תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מיצובישי
 • מיצובישי אאוטלנדר
 • מחירו של מיצובישי אאוטלנדר מתעדכן

  מיצובישי אאוטלנדר

  כלמוביל מודיעה על הוזלה של כ-10 אלפי ש"ח במחירו של מיצובישי אאוטלנדר.

  • 30-04-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  כלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, מעדכנת את מחירו רכב הפנאי מיצובישי אאוטלנדר. הדור הנוכחי של מיצובישי אאוטלנדר הושק בישראל במהלך שנת 2007 ועבר מתיחת פנים במהלך שנת 2010, במסגרתה הגיעו ארצה גם גרסאות הנעה קדמית (2X4) מוזלת שתרמו רבות להיקף המכירות של ההאוטלנדר. בשנת 2011 תפס האאוטלנדר את המקום הרביעי והמכובד בטבלת המכירות בקטגוריית רכבי הפנאי הבינוניים.

  מיצובישי אאוטלנדר

  מחירו החדש של מיצובישי אאוטלנדר יוזל בכ-10,000 ₪ לעומת מחיר המחירון הקודם. כל דגמי ההאוטלנדר משווקים בישראל עם מנוע בנזין בנפח 2 ליטרים ותיבת הילוכים אוטומטית רציפה. האבזור הבטיחותי כולל בין השאר מערכת בקרת יציבות ו-6 כריות אוויר כסטנדרט. רמת האבזור הבסיסית (Invite) כוללת הגה וידית הילוכים מצופי עור, מערכת שמע מקורית עם שקע AUX ושליטה מההגה, פנסי ערפל ומחשב דרך - מחירה יעמוד כעת על כ-160 אלף ₪. רמת האבזור הבכירה (Instyle) תכלול בנוסף גם בקרת שיוט, שליטה על תיבת ההילוכים מההגה וריפודי עור בתא הנוסעים - מחירה יעמוד כעת על כ-170 אלף ₪.

  הוזלת המחירים של מיצובישי אאוטלנדר מגיעה לקראת השקתו של הדור החדש. הדגם החדש של האאוטלנדר נחשף לפני מספר שבועות ושיווקו באירופה צפוי להתחיל בעוד מספר חודשים. לישראל צפוי להגיע הדור החדש בתחילת 2013, עד אז ימשיך להימכר כאן הדגם הנוכחי. הדגם החדש צפוי לשמור על מפרט טכני דומה, עם מנוע בנזין בנפח ובהספק דומה, תיבת הילוכים רציפה וממדים דומים. עם זאת הוא צפוי להציע אבזור עדיף ועיצוב חיצוני חדש שצפוי ללוות את כל דגמי מיצובישי בעתיד הקרוב.

  מיצובישי אאוטלנדר

  dddd