תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פורד
 • פורד טרנזיט קאסטום החדשה – נחשפת במלואה

  פורד

  פורד מציגה את הטרנזיט החדשה לקראת תחילת שיווקה בסוף השנה ולקראת השקתן של מסחריות חדשות נוספות.

  • 19-04-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  "עד לסוף שנת 2014 נחדש את כל קו המסחריות שלנו, פורד טרנזיט החדשה היא הראשונה להופיע" - כך אמרו בכירים בפורד העולמית עם חשיפתו של דגם הייצור הסדרתי של הטרנזיט קאסטום, מחליפה של פורד טרנזיט הנוכחית. החשיפה הרשמית של הטרנזיט החדשה תיערך בעוד כשבוע ימים, בתערוכת המסחר של בירמיגהם (בריטניה).

  פורד טרנזיט

  פורד טרנזיט החדשה מבוססת על פלטפורמה חדשה שתשמש גם חלק מהמסחריות החדשות שצפויה פורד להשיק בשנה וחצי הקרובות. הפלטפורמה החדשה עשויה כמעט כולה מפלדה חזקה וקלה שתשפר את קשיחות המרכב אך גם תסייע לצמצום צריכת הדלק ושיפור ההגנה על הנוסעים במקרה תאונה. העיצוב החיצוני של המסחרית החדשה ממשיך את קו העיצוב של המכוניות הפרטיות מבית פורד אך הדמיון לא מסתיים שם וממשיך פנימה אל תא הנוסעים, שיציע עיצוב ואבזור ברוח המכוניות הפרטיות של פורד.

  פורד טרנזיט

  שני גדלים ושלוש תצורות מרכב יוצעו בפורד טרנזיט החדש מיד עם השקתו. הוא ישווק בתצורת נוסעים (קומבי), מטען (van) או בתצורת מטען דאבל-קבינה. הטרנזיט הקצרה תהיה באורך של כ-4.97 מטרים והארוכה באורך של 5.34 מטרים, מידות הדומות לאלו של הטרנזיט הנוכחית. גרסאות נוספות, ארוכות יותר צפויות להופיע בהמשך. משקל המטען המרבי ינוע בין 600 ל-1,400 קילוגרמים, בהתאם לגרסה.

  פורד טרנזיט

  מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.2 ליטרים יהווה את הבסיס להיצע המנועים של פורד טרנזיט החדשה. הוא ישווק בהספקים של 100, 125 ו-155 כוחות סוס ויציע גם אופציה למערכת Start&Stop. צריכת הדלק הממוצעת שופרה בכ-8 אחוזים בהשוואה לטרנזיט הנוכחית ותעמוד על כ-15 קילומטרים לליטר בממוצע. מרווח הטיפולים של המנוע החדש יהיה ארוך יחסית - שנתיים או 30 אלף קילומטרים (ובדגמים מסוימים אף 50 אלף קילומטרים).

  ייצור הדגם החדש צפוי להתחיל כבר בחודשים הקרובים במפעל של פורד בטורקיה. השיווק צפוי להתחיל לקראת סוף השנה.

  dddd