תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • גרייטוול
 • גרייטוול C10
 • גרייט-וול C10 – עוד השנה בישראל

  גרייטוול C10

  היצרן הסיני גרייט וול יתחיל לשווק בקרוב מכונית נוספות - C10 הקומפקטית. כל הפרטים על המכונית החדשה, שתגיע ארצה בקיץ.

  • 09-04-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  רכב סיני נוסף, גרייט וול C10, יגיע בקרוב לישראל. אחת מהמכוניות החשובות ביותר בביתן של חברת המזרח, יבואנית גרייט וול לישראל, היא ה-C10 החדשה שעתידה להגיע לישראל כבר בקיץ הקרוב. בחברת המזרח מספרים כי המכונית מסיימת בימים אלו את תהליכי התקינה האירופאית ומיד לאחר מכן יחל שיווקה כאן. היא תצטרף לדגם אחר של גרייט וול, הטנדר Steed, שמשווק בישראל מאז אמצע שנת 2011. אליה יצטרפו בהמשך שני רכבים נוספים מתוצרת גרייט וול - המשפחתית הקומפקטית C20 (שתגיע בתחילת שנת 2013) ורכב פנאי בינוני בשם H6 שיגיע בסוף שנת 2013.

  גרייט וול C10

  גרייט וול C10 לא רק דומה מאוד לטיוטה יאריס מהדור הקודם, היא גם דומה לה במידותיה. אורכה 381 סנטימטרים, רוחבה 170 סנטימטרים, גובהה 154 סנטימטרים ובסיס הגלגלים שלה הוא 246 סנטימטרים. היא תשווק בישראל עם שני מנועי בנזין. הראשון בנפח 1.3 ליטרים בהספק מרבי של 68 כוחות סוס ומומנט מרבי של כ-12 קג"מ. המנוע השני יהיה גדול יותר, יפיק הספק מרבי של 77 כוחות סוס ומומנט מרבי של כ-14 קג"מ. שני המנועים ישווקו עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית-רציפה (CVT).

  גרייט וול C10

  בכל הנוגע לאבזור הבטיחותי צפויה להציע גרייט וול C10 היצע שהוא מעט נמוך מהמקובל בקטגוריה. 4 כריות אוויר יוצעו ברוב הדגמים, כאשר הסטנדרט בקטגוריה עומד כבר על 6 כריות אוויר. בנוסף, תשווק גרייט וול C10 עם שלוש חגורות בטיחות מלאות במושב האחורי, עיגוני ISOFIX, מערכת ABS וזמזם שיתריע על דלת פתוחה. מערכת בקרת יציבות עדיין לא נקבעה כסטנדרט על ידי היצרן אך כמובן שתהיה חובה בכל הרכבים שישווקו בישראל. מבחני ריסוק טרם בוצעו לרכב זה.

  גרייט וול C10

  אבזור הנוחות של גרייט וול C10 אף הוא אינו מאוד מפנק. ה-C10 צפויה להגיע ארצה עם מערכת שמע מקורית, בעלת 4 רמקולים, חיבור AUX וכפתורי שליטה מההגה. המושב האחורי מתקפל כיחידה אחת (ולא ביחס של 40-60) אך יציע מספר זוויות למסעד האחורי. בנוסף תכלול רשימה האבזור חימום למושבים הקדמיים, מזגן מקורי, פנסי ערפל ותאורה לתא המטען.

  גרייט וול C10

  ה-C10 לא תהיה המכונית הסינית היחידה שתגיע לישראל בקרוב. גם בלובינסקי, יבואנית MG לישראל, מתכוננים בימים אלו לקראת תחילת שיווקה של מכונית נוספת מבית היצרן הסיני MG. אל ה-MG550 שווקה בישראל במספרים מוגבלים תצטרף בקרוב ה-MG350, מכונית משפחתית קומפקטית שתגיע לישראל במספרים גדולים הרבה יותר. בלובינסקי צופים מכירות של כ-1,000 כלי רכב בשנה הקרובה, כמות גדולה שבהחלט תעזור לגרייט וול C10 לפרוץ אל התודעה של קהל רוכשי הרכב בישראל.

  גרייט וול C10

  dddd