תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • שברולט
 • שברולט אימפלה
 • שברולט אימפלה החדשה נחשפת

  שברולט אימפלה

  מכונית הסדאן הגדולה של שברולט, האימפלה, מתחדשת בדור חדש (ועשירי במספר).

  • 04-04-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  שברולט אימפלה החדשה נחשפת בתמונות ראשונות לקראת תחילת שיווקה בעוד כשנה. בשברולט מעדכנים את המותג הוותיק אימפלה, שהחל את דרכו בסוף שנות ה-50 של המאה הקודמת והפך לאחד מהשמות המזוהים ביותר עם שברולט. הדגם החדש יהיה הדור העשירי במספר ואמור לשמר את ההצלחה הנאה לה זכתה האימפלה עד כה בשוק האמריקאי - האימפלה הייתה אחת מעשרת המכוניות הנמכרות ביותר בארצות הברית במהלך שנת 2011. הדור הנוכחי של האימפלה, התשיעי במספר,לא שווק בישראל באופן סדיר אולם הדור שקדם לו שווק כאן במהלך שנות ה-2000 וזכה להצלחה נאה יחסית בשוק. ייתכן שלאור תקנות הייבוא החדשות והדגם החדש ישקלו ב-UMI ייבוא מחודש של האימפלה לישראל.

  שברולט אימפלה החדשה

  שברולט אימפלה החדשה בנויה על פלטפורמת האפסילון II של ג'נרל מוטורס, אותה הפלטפורמה שמשמשת גם את הביואיק לקרוס ובגרסה קצרה יותר גם את אופל אינסיגניה. בשברולט מבטיחים כי בזכות שימוש בפלטפורמה מוצלחת זו תציע האימפלה החדשה שיפור משמעותי בנוחות הנסיעה, בידוד הרעשים וצריכת הדלק.

  שברולט אימפלה החדשה

  מבחר המנועים כולל בשלב זה שלושה מנועי בנזין. שני מנועים מסדרת מנועי האקוטק של הקבוצה (בנפחים של 2.4 ו-2.5 ליטרים) ישווקו בהספקים של 182 ו-195 כוחות סוס. אליהם יצטרף מנוע גדול וחזק יותר, V6 בנפח 3.6 ליטרים, שצפוי להפיק כ-300 כוחות סוס. כל המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית רגילה, עם שישה יחסי העברה.

  שברולט אימפלה החדשה

  תא הנוסעים של שברולט אימפלה החדשה יהיה איכותי ושקט יותר. בשברולט ציידו את שני המנועים הקטנים במערכת אקטיבית לביטול רעשים, בנוסף לחומרי בידוד רעשים משופרים שיותקנו בכל הדגמים. איכות החומרים שופרה וכך גם רמת הבטיחות. הסדאן החדשה תשווק עם 10 כריות אוויר, בקרת שיוט אקטיבית, מערכת למניעת התנגשויות (הבולמת את הרכב בצורה אוטומטית במקרה של סכנה), למערכת לזיהוי רכבים בשטחים המתים והתראה מפני סטייה מנתיב הנסיעה. בנוסף תכלול רשימת האבזור גם מערכת שמע עם מסך מגע ומערכת חנייה אוטומטית.

  שברולט אימפלה החדשה

  dddd