תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מיצובישי
 • מיצובישי אאוטלנדר
 • מיצובישי אאוטלנדר
 • מיצובישי אאוטלנדר החדש (2013) נחשף

  מיצובישי אאוטלנדר

  הדור השלישי של הקרוסאובר הבינוני מבית מיצובישי נחשף לקראת תחילת שיווקו בסוף השנה. מיצובישי אאוטלנדר החדש יגיע לישראל בתחילת 2013.

  • 06-03-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  מיצובישי חושפת את הדור הבא של הקרוסאובר מתוצרתה - מיצובישי אאוטלנדר. הדור השלישי והחדש של האאוטלנדר הוא הראשון לקבל את שפת העיצוב החדשה של מיצובישי, שצפויה להגיע בהדרגה לכל רכבי הנוסעים והשטח של מיצובישי. הוא גם הדגם הראשון שמושק במסגרת התוכנית הרב-שנתית החדשה של מיצובישי, ששואפת להגדיל את המכירות בעולם ולהקנות למיצובישי תדמית ירוקה ונקייה יותר.

  מיצובושי אאוטלנדר החדש

  מיצובישי אאוטלנדר החדש שומר על מידות דומות מאוד לאלו של האאוטלנדר הנוכחי - אורכו 465 סנטימטרים, רוחבו 180 סנטימטרים, גובהו 168 סנטימטרים ובסיס הגלגלים שלו עומד על 267 סנטימטרים. הוא ישווק בתצורות 5 ו-7 מושבים עם אפשרות לקיפול כל המושבים ליצירת רצפת תא מטען שטוחה.

  האאוטלנדר החדש ישווק באירופה עם שני מנועים. גרסת הבנזין מפיקה 150 כוחות סוס ממנוע בנפח 2 ליטרים המשודך לתיבת הילוכים ידנית או אוטומטית-רציפה. אאוטלנדר דיזל (DiD) יגיע עם מנוע בנפח 2.2 ליטרים המפיק גם הוא 150 כוחות סוס ומשודך לתיבת הילוכים ידנית או אוטומטית רגילה (6 הילוכים). שני המנועים ישווקו עם אופציה להנעה כפולה.

  מיצובושי אאוטלנדר החדש

  כחלק מתפיסת המותג החדשה, יישר מיצובישי אאוטלנדר קו עם מתחריו והדור הבא יציע יותר אבזור כסטנדרט. רשימת האבזור האופציונאלית כוללת מערכת Start&Stop לחיסכון בדלק, מערכת בקרת שיוט אקטיבית, מערכת בלימה אקטיבית, מערכת למניעת סטייה מנתיב הנסיעה, פנסי קסנון, בקרת אקלים מפוצלת ופתיחה חשמלית לדלת האחורית.

  שיווקו של מיצובישי אאוטלנדר החדש יחל באירופה וברוסיה לקראת סוף שנת 2012. מכלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, נמסר כי האאוטלנדר החדש יגיע לישראל בתחילת 2013.

  מיצובושי אאוטלנדר החדש

  dddd