תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סיאט
 • סיאט טולדו
 • סיאט טולדו חוזרת לסדאן

  סיאט טולדו

  סיאט מחזירה את תצורת הסדאן 4 דלתות הקלאסית לטולדו עם דגם קונספט חדש שצפוי להפוך לסדרתי לקראת סוף השנה.

  • 02-03-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  כשמונה שנים לאחר שהפכה סיאט טולדו למכונית האצ'בק, נראה שהדור הבא של סיאט טולדו יחזור למרכב הסדאן 4 דלתות שאפיין את שני הדורות הקודמים. בסיאט חשפו היום תמונות ראשונות של הקונספט הכמעט-סדרתי של הטולדו הבאה, שייחשף במלואו בתערוכת הרכב של ג'נבה. הדגם הסדרתי צפוי להופיע בעוד מספר חודשים וצפוי להיות דומה מאוד לדגם הקונספט שנראה כאן בתמונות. השיווק באירופה יחל ככל הנראה לקראת סוף שנת 2012.

  סיאט טולדו

  המפרט המלא של סיאט טולדו החדשה ייחשף רק לקראת השקתה הרשמית, אולם על סמך ההצהרות שפרסמו בכירים בקבוצת סיאט צפויה הטולדו החדשה להצטייד במגוון של מנועי TSI ו-TDI מהדור האחרון של קבוצת פולקסווגן, כמו גם תיבות הילוכים רובוטיות כפולות מצמדים. תא הנוסעים מציג עיצוב פונקציונאלי ונטול גימיקים, עם שילוב נאה של גוונים בהירים וכהים. מרווח הפנים צפוי להיות טוב, בזכות בסיס גלגלים של כ-2.6 מטרים ואורך כולל של כ-4.48 מטרים.

  סיאט טולדו

  סיאט טולדו צפויה להיות מתחרה מעניינת בשוק המקומי. לצ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, יש שתי מתחרות נוספות בקבוצה זו של משפחתיות קומפקטיות. פולקסווגן ג'טה החדשה יקרה יחסית מהמקובל בקטגוריה וגרסה מוזלת שלה תגיע רק בעתיד, סקודה אוקטביה סבלה עד לאחרונה מזמני אספקה ארוכים מאוד שהעיבו על הצלחתה בישראל. הטולדו החדשה צפויה, אם כך, להיות מכונית חשובה ביותר בעבור צ'מפיון בכלל וחטיבת סיאט בפרט. הטולדו החדשה צפויה למלא את החוסר של סיאט במכונית משפחתית קומפקטית, חוסר שבצ'מפיון מנסים למלא באופן זמני בעזרת גרסת סטיישן לאיביזה הקומפקטית.

  סיאט טולדו

  dddd