תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • יונדאי
 • יונדאי i35
 • יונדאי i35 (אלנטרה) – בגרסת קופה

  יונדאי i35

  יונדאי מרחיבה את היצע הדגמים של ה-i35 אלנטרה ומציגה גרסת קופה נאה שמיועדת בעיקר לשוק האמריקאי.

  • 09-02-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  איך מושכים קהל יעד צעיר, שדורש עיצוב ספורטיבי ומושך, למכונית סדאן 4 דלתות? ביונדאי קוראים לפיתרון יונדאי i35 קופה, גרסת 2 דלתות ל-i35 אלנטרה. יונדאי חושפת את ה-i35 קופה החדשה בתערוכת הרכב של שיקגו שנפתחת היום ומכריזה כי תגיע לאולמות התצוגה באמריקה כבר במהלך חצי השנה הקרובה. מתי תגיע לאירופה, ואולי גם אלינו? לא ברור, בשלב זה, אם נזכה לראות אותה גם ביבשת הישנה.

  יונדאי i35 קופה

  מאחורי העיצוב הנאה, מסתתרת אותה הפלטפורמה שמשמת את גרסת הסדאן. מימדיה של המכונית זהים לאלו של יונדאי i35 שמשווקת בישראל, כדי לוודא כי הקופה החדשה מרווחת ובטיחותית ברמה שתספק את דרישות השוק האמריקאי. ובכל זאת, כדי לעמוד מאחורי העיצוב הספורטיבי של הקופה שדרגה יונדאי את מערך המתלים של המכונית. יונדאי i35 תשווק עם מתלים קשיחים יותר, מוטות מייצבים עבים יותר והגה חד יותר, לטובת התנהגות כביש ספורטיבית יותר.

  יונדאי i35 קופה

  מנוע בנזין אחד יוצע עם השקתה של המכונית. מדובר במנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר, הזהה לזה של גרסת הסדאן שמשווקת בארה"ב ומפיק כ-148 כוחות סוס בכל מדינות ארצות הברית מלבד קליפורניה ואורגון. שם יאלצו הרוכשים להפסיק כשלושה סוסים לטובת תקני זיהום אוויר מחמירים יותר. תיבת הילוכים חדשה עם שישה הילוכים תשווק כאן, קלה ועמידה יותר מקודמתה. בנוסף תהיה גם גרסה ידנית, אף היא עם שישה הילוכים.
  רשימת האבזור הבטיחותי מלאה, עם שש כריות אוויר ובקרת יציבות כסטנדרט. אבזור הנוחות כולל, בחלק מהדגמים, מערכת שמע עם הפעלה קולית, כניסה ללא מפתח, מושבי עור מחוממים, בקרת אקלים מפוצלת ומפשיר אדים אוטומטי.

  יונדאי i35 קופה

  dddd