תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סיטרואן
 • סיטרואן C3 פיקאסו
 • סיטרואן C3 פיקאסו – עכשיו גם דיזל אוטומט

  סיטרואן C3 פיקאסו

  לובינסקי מרחיבה את היצע הדגמים של ה-C3 פיקאסו עם שתי גרסאות טורבו-דיזל רובוטית חסכוניות במיוחד.

  • 12-01-2012
  • מאת: מערכת CarsForum

  יבואנית סיטרואן לישראל, קבוצת דוד לובינסקי, תרחיב בחודש הבא את היצע הדגמים של המיניוואן הקומפקטי סיטרואן C3 פיקאסו עם שתי גרסאות טורבו-דיזל חדשות המצוידות בתיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית. שתי הגרסאות החדשות יצטרפו לגרסת הבנזין (1.4 ליטר, 95 כוחות-סוס) ולגרסת הדיזל (1.6 ליטר, 92 כוחות סוס) שמשווקות בישראל מאז אמצע 2010, ויאפשרו ל-C3 פיקאסו לפנות לקהל לקוחות רחב יותר. ה-C3 פיקאסו הוא מיניוואן קומפקטי המבוסס על הפלטפורמה של הסופר-מיני סיטרואן C3, והתוספת של התיבה האוטומטית תהפוך את ה-C3 פיקאסו לאופציה רלוונטית עבור משפחות שמחפשות מכונית משפחתית קטנה, אוטומטית וחסכונית במיוחד.

  התיבה האוטומטית-רובוטית (6 הילוכים) תוצע בישראל בשידוך לשני מנועי טורבו-דיזל. המנוע הראשון זהה למנוע שמשווק כיום בגרסת הדיזל הידנית - נפחו 1.6 ליטר והספקו המרבי 92 כוחות סוס. בגרסה הרובוטית הוא יצויד גם במערכת Start&Stop שתשפר את צריכת הדלק עד כדי 23.8 קילומטרים לליטר בנהיגה משולבת. מחירה של גרסת זו יעמוד על כ-122 אלף ₪.
  בנוסף אליה תוצע גם גרסה נוספת, המצוידת במנוע טורבו-דיזל בנפח דומה אך נטול מערכת Start&Stop, עם הספק מרבי של כ-120 כוחות סוס. מחירה של גרסה זו יהיה נמוך יותר ויעמוד על כ-112 אלף ₪.

  סיטרואן C3 פיקאסו

  dddd