תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מרצדס
 • מרצדס C קלאס
 • מרצדס C קלאס AMG בגרסה שחורה

  מרצדס C קלאס

  אל תתנו לצבע האדום להטעות אתכם, זאת AMG רגילה. זאת המהדורה השחורה והקרבית במיוחד של ה-C קלאס.

  • 23-07-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  חשבתם שמרצדס C קלאס AMG חזקה? אז חשבתם...
  סדנת AMG חשפה היום את המהדורה השחורה של ה-C קלאס קופה. נכון, היא לא בצבע שחור, אבל זה באמת משנה. היא נראית נפלא גם באדום וכמו שזה נראה מכאן היא בטח גם נוסעת ממש, אבל ממש מהר. אותו מנוע V8 אטמוספרי בנפח 6.3 ליטרים שמפיק בגרסת ה-AMG הרגילה 457 כוחות סוס, עבר חתיכת מקצה שיפורים וכעת הוא מפיק לא פחות מ-517 כוחות סוס. המומנט, תודה ששאלתם, הוא 63.2 קג"מ.

  עם נתונים כאלו בטח לא תתפלאו לקרוא שהמרצדס הזאת מזנקת מאפס למאה קמ"ש ב-4.2 שניות, לא מעט בזכות תיבת ההילוכים האוטומטית (רובוטית כפולת מצמדים) בעלת 7 יחסי העברה ומצב Race Start לקיצוץ זמני היציאה מהמקום. בתוך הסרן האחורי (שרוחבו גדל ב-79 מילימטרים) מסתתר דיפרנציאל מוגבל החלקה שהנעילה שלו נשלטת ע"י מערכת בקרת היציבות (עם שלושה מצבים אפשריים) ובלמי דיסק ענקיים. חישוקי 19 אינטש ומערכת מתלים מוקשחת ומונמכת משלימים את החבילה הספורטיבית.

  מרצדס C קלאס מהדורה שחורה

  מרצדס C קלאס מהדורה שחורה

  תא הנוסעים מציע שילוב של אדום ושחור (טוב, נו, בעיקר שחור) וצמד מושבי באקט עטופי בד סינטטי משובך מהמילה האחרונה. אותו הבד, אגב, משמש גם לריפוד הדלתות. חדי העין ישימו לב לעובדה שהמושב האחורי הוסר. במרצדס מסבירים שזה מדגיש את הספורטיביות של הדגם וגם מוריד כמה קילוגרמים ממשקל הרכב, אבל מדגישים שלקוחות שממש יתעקשו יוכלו לקבל גם מושב אחורי. ואם כבר הזכרנו תוספות, הלקוחות המאושרים של הגרסה השחורה יוכלו לקבל (בתוספת תשלום, כמובן) גם מטף לכיבוי אש, חלונות מושחרים, מערכת תאורה אקטיבית, חישוקי סגסוגת מחוזקים בצבע שחור או גימור בגוון קרבון-פייבר.

  ועכשיו לשורה התחתונה - המחיר. 115 אלף ו-430 אירו והיא שלכם. השיווק יחל בינואר 2012.  

  מרצדס C קלאס מהדורה שחורה

  מרצדס C קלאס מהדורה שחורה

  מרצדס C קלאס מהדורה שחורה

  dddd