שברולט סוניק הושקה בישראל

שברולט אבאו BIG

הסוניק, מחליפת האוואו, הושקה בישראל. תשווק בתצורות האצ'בק וסדאן, עם מנועי 1.4 ו-1.6 ליטר ומחיר התחלתי של 103 אלף ₪.

  • 19-06-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

חברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה הבוקר את השברולט סוניק. הסוניק ממשיכה את הקו החדש של שברולט העולמית ומגיעה עם הבטחה לשיפור משמעותי בתחומים רבים - בטיחות, צריכת דלק, מרווח פנימי ועוד. ירון גוטלר, סמנכ"ל השיווק של UMI אמר בהשקה כי "הסוניק מכוונת לחלל המבוקש שבין הספארק לקרוז. הסוניק מבססת את קו המוצרים של שברולט והיום אנו יכולים לומר בבטחה שבכל סגמנט בשוק מתמודדת שברולט על הבכורה".

הסוניק תשווק כאן בשתי תצורות מרכב - האצ'בק וסדאן, שתיהן עם מנועי 1.4 ו-1.6 ליטר (101 ו-116 כוחות סוס, בהתאמה) ותיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים עם אפשרות לתפעול ידני. רשימת האבזור של גרסת הבסיס (LS) כוללת 6 כריות אוויר, בקרת יציבות ESP, מערכת שמע מקורית עם חיבור ל-USB ושליטה מההגה, בקרת שיוט וארבע חלונות חשמל. גרסת הביניים (LT) תציע בנוסף גם ציפוי עור לגלגל ההגה, חישוקי סגסוגת בקוטר 16 אינטש',  שני רמקולים נוספים ומחשב דרך. הגרסה המאובזרת ביותר, LT Premium, תציע בנוסף לכל אלו גם חלון שמש.

שברולט סוניק

שברולט סוניק

המחיר יחל ב-103 אלף ₪, לגרסת ה-LS האצ'בק הבסיסית עם מנוע 1.4 ליטר. גרסת ההאצ'בק 1.6 ליטר תשווק ברמת האבזור LT ותעלה 105 אלף וחמש מאות ₪. הסדאן 1.4 תימכר אף היא ברמת האבזור LS בלבד ומחירה יעמוד על 107 אלף ₪. גרסאות ה-LT וה-LT Premium ישווקו עם מנוע ה-1.6 ומחירן יעמוד על 108.5 אלף ₪ ו-110 אלף ₪.
מסירות ראשונות צפויות לקראת אוגוסט. 

שברולט סוניק

dddd