תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מרצדס
 • מרצדס SLS
 • מרצדס חושפת SLS רודסטר

  מרצדס SLS

  מרצדס תחשוף בספטמבר גרסה נטולת גג למכונית העל SLS. יהיה יקר ומגניב.

  • 29-05-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  בקרוב יוכלו לקוחות מרצדס לרכוש את מכונית העל SLS גם בגרסת קבריולה-רודסטר. מרצדס תשיק בתערוכת פרנקפורט הקרובה גרסת קבריולה ל-SLS, הפעם ללא דלתות השחף שהיו סימן ההיכר של דגם הגג קשיח. השיווק בארה"ב יחל בסתיו הקרוב, בבריטניה ובגרמניה כבר נפתחו פנקסי ההזמנות. המחיר יחל ב-180 אלף לירות סטרלינג, שהם כמיליון שקלים חדשים, לפני מיסים.

  מרצדס SLS רודססר

  גרסת הרודסטר עושה שימוש במנוע ה-V8, 6.3 ליטר, 563 כוחות סוס. תיבת ההילוכים היא רובוטית כפולת מצמדים עם 7 יחסי העברה. גרסת הרודסטר מזנקת מאפס למאה קמ"ש ב-3.8 שניות, עד למהירות מרבית של 320 קמ"ש (מוגבלת אלקטרונית). בכלל, במרצדס מספרים כי משקלה של הרודסטר גבוה ב-40 קילוגרמים בלבד משל גרסת הגג הקשיח, כך שהביצועים אמורים להישאר דומים למדי. העדר הגג הקשיח חייב את מרצדס לחזק את מרכב הרכב, לשם כך הוסיפו במרצדס קורות חיזוק בתחתית המכונית וכן כלוב התהפכות מאחורי צמד המושבים.

  רשימת האבזור ארוכה וכוללת בין היתר מערכת בקרת יציבות (ESP) עם שלושה מצבים - רגיל, ספורט וכבוי, בקרת משיכה עם דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני, שמונה כריות אוויר, ופתיחה חשמלית-אוטומטית לגג הרך. חבילת ספורט של AMG תוצע כאופציה בתוספת תשלום, הכוללת גם בלמים קראמיים מחוזקים, חישוקי סגסוגת קלי משקל ומערכת מתלים אקטיביים עם שלושה מצבים.

  מרצדס SLS רודסטר

  מרצדס SLS רודסטר

  dddd