תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן טיגואן
 • פולקסווגן טיגואן
 • פולקסוואגן מציגה – מתיחת פנים לטיגואן

  פולקסווגן טיגואן

  רכב הפנאי הקומפקטי של פולקסוואגן, הטיגואן, יעבור מתיחת פנים קלה לקראת הקיץ הקרוב.

  • 25-05-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  בפולקסוואגן ממשיכים לעדכן את עיצוב היצע הדגמים וחושפים פרטים נוספים אודות מתיחת הפנים החדשה לטיגואן. מתיחת הפנים, שהוצגה לראשונה בתערוכת ג'נבה האחרונה, מעניקה לטיגואן את עיצוב החזית החדש של דגמי פולקסוואגן. בנוסף עודכנו במסגרת מתיחת הפנים גם פריטי האבזור הבטיחותי וכעת יוצאו כאופציה גם מערכות לזיהוי עייפות הנהג, מערכת להפעלה אוטומטית של אורות גבוהים, מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה ודיפרנציאל אלקטרוני מוגבל החלקה. כמו כן קיבל תא הנוסעים עדכוני עיצוב קלים הכוללים ריפוד מושבים חדש, מבחר חדש של מערכות שמע ומראה פנימית מתכהה חשמלית.

  פולקסוואגן טיגואן

  הטיגואן הוא אחד מהדגמים הנמכרים ביותר של פולקסוואגן בשנים האחרונות ברחבי העולם. כדי להתאימו בצורה טובה אל כל השווקים בעולם ישווק הטיגואן עם מגוון רחב יחסית של מנועים בהספקים שונים ועם אופציה להנעה כפולה. מנוע ה-1.4TSI ישווק עם שני הספקים - 122 כוחות סוס ו-160 כוחות סוס. יחידת TSI נוספת בנפח 2 ליטרים תשווק בהספקים של 180 ו-210 כוחות סוס. גרסת טורבו-דיזל תשווק עם מנוע בנפח 2 ליטרים בהספקים של 110, 140 ו-170 כוחות סוס. תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים  DSG (7 הילוכים) תוצע רק בדגמי ההנעה הכפולה, משודכת למנועי ה-2 ליטר בנזין ודיזל.

  פולקסוואגן טיגואן

  דגמי ההנעה הקדמית מצוידים בטכנולוגיית BlueMotion לשיפור צריכת הדלק והפחתת פליטת המזהמים. כך למשל, דגם הדיזל, ידני, 110 כוחות סוס צורך 18.9 קילומטרים לליטר. גרסאות ההנעה הכפולה, שכוללות גם תיבות הילוכים אוטומטיות ולכן רלוונטיות לשוק הישראלי, בזבזניות מעט יותר וצריכת הדלק שלהן נעה בין 15.8 (בדיזל) ל-11.6(בבנזין) קילומטרים לליטר.

  שיווקו של הטיגואן המחודש בגרמניה יחל כבר בחודש הבא. שאר מדינות אירופה יקבלו אותו במהלך חודש אוגוסט. עדיין לא ברור מתי יגיע לישראל.

  פולקסוואגן טיגואן

  dddd