תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סמארט
 • סמארט ForTwo
 • סמארט בראבוס ופיור מגיעות לישראל

  סמארט ForTwo

  כלמוביל חונכת אולם תצוגה ראשון למותג סמארט ומכריזה על שיווקן של שתי גרסאות נוספות – פיור החסכונית ובראבוס הספורטיבית

  • 19-05-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  סמארט ממשיכה את השקתה המחודשת בישראל וחונכת אולם תצוגה חדש. אולם התצוגה הזמני של סמארט הוקם באחד ממלונות הבוטיק הקטנים שבאזור נחלת בנימין. כעת הושלמה הכנתו של אולם התצוגה הרשמי, שהוקם בסמוך לאולם התצוגה של מרצדס בתל-אביב, ופעילותו של היבואן תעבור אליו. אולם התצוגה החדש עוצב לפי הסטנדרטיים הבין לאומיים של סמארט ומשלב חומרי עיצוב עירוניים כגון בטון וזכוכית עם בוטיק אביזרים מקו מוצרי האופנה של סמארט. אבל עם כל הכבוד - אורחת הכבוד של אולם התצוגה היא גרסת הבראבוס הספורטיבית.

  לסמארט בראבוס הספק מרבי צנוע למדי של 102 כוחות סוס, המופק ממנוע מוגדש בנפח 999 סמ"ק. כשהוא משודך לתיבת הילוכים רובוטית (5 הילוכים) ומרכב קל במיוחד (795 קילוגרם) הביצועים הופכים לטובים למדי. אפס למאה? קצת פחות
  מ-9 שניות. מהירות מרבית? 155 קמ"ש, מוגבלת אלקטרונית. צריכת הדלק הממוצעת - כ-19 קילומטרים לליטר. גרסת הבראבוס מצויידת גם בחישוקי סגסוגת ובמערכת מתלים ספורטיבית. מחירה יעמוד על 200 אלף ₪.

  אורחת כבוד נוספת באולם התצוגה החדש היא גרסת הפיור (Pure) הבסיסית והחסכונית. גרסה זו עושה שימוש במנוע בנזין אטמוספרי שכיול מחודש לטובת נהיגה עירונית. זו היא ללא ספק הגרסה הכי אנטי-בראבוס בהיצע הדגמים של מרצדס וסמארט, עם הספק מרבי של 61 כוחות סוס וזינוק מאפס למאה קמ"ש בכמעט 17 שניות ארוכות. גדולתה העיקרית של הפיור היא בצריכת הדלק הנמוכה - 23.2 קילומטרים לליטר. מחירה יעמוד על 108 אלף ₪. תמורת 2000 שקלים נוספים יוכלו הרוכשים ליהנות גם מחבילת TLV הכוללת חניה לשנה בשיתוף עם פנגו וכן דלק ל-5000 קילומטרים.

  סמארט פורטו

  dddd