תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • קיה
 • קיה פיקנטו
 • קיה פיקנטו בישראל – עכשיו זה רשמי

  קיה פיקנטו

  הקטנה הזולה של קיה מגיעה השבוע לישראל, עם שני מנועי בנזין חסכוניים ושתי רמות אבזור. מחירה יחל ב-62 אלף ₪.

  • 02-05-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  מכונית המיני הקטנה והכל כך מדוברת של קיה, הפיקנטו, נוחתת בישראל רשמית. טלקאר הודיעה אמש על תחילת שיווקה של הפיקנטו בישראל, במחיר התחלתי תחרותי במיוחד של 62 אלף ₪. מחירה גבוה רק במעט מהסוזוקי אלטו (60 אלף ₪), ונמוך מה-i10 המקבילה של יונדאי (64 אלף ₪). היא מגיעה אלינו זמן קצר לאחר השקתה העולמית בתערוכת הרכב של ג'נבה כחלק מהמאמצים של טלקאר לשפר את מכירות המותג קיה בישראל. בטלקאר מאמינים כי הפיקנטו הקטנה תצליח לנכס לעצמה נתח משמעותי משוק מכוניות המיני הקטנות והזולות, בעיקר בזכות העיצוב החיצוני ורשימת האבזור המכובדת.

  קיה פיקנטו

  הפיקנטו תשווק כאן עם שני מנועי בנזין קטנים וחסכוניים, מסדרת המנועים החדשה של היצרן (סדרת Kappa). המנוע הבסיסי יהיה בעל שלושה צילנדרים בנפח ליטר בודד, המפיק 69 כוחות סוס ב-6200 סל"ד. מנוע זה ישודך לתיבת הילוכים ידנית, ויספק צריכת דלק משולבת של 23.8 קילומטרים לליטר אחד של בנזין. המנוע הגדול יותר, 1.25 ליטר בעל ארבעה צילנדרים, מפיק 85 כוחות סוס ב-6000 סל"ד. מנוע זה ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 4 מהירויות, ויספק צריכת דלק משולבת של 18.8 קילומטרים לליטר אחד של בנזין.

  קיה פיקנטו

  הגרסה בעלת המנוע הקטן תשווק ברמת האבזור הבסיסית, LX, הכוללת בין היתר 6 כריות אוויר, בקרת יציבות ובקרת משיכה, תאורת יום DRL, מערכת שמע מקורית עם חיבורים ל-USB ו-iPOD, פגושים בצבע הרכב ומחשב דרך.
  מחירה יעמוד על 61,900 ₪.
  הגרסה החזקה יותר תשווק גם ברמת האבזור הבסיסית וגם ברמת אבזור גבוהה יותר, EX. האחרונה מוסיפה לכתוב קודם גם הגה מצופה עור, מפתח מתקפל, מראות צד חשמליות, פנסי ערפל קדמיים, חישוקי סגסוגת וידיות בצבע הרכב. מחירה יעמוד על 74,200 ₪ בגרסה הבסיסית (LX) או 76,200 ₪ בגרסה המאובזרת (EX).

  את המפרט הטכני המלא (ותמונות נוספות) תוכלו למצוא בקטלוג הרכב של האתר.

  קיה פיקנטו

  קיה פיקנטו

  dddd