תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מרצדס
 • מרצדס C קלאס
 • חדש ממרצדס: C63 AMG קופה

  מרצדס C קלאס

  מרצדס חושפת את גרסת השרירים של AMG ל-C63 קופה החדשה. בקיץ הקרוב היא תוכל להיות שלכם.

  • 20-03-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  מרצדס ו-AMG לא נחות לרגע. בסוף השבוע חשפו השתיים את גרסת ה-C63 AMG קופה, או במילים אחרות - המתחרה החדשה ל-M3 ול-RS5. הקופה החדשה מבית AMG נחשפת זמן קצר לאחר שנחשפה גרסת הקופה הרגילה של מרצדס, וכהרגלה בקודש AMG לוקחת את העניינים צעד אחד קדימה. הפעם בחרה מרצדס שלא לעשות שימוש במנוע מוגדש, ובחזיתה של המכונית הותקן מנוע V8 גדול (6.3 ליטרים) ובעיקר חזק - 457 כוחות סוס ו-61 קג"מ. כשהוא משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים (SpeedShift MCT-7 ), הנתונים היבשים מדברים על האצה מאפס ל-100 קמ"ש ב-4.5 שניות בלבד ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.

  אם הנתונים האלו לא מספיקים לכם, ב-AMG ישמחו להציע לכם את חבילת הביצועים. החבילה הזו כוללת בלמים משודרגים (עם קאליפרים בצבע אדום), ספויילר אחורי עשוי סיבי פחמן וגלגל הגה משודרג בגימור של עור משולב בבד אלקנטרה. אבל בעיקר שדרוג של כ-30 כוחות סוס להספק המרבי של המנוע, תודות לשימוש בבוכנות מחוזקות וגל זיזים קל ומשופר שנלקחו היישר מהאחות הגדולה, ה-SLS AMG. עם חבילה זו הזינוק מהמקום ל-100 קמ"ש יארך רק 4.4 שניות.

  מרצדס C63 AMG קופה

  מרצדס C63 AMG קופה

  כראוי למכונית בסגמנט הזה רשימת האבזור ארוכה ומרשימה. האבזור הבטיחותי כולל 7 כריות אוויר, בקרת יציבות, הגבלת מהירות אוטומטית, מערכת למניעת סטייה מהנתיב וגם מערכת אוטומטית לזיהוי עייפות הנהג. בנוסף תמצאו כאן מושבי ספורט בריפוד בד נושם או עור, לוח שעונים הכולל מסך תלת-ממדי, מערכת מולטימידה עם חיבור לאינטרנט ולחצן Race Start שיחדד את הזינוק מהמקום ויאפשר לכם לאמת את הנתון הרשמי של מרצדס.

  ה-AMG החדשה צפויה להגיע לשווקים לקראת חודש יוני. מחירה טרם נחשף.

  מרצדס C63 AMG קופה

  dddd