תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פורד
 • פורד פוקוס
 • הפוקוס של פורד מתחשמלת

  פורד פוקוס

  הטרנד החשמלי ממשיך לתפוס תאוצה, עם הצגתה של הפוקוס החשמלית.

  • 10-01-2011
  • מאת: מערכת CarsForum

  רנו וניסאן לא לבד, גם לפורד תהיה בקרוב מכונית חשמלית במלוא מובן המילה. הפוקוס החדשה, שהושקה לפני מספר חודשים בתערוכת פריז, תושק במהלך 2013 גם בגרסה חשמלית. בפורד השקיעו לא מעט משאבים בפיתוח הפוקוס החשמלית, כדי שתוכל לשמש אלטרנטיבה נוחה, שימושית ופשוטה לדגמי הבנזין והדיזל. התוצאה נראית מרשימה למדי, לפחות על הנייר.

  פורד פוקוס חשמלית

  פורד פוקוס חשמלית

  הפוקוס החשמלית תצויד בערכת סוללות מתקדמת מסוג ליתיום-יון, שתיוצר ע"י LG. מערכת קירור מים תשמור על טמפרטורת עבודה אופטימאלית של הסוללות, ותשפר את הנצילות ואת אורך החיים שלהם. אך חשוב לא פחות, מערכת קירור הסוללות תאפשר לפוקוס להתחבר אל עמדת הטענה מהירה, שתאפשר טעינה מלאה של הסוללות בתוך 3 עד 4 שעות. טעינה דרך שקע ביתי רגיל תתאפשר גם היא, אבל תהיה ארוכה יותר. טווח הנסיעה לאחר טעינה מלאה צפוי לנוע סביב ה-160 קילומטרים, בדומה לליף של ניסאן או לפלואנס ZE של רנו. המהירות המרבית תעמוד על 136 קמ"ש צנועים.

  פורד פוקוס חשמלית

  רשימת האבזור כוללת את כל הפריטים שאתם רגילים למצוא במשפחתית מונעת בנזין - שש כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות, מערכת שמע מקורית וכו' - וגם תוספת ייחודית ושימושית במיוחד. אפליקציה סלולארית בשם MyFord Mobile תאפשר לכם להתחבר מרחוק למחשב הניהול של הפוקוס ולבקר עליו בזמן אמת. כך למשל, תוכלו לקבל לסמארטפון שלכם נתונים אודות מצב הטעינה של הרכב, לקבל מידע מה-GPS המובנה אודות מיקומה של המכונית וחשוב לא פחות, תוכלו להפעיל את המיזוג במכונית עוד לפני שקמתם מהספה בסלון.

  פורד פוקוס חשמלית

  פורד פוקוס חשמלית

  dddd