תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אאודי
 • אאודי A7 ספורטבק
 • אודי A7 ספורטבק הגיעה לישראל

  אאודי A7 ספורטבק

  מעוניינים במכונית ספורטבק מאובזרת במחיר תחרותי? אודי A7 ספורטבק הגיעה לישראל, ויכול מאוד להיות שהיא מתאימה לכם.

  • 15-12-2010
  • מאת: מערכת CarsForum

  בסוף יולי הציגה אודי העולמית לעולם את היצירה החדשה שלהם - ה-A7 ספורטבק והבטיחה ששיווקה בעולם יחל עד סוף השנה. בצ'מפיון מוטורס, היבואנית המקומית של אודי, קראו את הדברים ומיהרו להביא את הספורטבק היוקרתית לישראל. כאן היא תתחרה על פלח שוק מצומצם יחסית, ותהנה משני יתרונות משמעותיים על פניה מתחרותיה - היא הראשונה להגיע לישראל (במוו ישיקו את המתחרה הישירה רק ב-2012, המרצדס CLS החדשה תגיע ארצה במהלך השנה הבאה) והיא מגיעה עם תג מחיר תחרותי במיוחד - החל מ-576 אלף ₪.

  הגרסה הראשונה שתשווק כאן תצויד במנוע בנזין V6 בנפח 3 ליטרים, מוגדש על. הוא מספק כ-300 כוחות סוס (ב-5200 סל"ד) ומומנט מרשים של 45 קג"מ (החל מ-2900 סל"ד). הוא ישודך לתיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית כפולת מצמדים ולמערכת ההנעה הכפולה של אודי (Quattro). הביצועים - מהירות מרבית של 250 קילומטרים לשעה, זינוק מאפס ל-100 קמ"ש
  ב-5.6 שניות.

  אודי A7 ספורטבק

  אודי A7 ספורטבק

  האבזור הבטיחותי כולל מערכת בקרת יציבות, 6 כריות אוויר ובקרת לחץ אוויר בצמיגים. בתוספת תשלום תוכלו לקבל כאן גם מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה, מערכת תצוגה עילית מערכת ראיית לילה ובקרת שיוט אקטיבית.
  אבזור הנוחות כולל גג שמש חשמלי, פנסי קסנון עם DRL, חישוקי סגסוגת בקוטר 19 אינטש, כוונון חשמלי למושבים הקדמיים, ספויילר אחורי חשמלי (נפתח אוטומטית ב-130 קמ"ש, נסגר ב-80 קמ"ש) ומערכת שמע עם 10 רמקולים ומסך צבעוני.

  אודי A7 ספורטבק

  שיווקה החל זה עתה. רכבים ראשונים יעלו על בינואר הקרוב, עם פתיחת שנת המודל החדשה.

  dddd