תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אינפיניטי
 • אינפיניטי QX30 קונספט נחשף

  אינפיניטי

  אינפיניטי חושפת תמונה ראשונה של קונספט שיהיה קדימון לג'יפון קומפקטי

  • 09-02-2015
  • מאת: פבל צ'רניצקי

  שנה וחצי מאז הציגה אינפיניטי את ה-Q30 קונספט, ונראה שאינפיניטי לא רוצה לחכות להצגת דגם הייצור עליו יתבסס הקרוסאובר. כעת חושפת אינפיניטי תמונה ראשונה של ה-QX30 קונספט - קדימון לג'יפון יוקרתי ראשון מבית יצרנית היוקרה הביתית של ניסאן שיתחרה במרצדס GLA, אאודי Q3 ובמוו X1.

  הקונספט יוצג במלואו בתערוכת ג'נבה הקרובה שתפתח את שעריה לעיתונאים בשלישי למרץ. בשלב זה היצרנית מקמצת בפרטים טכניים, ושמה את הדגש על סופרלטיבים מחמיאים ומילים גדולות שאמורות להפעיל את בלוטות החשק.

  אינפיניטי QX30 קונספט

  אינפיניטי טוענת כי הקונספט, ודגם הייצור שיגיע אחריו, צפויים "להצית מחדש את פלח הקרוסאוברים היוקרתיים ולהתאים לשבוע אורבני ולסוף שבוע של טיולים". למרות התמונה החשוכה שמראה רק את הישבן של הקונספט, אינפיניטי מבטיחה כי הרכב ישלב קווים ספורטיביים של רכב קופה יחד עם עיצוב קשוח של רכב שטח.

  עיבוד והבהרה של התמונה חושפים שאכן יש דברים בגו, ולפחות מאחור נראה ה-QX30 קשוח ושרירי למדי, עם חיפוי פלסטיק אפור על הפגוש, שני פתחי אגזוז מגודלים וישבן שמתרחב משמעותית מתחת לקו החלון. גם פנסי הלד הדקים והרחבים תורמים ליציבה הקשוחה והמראה האגרסיבי של הקונספט.

  אינפיניטי Q30 קונספט

  גם אם נסתמך על העיצוב של אותו Q30 קונספט, ההצהרות של אינפיניטי כנראה לא יהיו מאוד רחוקות מהמציאות כאשר יוסר מעל הקונספט החדש הלוט. ה-Q30 קונספט הציג בדיוק את אותם קווים זורמים וספורטיביים שמבטיחה לנו היצרנית גם הפעם, עם גג נמוך, קו ירכיים מודגש וקורת C לא שגרתית.

  אינפיניטי לא מציינת מתי ייחשף דגם הייצור, כך שנראה שהוא עדיין רחוק. עם זאת, כאשר היא הציגה את ה-Q30 קונספט, היא הבטיחה להציג את דגם הייצור שלו במהלך השנה הנוכחית. אנחנו צופים לראות את ה-QX30 הסופי לראשונה סביב אמצע 2016 ובאולמות התצוגה מספר חודשים מאוחר יותר.

  dddd