תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן קאדי 2015 החדש נחשף

  פולקסווגן

  פולקסווגן קאדי, המסחרית הקלה של פולקסווגן, נחשפת בדור חדש שיגיע לאולמות התצוגה במהלך שנת 2015.

  • 05-02-2015
  • מאת: אלירן אברזל

  הדור הרביעי של פולקסווגן קאדי נחשף לראשונה, לקראת תחילת שיווקו באירופה בקיץ 2015 הקרוב. הקאדי מסחרית קלה (או טנדרון)  שמוצעת במגוון תצורות מרכב ומתחרה ברכבים כמו רנו קנגו או סיטרואן ברלינגו. הדור הנוכחי של הקאדי הוצג כבר בשנת 2004 ועבר מתיחת פנים קלה ב-2011, כעת הגיע זמנו להתחדש בדור חדש לחלוטין. הדור החדש אמנם אינו מציע חידוש משמעותי בכל הקשור לעיצוב ונותר כמעט זהה לדגם היוצא, אך ההבדלים העיקריים מסתתרים מתחת לעיצוב החיצוני.

  כך למשל, מציע הדור החדש של הקאדי מגוון מנועים חדש הכולל ארבעה מנועי טורבו-דיזל ושלושה מנועי בנזין, כולם עומדים בתקן זיהום האוויר Euro6. היצע מנועי הדיזל מבוסס כולו על מנוע ה-2.0 ליטר TDI שיוצע בארבע רמות של הספק מרבי – 75, 102, 122 ו-150 כוחות סוס. היצע מנועי הבנזין כולל מנוע 1.2 ליטר טורבו-בנזין (TSI) בהספק מרבי של 84 כוחות סוס, מנוע 1.0 ליטר טורבו-בנזין (TSI) בהספק מרבי של 102 כוחות סוס ומנוע 1.4 ליטר טורבו-בנזין (TSI) בהספק מרבי של 125 כוחות סוס. חלק מהמנועים יוצעו גם בשידוך לתיבת ההילוכים הרובוטית כפולת המצמדים DSG.

  פולקסווגן קאדי 2015 החדש

  כמו בעבר גם הפעם יוצע פולקסווגן קאדי במגוון של תצורות מרכב ואורכים בהתאם לבחירת הלקוח, כולל גרסת מטען סגורה (Panel van) וגרסת נוסעים עם 7 מקומות ישיבה. גרסת הנוסעים אף תזכה לפנים בגימור מהודר יותר, הכולל גימור צבעוני ויותר אבזור מבעבר. בפולקסווגן יציעו את הדגם עם אופציה לשלל מערכות בטיחות מתקדמות הכוללת בין היתר בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה, מערכת בלימה אוטומטית, מערכת חניה אוטומטית ועוד.

  הדגם החדש צפוי להגיע לאולמות התצוגה בגרמניה כבר בחודש יוני הקרוב ומחירו לצרכן צפוי להיות נמוך במעט ממחירו של הדגם היוצא. הקאדי החדש צפוי להגיע ארצה ברבעון האחרון של 2015 ומחירו בישראל אינו ידוע בשלב זה, אך כאן צפויה לו תחרות מעניינת. במהלך החודשים הקרובים צפוי להגיע ארצה גם פורד קונקט החדש, שיתחרה ישירות עם הקאדי. שניהם יצטרפו אל דאצ'יה דוקר, הטנדרון הבסיסי והמוזל של דאצ'יה שהושק לאחרונה בישראל ומציע תג מחיר נמוך במיוחד.

  פולקסווגן קאדי 2015 החדש

  dddd