תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

קאן אם מבריק XDS טורבו בישראל

קאן אם ממשיכה את מרוץ החימוש של טרקטורוני ה-SBS ומשיקה בישראל גרסת טורבו של המבריק, עם 121 כוחות סוס. מחיר החל מ-154 אלף ש"ח

  • 19-01-2015
  • מאת: אלירן אברזל | צילום: פבל צ'רניצקי

מרוץ החימוש של טרקטורוני ה-Side By Side (או SBS) ממשיך וכעת מגיעה ארצה סדרת ה-XDS החדשה של קאן-אם מבריק (Mavrik). מדובר בטרקטורוני SBS חזקים, מהירים וספורטיביים במיוחד, שמצטרפת אל דגמי ה-R וה-XRS שהושקו כאן בקיץ האחרון ומהווה את הרף העליון של הקטגוריה בכל הקשור לביצועים וליכולת שטח. הדגם החדש מהווה רף עליון חדש בכל הקשור לביצועים בכל הקטגוריה ולא רק אצל היצרנית. דגם הטורבו מציע את ההספק המרבי הגבוה ביותר בקטגוריה – 121 כוחות סוס. למתחרה החזק ביותר בישראל עד כה, פולאריס RZR XP 1000, יש "רק" 110 כוחות  סוס.

קאן אם מבריק XDS

דגמי ה-XDS החדשים נהנים משלדה עם בסיס גלגלים ארוך יותר, בולמי זעזועים משופרים מתוצרת FOX, מהלכי מתלה משופרים (אחורי 41 סנטימטר, קדמי 38 סנטימטר), תמסורת רציפה חדשה עם העברת כוח מהירה (QRS) בדגמי הטורבו, חישוקי 14 אינטש' ועוד.

סדרת דגמי ה-XDS כוללת שני דגמים. דגם ה-1000 XDS מצויד במנוע אטמוספרי 2 צילינדרים בנפח 976 סמ"ק שמפיק 101 כוחות סוס. דגם זה יצויד בבולמי זעזועים של FOX מסדרת PODIUM X, חישוקי 12 אינטש', כלוב התהפכות מלא, מושב נהג וגלגל הגה מתכווננים, לוח שעונים דיגיטלי ואימובילייזר (D.E.S.S).

קאן אם מבריק טורבו - מפרט טכני

קאן אם מבריק XDS

דגמי ה-XDS טורבו הבכירים של קאן אם מבריק יצוידו, לראשונה בסגמנט ה-SBS, במנוע מוגדש טורבו. לדברי היבואנית מדובר בדגם שהותאם במיוחד לנהיגה בשטח עם מנוע חזק במיוחד. ההתאמות כוללות בין היתר קירור משופר לכל מכלולי ההנעה, תמסורת חזקה יותר וכן פתחי יניקת אוויר מוגבהים למניעת נזקים בזמן חציית מעברי מים.

דגם הטורבו מפיק 121 כוחות סוס ממנוע ה-976 סמ"ק 2 צילינדרים ומשודך גם הוא לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. בנוסף יצויד הדגם בבולמי זעזועים של FOX מסדרה בכירה יותר (PODIUM RC2), חישוקי 14 אינטש', תא נוסעים בגימור אלומיניום מוברש ולוח שעונים משולב דיגיטלי-אנלוגי.

המחירים של סדרת ה-XDS יחלו ב-154 אלף ₪ לדגם האטמוספרי או ב-167 אלף ₪ לדגם הטורבו.

קאן אם מבריק XDS

dddd