תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • ניסאן
 • ניסאן ג'וק
 • החל שיווקו של הניסאן ג'וק בישראל

  ניסאן ג'וק

  קרסו מוטורס פתחה אולם תצוגה ווירטואלי לניסאן ג'וק החדשה. מאות הרכבים הראשונים שיגיעו ארצה ישווקו דרך רשת האינטרנט בלבד.

  • 15-09-2010
  • מאת: מערכת CarsForum

  רכב הפנאי הקטן של ניסאן, הג'וק, יגיע בקרוב לישראל. עם עיצוב חיצוני מעניין ושם בעל משמעות ייחודית ינסו בקרסו לשחזר ההצלחה של הקשקאי ואף לעלות עליה. הג'וקים הראשונים יגיעו ארצה רק באמצע חודש אוקטובר, אבל בקרסו מעוניינים להקדים ולהתחיל לרשום הזמנות כבר כעת. לשם כך פתחו בקרסו אולם תצוגה וירטואלי שיאפשר למתעניינים בג'וק לצפות בכל הפרטים הטכניים ולבצע הזמנה של המכונית. למעשה, 200 המכוניות הראשונות שיגיעו ארצה ישווקו בלעדית דרך אולם התצוגה הווירטואלי. באוקטובר, עם הגעת המשלוח הראשון ארצה, יוצבו המכוניות גם באולמות התצוגה של קרסו ויחל השיווק המסורתי.

  המפרט הישראלי של הג'וק כולל מנוע בנזין בנפח 1.6 ליטרים ותיבת הילוכים אוטומטית-רציפה. רמת האבזור הבסיסית (אסנטה) כוללת בקרת שיוט, בקרת אקלים, חישוקי סגסוגת קלים ומערכת שמע הנשלטת מההגה תעלה כ-127 אלף ₪.
  רמת האבזור הבינונית, אסנטה-ספורט, הכוללת גם דיפונים מהודרים ושמשות כהות תעלה 132 אלף ₪.
  רמת האבזור הגבוהה, טקנה, הכוללת גם מושבים בריפודי עור, התנעה בלחיצת כפתור ומראות מתקפלות חשמלית
  תעלה 139 אלף ₪.
  בקרוב צפויה להגיע גם גרסה מוגדשת כפולת-הנעה (190 כוח סוס), שמחירה יעמוד על 179 אלף ₪.  עדכון, 20.10
  - כשבוע לאחר תחילת השיווק האינטרנטי של הג'וק, אזלו כל הרכבים מהמלאי. חברת קרסו מוטורס הודיעה הבוקר כי כל 200 הרכבים הראשונים, ששווקו בלעדית באינטרנט, נמכרו והמלאי הראשוני אזל. בקרסו מבטיחים לנסות ולהקדים את מועד האספקה של המשלוחים הבאים לטובת המעוניינים שלא הקדימו להזמין, אולם כרגע לא ידוע מה יהיה תאריך האספקה המדויק.

  ניסאן ג'וק בקטלוג הרכב החדש של CarsForum.

  ניסאן ג'וק

  ניסאן ג'וק

  dddd