תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • אינפיניטי
 • אינפיניטי M
 • אינפיניטי M37 עכשיו בישראל

  אינפיניטי M

  קבוצת קרסו מוטורס, יבואנית אינפיניטי, מודיעה היום על השקת ה-M37 – מכונית סלון יוקרתית, שתתחרה ראש בראש עם לקסוס GS ו-BMW סדרה 5.

  • 12-09-2010
  • מאת: מערכת CarsForum

  לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה, מודיעים היום בקרסו על תחילת שיווקה של אינפיניטי סדרה M בישראל. מדובר במכונית סלון גדולה ויוקרתית, אחות גדולה לסדרה G שכבר משווקת בארץ, שמתחרה ביחד עם סדרה 5 של BMW, ה-E-Class של מרצדס וה-GS של לקסוס על פלח השוק היוקרתי של מכוניות המנהלים-פרימיום. מחירה קרוב לשל שאר המתחרות, ויחל ב-481 אלף ₪.

  המכונית הראשונה בישראל מתוך סדרת ה-M של אינפיניטי תהיה ה-M37. היא מצוידת במנוע V6 בנפח 3.7 ליטרים, עם הספק מרבי של 320 כוחות סוס ומומנט מרבי של כ-37 קג"מ. תיבת ההילוכים היא אוטומטית עם אפשרות לתפעול ידני (גם מההגה) ובעלת 7 יחסי ההעברה. באינפיניטי מבטיחים כי סדרת ה-M החדשה תהיה מכוונת-נהג ותציע התנהגות כביש טובה ללא פשרות משמעותיות בנושא נוחות הנסיעה.

  מלבד המנוע המרשים, כוללת ה-M37 רשימת אבזור ארוכה ומרשימה. מערכת ANC מבטיחה שתא הנוסעים של ה-M37 יהיה שקט ככל האפשר ע"י ביטול אקטיבי של רעש המנוע. בורר המצבים Infiniti Drive מאפשר לנהג לבחור בין ארבעה מצבי נהיגה שונים - מצב רגיל, מצב שלג, מצב ספורטיבי ומצב חסכוני. מצב הנהיגה החסכוני יפעיל בין היתר את דוושת התאוצה האקטיבית, שתתנגד קלות ללחיצה אגרסיבית על דוושת התאוצה ותעזור לנהג להקטין צריכת הדלק. יש גם מערכת להתראה מפני רכבים בשטחים המתים, מערכת להתראה מפני סטייה לא מבוקרת מנתיב הנסיעה, מערכת בקרת שיוט חכמה ועוד רבים וטובים.

  אינפיניטי M37

  אינפיניטי M37

  dddd