הכירו את השברולט אוואו הבאה

שברולט אבאו BIG

הדור השני של האוואו הקטנה נחשף אמש בטרום-השקה. ההשקה הרשמית צפויה בעוד שבועות מספר, בתערוכת הרכב של פריז.

  • 09-09-2010
  • מאת: מערכת CarsForum

הדור הקודם של האוואו הקטנה היה להיט מכירות בישראל. מחירה הנוח וסמל השברולט בחזית עשו את שלהם, למרות התנהגות הכביש הבעייתית, רמת הבטיחות הנמוכה והביצועים החלשים. בתערוכת פריז הקרבה תציג שברולט את הדור הבא, השני במספר, של האוואו הקטנה. בשברולט מבטיחים שהדור השני יהיה איכותי, מרווח, בטיחותי וגם בעל התנהגות כביש טובה יותר בהשוואה לדור הראשון. טוב, זאת לא חוכמה גדולה כשנקודת הייחוס נמוכה כל כך. לפחות העיצוב החיצוני נאה יותר ותואם לקו העיצובי של דגמי שברולט האחרונים כדוגמת הקרוז והספארק.

שיווקה של האוואו בצפון אמריקה יחל בתחילת השנה הבאה (2011). האירופאים, וככל הנראה גם אנחנו, נאלץ להמתין עד לקיץ של השנה הבאה. אז תיחשף גם גרסת סדאן 4 דלתות, ויחל השיווק באירופה. המפרט האירופאי של האוואו כולל שתי תיבות הילוכים ידניות (5 ו-6 הילוכים) ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים. האחרונה תשודך לשני מנועי בנזין, האחד בנפח 1.4 ליטרים והספק של 100 כוחות סוס, השני בנפח 1.6 ליטרים ובהספק של 115 כוחות סוס. מלבד שני מנועים אלו, תשווק האוואו גם עם שני מנועי בנזין בנפח 1.2 ליטר ושני מנועי דיזל בנפח 1.3 ליטרים עם מערכת Start&Stop.

מפרט האבזור יכלול בקרת יציבות, הגה כוח חשמלי ומערכת שמע משולבת USB ובלוטות' כסטנדרט. שאר פריטי האבזור יותאמו לכל מדינה בנפרד, בהתאם לדרישות השוק.

שברולט אוואו

dddd