תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פורד
 • פורד טרולר מגיע ליצור, בברזיל

  פורד

  גרים בברזיל? בקרוב תוכלו לרכוש רכב שטח קשוח וחדש מתוצרת טרולר, חברת בת של פורד.

  • 03-06-2014
  • מאת: מערכת CarsForum

  אנחנו הישראלים רגילים לחשוב על פורד כעל יצרנית של רכבי ליסינג משעממים וחסרי כל ייחוד כמו הפוקוס או הפיאסטה. אבל יש גם פורד אחרת, אי שם בשווקים שמעבר לים. שם משווקת היצרנית רכבים מרהיבים כמו המוסטנג החדשה או מיניוואנים חסכוניים כמו ה-B-MAX וה-C-MAX ההיברידיים. בקרוב יצטרף לרשימת הדגמים שלעולם לא נראה בישראל למרות שממש היינו רוצים גם רכב נוסף. פורד טרולר T4 שמו והוא מיועד בעיקר לשוק הרכב הברזילאי, כך שבשלב אין כוונה לשווקו בשום תצורה שתוכל איכשהו להגיע לישראל.

  פורד טרולר T4

  פורד רכשה את יצרנית רכבי השטח הברזילאית טרולר (Troller) בשנת 2007 כדי שתסייע לה בחדירה לשוק הרכב הברזילאי, בו המיסים על רכבים שמורכבים במדינה עצמה נמוכים משמעותית מהמיסים על רכבים שמיובאים בשלמותם. הטרולר T4 הוא למעשה הדגם הראשון שמציגה היצרנית תחת המטריה של פורד והוא יחליף את ה-T4 הנוכחי שמיוצר ללא שינויים משמעותיים מאז שנת 2005 אך זוכה להצלחה נאה למדי בברזיל.

  המפרט הטכני המדויק לא פורסם אך ככל הידוע לנוע מדובר ברכב שטח קשוח שיצויד במערכת הנעה כפולה, מנוע טורבו-דיזל בנפח של 3.2 ליטרים ובתיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים. בטרולר מבטיחים תא נוסעים קשוח ועמיד למדי, שאפשר לנקות בקלות מבוץ או אבק לאחר טיולי שטח. כאופציה ניתן להרכיב ל-T4 גם שנורקל שיסייע במעברי מים עמוקים או לפרק את הגג ולהפוך את הרכב ל"פתוח".

  מחירו של פורד טרולר T4 יחל ב-96,844 ריאל ברזילאי (כ-148 אלף ₪) והשיווק בברזיל יחל בעוד מספר שבועות.

  פורד טרולר T4

  dddd