תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן GTI רודסטר קונספט

  פולקסווגן

  הרודסטר המרשימה הזאת מבית פולקסווגן לא תגיע לייצור בקרוב, אבל לפחות תוכלו לשחק בה בפלייסטיישן.

  • 30-05-2014
  • מאת: מערכת CarsForum

  הסיפור מאחורי דגם הקונספט המרהיב הזה שחשפה אמש פולקסווגן באירוע ה-GTI Treffen באוסטריה מרשים למדי. הוא מתחיל בפניה של יצרנית האלקטרוניקה הבידורית סוני ליצרנית הרכב פולקסווגן, כשהראשונה החל לתכנן את המשחק השישי בסדרת משחקי הפלייסטיישן Gran Turismo. סוני פנתה לפולקסווגן בבקשה לתכנן עבורה דגם קונספט ממוחשב של רודסטר לכבוד השנה ה-15 מאז הושק לראשונה המשחק. בפולקסווגן לא חשבו פעמיים ויצאו לדרך, כשהם מתכננים מכונית שהיא הומאז' לדגמים הסדרתיים של פולקסווגן גולף GTI. אבל הם גם לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה והפכו את המכונית ממודל ממוחשב לדגם קונספט אמיתי שהוצג לראשונה אמש באירוע ה-GTI Treffen בווטרסי.

  פולקסווגן GTI רודסטר קונספט

  שלושה מעצבים צעירים מבית פולקסווגן יצאו לדרך, כשהם שואבים השפעה מדגם הקונספט Design Vision GT שנחשף באירוע ה-GTI Treffen של השנה שעברה. לאחר כמה שבועות כבר היה ברשותם דגם ממוחשב של המכונית החדשה ובסוני החלו לתכנת את מאפייניו למשחק המחשב החדש. חשוב לציין שלפולקסווגן אין כוונות להכניס את הרודסטר המרהיבה הזאת לייצור סדרתי בעתיד הנראה לעין. אבל מי שבכל זאת ירצה להרגיש (קצת) איך זה לנהוג בה, יוכל לרכוש את משחק המחשב GT6 שיצא בחודש הבא.

  הפרטים הטכניים כוללים מנוע בנזין V6 כפול מגדשים בנפח של 3.0 ליטרים המפיק 503 כוחות סוס וכ-57 קג"מ של מומנט מרבי. הוא משודך למערכת הנעה כפולה (4Motion) ולתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים (DSG) עם שבעה הילוכים. המשקל העצמי נמוך יחסית ועומד על 1,420 קילוגרמים כך שביחד עם ההספק המרבי הגבוה מתקבלים ביצועים מרשימים למדי – זינוק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-3.6 שניות ומהירות מרבית של 306 קמ"ש.

   

  dddd