תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • הונדה
 • הונדה HR-V יחזור ב-2015

  הונדה

  עכשיו זה רשמי - הונדה תחזיר לחיים את ה-HR-V במהלך השנה הבאה (2015). יתבסס על פלטפורמת הג'אז החדשה ויתברג מתחת ל-CR-V בהיצע הדגמים של היצרנית.

  • 19-04-2014
  • מאת: מערכת CarsForum

  לאחר הפסקה של כשמונה שנים, הונדה HR-V יחזור בקרוב לאולמות התצוגה. יצרנית הרכב היפאנית הכריזה בתערוכת הרכב של ניו-יורק כי בכוונתה לחזור ולשווק את השם המיתולוגי HR-V בארצות הברית ובאירופה עוד השנה, כרכב פנאי עירוני וקומפקטי. ה-HR-V יהיה למעשה הגרסה הלא-יפאנית של הונדה ווזל, ג'יפון המבוסס על פלטפורמת הונדה ג'אז החדשה שהושק בסוף השנה שעברה ביפן, והוא צפוי להתברג מתחת ל-CR-V בהיצע הדגמים של היצרנית.

  הונדה CR-V החדש – מבחן דרך

  הונדה HR-V

  בניגוד ליצרניות רכב אחרות, שהגיעו לתערוכת ניו-יורק עם דגמים ממשיים, שלל תמונות והמון פרטים, בהונדה הגיעו עם מעט מאוד מידע ובעיקר עם הצהרות והבטחות. לכן אין בשלב זה פרטים רבים אודות הונדה HR-V החדש. ככל הנראה הוא יהיה דומה מאוד לווזל היפאני שהושק בסוף השנה שעברה, עם מנועים וממדים דומים. התמונות הרשמיות חושפות שינויים קלים מאוד בעיצוב החיצוני של שני הרכבים, בעיקר בפגושים וביחידות התאורה.

  ביפן מוצע הרכב עם שתי יחידות הנעה – בנזין והיברידית. לגרסת הבנזין מנוע בנפח 1.5 ליטר שמפיק 131 כוחות סוס ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית-רציפה. לגרסה ההיברידית יש בנוסף למנוע הבנזין הזה גם מנוע עזר חשמלי בהספק של כ-30 כוחות סוס ותיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים במקום תיבה רציפה.

  הונדה HR-V החדש צפוי להגיע לשיווק סדיר בארצות הברית לקראת סוף שנת 2014. הגרסה האירופאית צפויה להופיע באולמות התצוגה רק לקראת תחילת שנת 2015, אז גם יגיע הדגם החדש לישראל.

  הונדה HR-V החדש

  dddd