תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סוזוקי
 • סוזוקי אלטו קונספט החדשה

  סוזוקי

  האלטו החדשה נחשפת כקונספט. תיוצר בתאילנד וצפויה להגיע לשיווק סדרתי במהלך שנת 2014, עם גיר אוטומטי חדש ואותו מנוע בנזין מוכר.

  • 28-11-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  הצצה ראשונה אל סוזוקי אלטו החדשה, שמוצגת כעת כקונספט אך עתידה להגיע לייצור לקראת אמצע-סוף שנת 2014. דגם הקונספט החדש שחושפת היצרנית מקבל את הכינוי A:Wind, רמז לרוח החדשה שמקווה סוזוקי להפיח בסגמנט מכוניות המיני הקטנות. הרכב מוגדר כקונספט אך בניגוד לארבעת דגמי הקונספט שחשפה היצרנית לפני כחודש, כאן נראה שמדובר בקונספט בשל ומוכן לייצור. על החלפתה הצפויה של האלטו במכונית חדשה, גדולה ומודרנית יותר, סיפרנו לכם כבר לפני כמה חודשים וכעת אנו זוכים לצפות בתמונות ובסרטונים הרשמיים הראשונים.

  סוזוקי אלטו קונספט

  הדגם העתידי של סוזוקי אלטו צפוי להציע ממדים נדיבים מבעבר. דגם הקונספט מתהדר באורך כללי של 360 סנטימטרים ובבסיס גלגלים באורך של 242.5 סנטימטרים - שניהם נמצאים בדיוק בין הממדים של האלטו לאלו של הספלאש. ה-A:Wind חושפת גם עיצוב חזית חדש, עם פנסים קדמיים המזכירים מאוד את אלו של סוזוקי קרוסאובר החדש. מאחור העיצוב פשוט הרבה יותר, עם פנסים אחוריים שמזכירים את אלו של ניסאן מיקרה.

  המפרט הטכני של סוזוקי אלטו החדשה צפוי להתבסס על מנוע בנזין בנפח של 1 ליטר שיושאל ככל הנראה מהאלטו הנוכחית והספקו ינוע סביב 70 כוחות סוס. תיבת ההילוכים האוטומטית, לעומת זאת, תשודרג לתיבת הילוכים אוטומטית-רציפה (CVT). תא הנוסעים צפוי להציג שיפור ניכר באיכות החומרים ובאבזור לעומת הדור הקודם. בסוזוקי מבטיחים מרווח פנים משופר ליושבים מאחור, תא מטען "מהגדולים בקטגוריה" ומושבים נוחים מבעבר.

  dddd