תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • טויוטה
 • טויוטה קאמרי
 • טויוטה קאמרי היברידית – עכשיו ביבוא סדיר

  טויוטה קאמרי

  החל שיווקה הסדיר של טויוטה קאמרי, אחת מלהיטי היבוא האישי של השנים האחרונות. מחירה של הגרסה ההיברידית יחל ב-240 אלף ש"ח.

  • 18-08-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  טויוטה קאמרי היברידית, אחד מלהיטי היבוא האישי של השנים האחרונות, מגיעה לישראל ביבוא סדיר. נזכיר כי עד לשנת 2011 לא אפשר משרד התחבורה לייבא ארצה רכבים ממותג לא אמריקאי בתקינה אמריקאית, מה שגרם להפסקת שיווקה של הקאמרי בישראל. כעת מחדשת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, את שיווקה של הקאמרי לישראל לאחר שבמשרד התחבורה שינו את התקנות היבוא לישראל. כך הופכת טויוטה להיות יבואנית הרכב הראשונה שמשווקת בישראל מכונית יפנית בתקינה אמריקאית.

  טויוטה קאמרי תגיע ארצה בשתי גרסאות, בנזין והיברידית. לדגם הבנזין מנוע בנפח 2.5 ליטרים בהספק של 178 כוחות סוס ותיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים. הוא מזנק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-9.1 שניות וצורך בממוצע כ-14.3 קילומטרים לליטר.
  לדגם ההיברידי מנוע בנזין בנפח זהה אך עם הספק מרבי מוחלש של 156 כוחות סוס. ביחד עם מנוע העזר החשמלי מפיקה המכונית הספק משולב של כ-200 כוחות סוס. המערכת ההיברידית משודכת לתיבת הילוכים רציפה והמכונית צורכת בממוצע 20.4 קילומטרים לליטר על פי נתוני היצרן.

  טויוטה קאמרי

  רמת אבזור אחת תוצע בשני הדגמים של טויוטה קאמרי. רמת אבזור זו כוללת כסטנדרט 10 כריות אוויר, בקרת יציבות, עיגוני ISOFIX למושב האחורי ומערכת למדידת לחץ אוויר בצמיגים (TPMS). עוד כוללת רשימת האבזור תאורת קסנון, מערכת כניסה ללא מפתח, חלון שמש, חישוקי סגסוגת, מערכת שמע בהתקנה מקומית עם דיבורית בלוטות', בקרת אקלים מפוצלת, חימום למושבים הקדמיים ועוד.

  מחירה של טויוטה קאמרי היברידית יעמוד על כ-240 אלף ₪. גרסת הבנזין רגילה תיכמר בכ-220 אלף ₪.

  קבלו הצעה אטרקטיבית ברכישה קאמרי חדשה או משומשת מהמומחים של CarsForum

  טויוטה קאמרי

  dddd