תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • במוו
 • במוו חושפת את ה-M4 קונספט

  במוו

  גרסת הקופה של במוו M4 החדשה נחשפת כדגם קונספט. המפרט הטכני המדויק לא ידוע אבל העיצוב מרשים למדי.

  • 16-08-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  במוו ממשיכה להרחיב את היצע הדגמים של סדרה 4 החדשה וחושפת תמונות ראשונות של ה-M4 קונספט. נזכיר כי בשנה שעברה עדכנה במוו את שיטת מספור הדגמים שלה, כאשר גרסאות הקבריולט והקופה של סדרה 3 הופרדו לתוך סדרה חדשה - סדרה 4. כעת חושפת במוו את דגם הקונספט של ה-M4 קופה, גרסת הביצועים הספורטיבית של סדרה 4 קופה שאמנם מוגדרת כקונספט אך נראית קרובה מתמיד לייצור סדרתי. דגמי במוו סדרה 4 ישווקו גם בישראל וככל הנראה גם גרסת ה-M4 תגיע ארצה כאשר יחל שיווקה, אך זה צפוי להתרחש רק לקראת סוף שנת 2014.

  במוו M4 קונספט

  במוו אינה מרבה במילים בכל הקשור למפרט הטכני של המכונית. בשלב זה מפליגה היצרנית בתיאור העיצוב החיצוני של המכונית, שמבוסס על דגמי סדרה 3 ו-4 עם נגיעות ספורטיביות יותר. בבמוו עדכנו את עיצוב הפגוש הקדמי, את עיצוב הגריל הקדמי, את פנסי החזית (שקיבלו תאורת LED מלאה כסטנדרט) והרחיבו את בתי הגלגלים הקדמיים. בפרופיל ניתן לזהות חישוקי סגסוגת בקוטר 20 אינטש' עם צמיגי נמוכי חתך ופתחי יניקת אוויר על הכנף הקדמית.

  המפרט הטכני כאמור טרם פורסם רשמית אך על פי דיווחים בתקשורת צפוי הדגם לקבל מנוע בנזין כפול מגדשים חדש, בנפח של 3 ליטרים ובהספק של 450 כוחות סוס. ההנעה תהיה אחורית ותיבת ההילוכים תהיה ככל הנראה אוטומטית בלבד (רובוטית כפולת מצמדים, ליתר דיוק), לראשונה בהיסטוריה של ה-M3. בחטיבת M של במוו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על משקלה העצמי של המכונית נמוך ככל האפשר ושואפים להגיע לאזור ה-1,500 קילוגרמים, מה שאומר שגם נתוני הביצועים צפויים להיות מרשימים למדי ולנוע סביב ה-4.5 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש.

  במוו M4 קונספט

  dddd