תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • קיה
 • קיה פיקנטו
 • קיה פיקנטו ספורט (3 דלתות) בישראל

  קיה פיקנטו

  קיה משיקה בישראל גרסת 3 דלתות בעיצוב ספורטיבי של הפיקנטו. תוצע עם מנוע בנפח 1.25 ליטר ועם תיבת הילוכים ידנית. מחיר - 75 אלף ש"ח.

  • 30-06-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  קיה פיקנטו ספורט, גרסת ה-3 דלתות של הפיקנטו, מצטרפת להיצע הדגמים בישראל. בטלקאר, יבואנית קיה לישראל, מרוצים מאוד מהצלחתה של הפיקנטו בישראל שהפכה למכונית המיני הנמכרת ביותר בישראל מאז תחילת השנה, כשהיא מחזיקה למעלה מ-40 אחוזים מנתח השוק בסגמנט זה. עד כה שווקה הפיקנטו בגרסאות בעלות 5 דלתות בלבד, עם גיר ידני ומנוע בנפח 1 ליטר או עם גיר אוטומט ומנוע בנפח 1.2 ליטר. כעת מצטרפת גם גרסת 3 דלתות מאובזרת ונאה יותר.

  קיה פיקנטו ספורט

  דגם הספורט של קיה פיקנטו ישווק עם מנוע בנזין בנפח 1.25 ליטר הזהה לזה של הדגם האוטומטי, שהספקו המרבי הוא 85 כוחות סוס. דגם ה-Sport ישווק עם תיבת הילוכים ידנית (5 הילוכים) ויזנק מעמידה ל-100 קמ"ש ב-11.4 שניות וימשיך למהירות מרבית של 171 קמ"ש. לשם ההשוואה, גרסת ה-1 ליטר הידנית מזנקת מעמידה ל-100 קמ"ש ב-14.4 שניות וממשיכה למהירות מרבית של 150 קמ"ש.

  רשימת האבזור של דגם הספורט כוללת 6 כריות אוויר, בקרת יציבות, עיגוני ISOFIX למושבי בטיחות, תאורת DRL מבוססת LED, מערכת שמע מקורית עם חיבורי USB ו-AUX, הגה בריפוד עוד ומפתח מתקפל. בנוסף כולל דגם הספורט גם פס קישוט אדום בגריל הקדמי, אגזוז אחורי כפול, פנסי LED אחוריים, חישוקי סגסוגת 15 אינטש' וחלון גג חשמלי.

  המחיר יעמוד על 74,900 ₪. הדגם יוצע עם שבע שנות אחריות כמו בשאר דגמי הפיקנטו (שלוש שנים מלאות וארבע שנים נוספות על המנוע, הגיר ומכלולי ההנעה).

  קבלו הצעה אטרקטיבית ברכישת קיה חדשה או משומשת מהמומחים של CarsForum

  קיה פיקנטו ספורט

  dddd