תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

מחשבון דלק להורדה חינם לאייפון

בעשור האחרון עלו מחירי הדלק ביותר מ-50 אחוזים אבל היכולות שלנו כצרכנים להשפיע עליהם מוגבלת. אפליקציה חדשה תנסה לעזור לכם לשלוט בהוצאות הדלק שלכם ולחסוך קצת כסף.

  • 13-05-2013
  • מאת: תוכן שיווקי

מחירי הדלק ממשיך לעלות ללא הפסקה והופכים להיות חלק משמעותי מהוצאות החודשיות של כל אחד מאתנו. הדבר המפתיע שההתנהגות שלנו כצרכנים לא השתנתה. מלבד הבחירה שלנו בסוג רכב מסוים כשאנו רוכשים רכב והניסיון להגיע לתחנה זולה יותר בסביבה, אין אנו עושים דבר שיכול להוריד את ההוצאה המכבידה. הפתרון הצרכני הנכון הוא מחשבון דלק.

הצטרפו  ותנהלו  תקציב נכון באופן עקבי ומושכל אחרי הוצאות הדלק שלכם, המשתמשים מקבלים בזמן הנסיעה את נתוני צריכת הדלק שלהם כשהאפליקציה משמשת כמשוב להקטנת הצריכה הממוצעת, הצריכה הממוצעת משפיעה ישירות על מחיר הנסיעה.  האפליקציה מראה בזמן אמת אם הנסיעה היא חסכונית ואופטימלית או בזבזנית.

מד יעילות צריכת דלק - מד צריכת דלק מספק מידע על היעילות ואופי הנהיגה,  נהיגה נכונה לפי מד זה תפחית משמעותית את הוצאות הדלק  ( עד כ15% מהוצאות הדלק החודשיות) וכבונוס תפחית במידה ניכרת את זיהום הסביבה. המד מציג בצורה ברורה את שריפת הדלק לק"מ במהלך הנסיעה, שמירה על סמן "ירוק" ככל האפשר תחסוך דלק בצורה משמעותית. לדוגמא האצה במהלך נסיעה על כביש מהיר תגרום למד יעילות הצריכה לרדת מ"ירוק", כמו כן מד צריכת הדלק מזהה עם הנהג עומד בפקק,  מאיץ  או בולם בחוזקה.

מד יעילות צריכת דלק

אופציית חניית רכב וניווט חזרה לרכב.
נתונים בזמן אמת -
זמן נסיעה, מרחק, מהירות, כמות ליטרים, צריכה ממוצעת ומחיר הנסיעה.
הערכת נסיעה
- ניתן להעריך מחיר נסיעה מראש, לפני הנסיעה.
מאגר של מעל 60000 מכוניות לבחירתך.
ניתן לשמור את פרטי הנסיעות וכמו כן לשתף נסיעה עם חבר/ מעסיק וכו'.
ניתן לחשב ולשתף מספר נסיעות בעזרת ה"מחשבון" בעמוד הנסיעות שלי.
ניתן להפעיל את האפליקציה גם ברקע.

מד יעילות צריכת דלק

בשונה משאר האפליקציות של חישוב מחיר הדלק, אפליקציה זו הינה האפליקציה היחידה שעובדת על מקלט הGPS לכן לא צריך "להעריך" את מרחק הנסיעה, המחשבון יזהה את מיקומכם ויציג לכם את הנתונים על המסך.

נשמח לשמוע כיצד אנו נוכל לשפר את חווית המשתמש שלכם .
חפשו אותנו בפייסבוק - "מחשבון דלק" או במייל- [email protected]

להורדת האפליקציה לאייפון - לחצו כאן!

dddd