תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • מרצדס
 • מרצדס מותחת את פניו של הספרינטר

  מרצדס

  הספרינטר של מרצדס מתעדכן עם מתיחת פנים קלה הכוללת עיצוב חזית חדש ומנועי דיזל בתקן זיהום האוויר יורו 6.

  • 30-04-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  במרצדס מעדכנים את דגמי 2013 של קו מסחריות הספרינטר עם מנועי חדשים שעומדים בתקן זיהום האוויר EURO-6 ועדכונים קוסמטיים קלים. הספרינטר נחשבת לאחת מהמסחריות הנמכרות מסוגה באירופה, כשהיא מוצעת בשלל תצורות מרכב, מנועים ואפשרויות דיגום. תקני זיהום האוויר האירופאיים יחייבו את מרצדס לעבור לתקן זיהום האוויר Euro-6 החל מחודש ינואר הקרוב אך במרצדס מסיימים בימים אלו את המעבר לדגמי ה-Euro-6, כשמונה חודשים לפני המועד האחרון. בשבוע שעבר אף הציגה מרצדס את דגמי 2013 של היונימוג, משאית לעבודה בתנאים קשים שעומדת עתה אף היא בתקני ה-Euro-6.

  מרצדס ספרינטר - מבחן דרך

  מרצדס ספרינטר 2013

  במסגרת מתיחת הפנים מקבל הספרינטר עיצוב חזית חדש, עם גריל קדמי נאה יותר ופנסי חזית חדשים המשלבים כעת גם תאורת LED. בתוך תא הנוסעים יוצגו שדרוגים קלים לאיכות החומרים ולרשימת האבזור שיכללו בעיקר ריפוד מושבי חדש, מערכת שמע חדשה עם חיבור בלוטות', גלגל הגה בעיצוב חדש וידית הילוכים חדשה. רשימת האבזור הבטיחותי תשודרג אף היא ותכלול כעת מערכת לצמצום השפעת רוחות צד, מערכת לזיהוי רכבים בשטחים המתים, מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה והפעלה אוטומטית של האורות הגבוהים.

  החידוש החשוב ביותר הוא בהיצע המנועים, שיישאר דומה מאוד לזה שקיים היום אך יעמוד כאמור בתקני זיהום האוויר האירופאים המחמירים שייכנסו לתוקף החל מינואר הקרוב. לצד מנועי הדיזל, בהספקים של 95 עד 190 כוחות סוס, תוצע כעת גם יחידת הנעה חדשה המופעלת בגז טבעי שהספקה המרבי יהיה 154 כוחות סוס. תיבת הילוכים אוטומטית (7 הילוכים) תוצע כאופציה בחלק מהדגמים, תיבה ידנית עם 6 הילוכים תוצע בשאר הדגמים.

  קבלו הצעות אטרקטיביות לרכישה של מסחרית חדשה או משומשת מצוות המומחים של CarsForum

  מרצדס ספרינטר 2013

  dddd