תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • סקודה
 • סקודה סופרב
 • סקודה סופרב 2013 – מתיחת פנים לדגם

  סקודה סופרב

  הצצה ראשונה אל דגמי 2013 המחודשים של סקודה סופרב שזוכים למתיחת פנים חיצוני, מנועים חסכוניים יותר ותא נוסעים משודרג.

  • 03-04-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  נחשפו תמונות רשמיות ראשונות של סקודה סופרב 2013 מתוחת הפנים. ספינת הדגל בהיצע הדגמים של סקודה תזכה במהלך השנה למתיחת פנים מסיבית ראשונה, כחמש שנים לאחר שהושקה לראשונה. מתיחת הפנים תוצג לראשונה בתערוכת הרכב של שנגחאי שתיפתח לקראת סוף החודש. שיווקו של הדגם החדש צפוי להתחיל באירופה במהלך חודש יוני הקרוב בעוד לישראל היא צפויה להגיע רק לקראת סוף השנה הנוכחית.

  סקודה סופרב

  במסגרת מתיחת הפנים מקבלת סקודה סופרב עיצוב חיצוני חדש הממשיך את קו העיצוב הנוכחי של המותג הנוכח גם בראפיד ובאוקטביה החדשה. הגריל הקדמי, יחידות התאורה, פנסי הערפל, הפגוש ומכסה המנוע - חודשו כולם במסגרת מתיחת הפנים. שינויי העיצוב ממשיכים גם לחלקה האחורי של המכונית, שכולל כעת יחידות תאורה חדשות משולבות בפסי LED. בנוסף יוצע מגוון רחב יותר של חישוקי סגסוגת בקטרים שבין 16 ל-18 אינטש' וכן יורחב מבחר הצבעים של הרכב ויכלול שני גוונים נוספים (אפור מטאלי ולבן-מטאלי).

  השינויים העיצוביים בתוך תא הנוסעים קלים יותר ומסתכמים בעיקר בגלגל הגה חדש וכן במגוון חדש של בדים ושילובי צבעים לתא הנוסעים. דלת תא המטען של דגם ההאצ'בק תיפתח, כמו בדגם הקודם, בשני שלבים. בשלב הראשון ללא השמשה האחורית ובשלב השני איתה. החידוש יהיה הפעם בכפתור נפרד לכל אחד משלבי הפעולה ולא בכפתור אחד שאחראי לשני המצבים. עוד יוצעו לטובת נוחות השימוש תאי אכסון מתחת למושב האחורי, תא אכסון נסתר ברצפת תא המטען וכן תא ייעודי למטריה מתחת למושב הנהג.

  סקודה סופרב

  היצע המנועים של סקודה סופרב 2013 יתבסס ברובו על מנועים חדשים וחסכוניים יותר שאמורים לשפר לדברי היצרנית את צריכת הדלק בכ-20 אחוזים. בסקודה לא מפרטים בשלב זה את כל היצע המנועים שצפוי הדגם לכלול אך מציינים שדגם הבסיס יצויד במנוע ה-1.4 ליטר TSI בהספק מרבי של 122 כוחות סוס. בנוסף יוצע גם דגם טורבו-דיזל עם מנוע בנפח 2 ליטרים המצויד במערכת הנעה כפולה ובתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים (DSG).

  רשימת האבזור האופציונאלית תכלול גג שמש פנוראמי, מערכת התנעה ללא מפתח, מערכת חניה אוטומטית ומערכת מולטימדיה עם דיסק קשיח בנפח של 30 ג'יגה-בייט. רשימת האבזור הבטיחותי צפויה לכלול 9 כריות אוויר, מערכת עזר לזינוק בעלייה (Hill Hold), פנסי חזית מבוססי קסנון עם תאורה אקטיבית, מערכת לזיהוי עייפות הנהג ומערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים.

  סקודה סופרב

  dddd