תוכלו למצוא מידע נוסף במגזין על

 • פולקסווגן
 • פולקסווגן מציגה את הדור הבא של המסחריות

  פולקסווגן

  פולקסווגן מציגה מסחרית חשמלית חדשה שמרמזת על כוונתה להציג בקרוב גרסה מוקטנת של הקראפטר.

  • 14-03-2013
  • מאת: מערכת CarsForum

  דגם הקונספט אי-קו-מושיין (e-Co-Motion) החדש של פולקסווגן מספק לנו הצצה ראשונה אל דור המסחריות הבא שתציג החברה. יותר ויותר יצרניות רכב מגלות לאחרונה את פלח השוק של המסחריות הבינוניות, שבין הטנדרונים הקטנים (כמו פולקסווגן קאדי) למסחריות הגדולות (כמו פולקסווגן קראפטר) ומציגות דגם ביניים שיתברג ביניהם מבחינת גודל. ניסאן, למשל, משווקת באירופה מזה כמה שנים את ניסאן NV200 ולאחרונה הצטרפה אליה גם פורד, שהציגה את הטרנזיט קאסטום שהיא למעשה גרסה מוקטנת של הטרנזיט החדשה. כעת נראה שגם בפולקסווגן מתכוונים להצטרף בקרוב לסגמנט.

  פולקסווגן איקו-מושיין

  לאי-קו-מושיין קונספט של פולקסווגן אורך כללי של 455 סנטימטרים, רוחב של 190 סנטימטרים וגובה של 196 סנטימטרים - מידות הדומות לאלו של ה-NV200. משקל המטען המרבי שלו עומד על כ-800 קילוגרמים ונפח ההטענה עומד על מעל ל-4,000 ליטרים במצב המרבי.

  יחידת ההנעה של הרכב היא חשמלית למהדרין. למנוע החשמלי הספק מרבי של 115 כוחות סוס ומומנט מרבי של כ-28 קג"מ. את החשמל למנוע מספק בנק מצברים בקיבולת של 30 קילו-וואט שעה שמספיק לנסיעה של כ-150 קילומטרים כאשר בהמשך מתכוונת פולקסווגן להציע בנק סוללות גדול יותר (40 קילו-וואט שעה) שיספיק לטווח נסיעה של 200 קילומטרים.

  פולקסווגן איקו-מושיין

  dddd