חלקי חילוף לרכב

חלקי חילוף לרכב במרכז (16) חלקי חילוף לרכב בצפון (2) חלקי חילוף לרכב בשפלה (3)
חלקי חילוף לרכב בהשרון והסביבה (1) חלקי חילוף לרכב בירושלים והסביבה (1)


המכורים מכירים אותם כבר שנים. חנויות שמוכרות חלקי חילוף לרכב, קטנות כגדולות, המחזיקות עצום של חלפים מסוגים שונים. כל מי שניסה אי פעם לתקן את רכבו בכוחות עצמו בוודאי כבר שאל את עצמו היכן הן נמצאות ואיזו מהן היא העדיפה עבורו. במדריך קצר זה ננסה לעזור לכם לאתר את חנות החלפים לה אתם זקוקים וננסה גם להסביר לכם, לפחות על קצה המזלג, מעט על ההבדלים שבין החלפים השונים.

מקורי מול תחליפי

ראשית, נדון בסוגים השונים של חלקי החילוף לרכב. ברמה הבסיסית ביותר, נהוג להפריד בין חלקי חילוף מקוריים לחלקים תחליפיים. חלקים מקוריים הם חלקים המיוצרים על ידי יצרן הרכב או על ידי ספק משנה המאושר על ידו. למשל, פולקסווגן אינה מייצרת את המצמדים שמותקנים ברכביה אלא מעבירה את האחריות לחברות אחרות שמתמחות בייצור מצמדים, כמו LUK או VALEO. אלו מייצרות את המצמדים בעבור פולקסווגן ובדרך כלל מחתימות את האריזה בסמל של פולקסווגן, אבל לא תמיד. כאן אנחנו מגיעים כבר לנושא חלקי החילוף התחליפיים. בחלק מהמקרים, אותה היצרנית מייצרת את אותם החלפים בדיוק ללא הלוגו של היצרן ומוכרת אותם במחיר זול יותר. חלפים אלו נקראים "תחליפיים שווי ערך", כלומר הם לא מקוריים של היצרן אך הם שווים באיכותם לחלפים המקוריים של היצרן. ברוב המקרים, אלו יהיו זולים יותר מאשר החלפים המקוריים ובפער משמעותי.

ישנם גם יצרני חלפים אחרים המתמחים בייצור חלפים לרכב, שאינם קשורים כלל ליצרן הרכב. אלו יצרנים קטנים יותר, הממוקמים לרוב במדינות המזרח הרחוק (סין, מלזיה וכו') או במדינות מזרח אירופה (טורקיה, איטליה וכו') ומשווקים חלפים חליפיים שלא עברו כלל בקרה של היצרן. חלפים אלו נחשבים לזולים ביותר, זולים אף יותר מהחלפים המקוריים שווי הערך, ולכן רבים נוהגים להעדיף אותם על פני החלפים המקוריים. אך כדאי לשים לב, לרוב אין בקרה על איכותם ולא ניתן לדעת כמה זמן יחזיקו ברכב לפני שידרשו החלפה חוזרת. במקרה הזה, יש להסתמך על הניסיון של המכונאי שלכם או על סמך חוות דעת שתקבלו בפורומים המקצועיים, כמו הפורום הטכני שלנו.

היכן קונים?

המקום הטבעי ביותר לרכוש חלקי חילוף לרכב הוא במוסך המתמחה בדגם הרכב המדובר, מורשה היבואן או שאינו מורשה היבואן. לרוב המוסכים מחסני חלפים משלהם, מהם ניתן לרכוש או להזמין חלפים שונים. במקרים קיצוניים, בהם נדרש חלף מקורי שאינו שכיח, מומלץ לגשת למחסן החלפים המרכזי של היבואן ולרכוש את החלף דרכו. אך מלבד המוסכים, ניתן לרכוש את החלפים בחנויות המתמחות בנושא. כיום פעילה בשוק רשת ארצית גדולה אחת (אוטו-דיפו) המחזיקה בעיקר חלפים כלליים. אליה מצטרפות מאות חנויות קטנות יותר, הממוקמות בדרך כלל באזורי התעשייה שמחוץ לעיר. אותם תוכלו לאתר בעזרת מדריך העסקים שלנו, המרכז תחתיו את חנויות החלפים המובילות.

 

רשימת עסקים
מציג 1-10 מתוך 24 תוצאות.
7 חוות דעת
הוסף חוות דעת
אבי חלקי חילוף רחובות רחובות כישור 2 | 053-8094468

אבי חלקי חילוף רחובות הנו עסק הממוקם ברחובות ומוכר חלפים חדשים לכל סוגי הרכב, אביזרים, שמנים תוספים ועוד. ניתן למצוא במקום מלאי רחב ומגוון של חלפים מכל הסוגים.

1 חוות דעת
הוסף חוות דעת
יונדאי שופ חלקי חילוף ליונדאי תל אביב יפו תושיה 19 | 053-8095091

מכירת חלקי חילוף מקוריים ליונדאי

0 חוות דעת
הוסף חוות דעת
partclick |

חלקי חילוף לרכב partclick

5 חוות דעת
הוסף חוות דעת
אודיוה ארט נתניה צבי שכטרמן 26 | 053-8094419

ODIVA-ART – היא בית עיצוב לרכב הפועל בטכנולוגיות מקדמות וחומרים איכותיים. המקום מציע מגוון רב של פתרונות לעיצוב החוץ והפנים של הרכב כגון קרבון, ויניל, הדבקות תלת מימד, ריפוד ועור למושבי הרכב. עבודות איכותיות במחירים ללא תחרות.

3 חוות דעת
הוסף חוות דעת
TG PARTS טי ג'י חלפים בע"מ אזור דרך השבעה 5 | 053-8094430

חברת "טי.גי חלפים בע"מ" הינה חברה ייחודית מסוגה המתמחה בתחום החלפים המשומשים לרכבי פולקסווגן, אאודי, סיאט וסקודה. מבחר גדול של כל סוגי החלפים באחריות מלאה, כולל מנועים, גירים, חלקי פח ועוד. בנוסף לחברה מוסך לתיקונים ולטיפולים בבני ברק לרכבים אלה.

2 חוות דעת
הוסף חוות דעת
ליאם חלפים לרכב בת ים הפועל 6 | 053-8094481

ליאם חלפים לרכב הינה חברה לשיווק והפצת חלפים חדשים ומשומשים לכל סוגי הרכב הממוקמת באזור המרכז. במחסני החברה מלאי עצום של חלפים מכל הסוגים: פנסים, מראות, תושבות, דיפונים, ממושבים, חלקי גומי, חלקי פנים, חלקי פח ופרזול ועוד.

0 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך כלמוביל מרצדס חיפה חיפה חירם, חוף שמן 15 | 053-8095562

מוסך מרצדס חיפה, ככל מרכזי השירות של כלמוביל, מחויב אליך: מחויב לאמינות, מחויב למקצועיות, מחויב לשירות. מרכז השירות בחיפה הינו הרבה יותר מאשר מוסך רכב. זהו מרכז השירות הותיק והמנוסה ביותר של כלמוביל, המבטא את המסורת הידועה של כלמוביל בשרות אמין ומקצועי לכל מגוון הדגמים. המרכז מטפל בכל דגמי מרצדס: מרצדס פרטיות, מרצדס מוניות, מרצדס מסחריות, מרצדס משאיות, מרצדס אוטובוסים, וכן בדגמיסמארט.

0 חוות דעת
הוסף חוות דעת
אוטולנד חלפים לרכב תל אביב יפו ראשית חכמה 3 |

חברת אוטולנד מתמחה ביבוא ובשיווק חלפים משומשים לרכבי מרצדס. ברשות החברה מלאי גדול של חלקי חילוף, המתאימים לכל סוגי הדגמים – מן הישנים ועד החדישים ביותר. החברה מתמחה באספקת חלפים לרכבים פרטיים ומסחריים, אספקת חלקי פח וחלקים מכניים, שיפוץ גרים אוטומטיים, ייבוא אישי של חלפים, קנייה ומכירה של רכבים לפירוק ואספקה והתקנה של מנועי דיזל ובנזין.

6 חוות דעת
הוסף חוות דעת
א.ב חלפים לרכב גדרה וישובי הסביבה א.ת,כניסה דרומית באר טוביה 0 |

א.ב חלפים לרכב הינה חברה העוסקת ביבוא ובשיווק חלפים לרכב הממוקמת בבאר טוביה. מרכז השירות מספק אביזרים לרכב ובעל מחלקה מיוחדת לחלקים תחליפיים ומקוריים לטרקטורים ואופנועים.

3 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מוסך איתי מוטורס חולון הבנאי 10 |

איתי מוטורס הינה חברה מהגדולות בישראל, ליבוא ושיווק מנועים גירים וכל חלקי החילוף לרכבים מכל הסוגים והדגמים, והכל מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך. בנוסף החברה מפעילה מוסך מורשה בו ניתן להתקין את החלקים השונים באחריות מלאה.

dddd