Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סופר מיני'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. מה הולך חברים, בעבודה של בת זוגתי הודיעו כי הם צריכים לחזור לעבוד במשרד, ובמיקום אחר(המשרד החדש רחוק מהבית ב55 ק"מ). היא צריכה לחזור ב1 במרץ, ולכן אנחנו צריכים לקנות רכב עד התאריך הנ"ל (מעדיף לא להשכיר רכב להתחלה כי זה יקר יחסית). השאלה שלי היא כזאת, מה הדרך המהירה ביותר לקנות רכב מבלי ליפול(אני לא יכול להרשות לעצמי לחפש ביד 2 רכב במשך חודשים) אבל לקנות רכב בתקציב שהצבנו לנו מראש. התקציב לרכב הוא עד 40k(גמיש אם יש משהו באמת טוב), מחפש רכב אוטומטי, בטיחותי אמין,מאובזר(אופטימלי) עם צריכת דלק סבירה, כאשר רוב הנסיעות זה לעבודה(בין עירוני). שאלה נוספת זה איפה אני יכול לקנות רכב לפי הקריטריונים שהגדרתי אבל בצורה דיי מהירה חוץ מיד 2(ליסינג, מגרשים, וכו') תודה!!
  2. חייל בן 20 לפני שירות קבע, מחפש רכב משומש לטווח ארוך עד ה45K מקסימום. הקריטריונים הם ע"פי סדר יורד: 1.חסכוני (לא משנה ידני או אוטומט) 2.גודל תא מטען ונוסעים- נוסע הרבה פעמים עם רכב מלא ועם ציוד בתא המטען (מיני משפחתית תענה על הדרישה). 3.אמינות- ראש שקט וכמה שפחות צרות וטיפולים. 4. כוח- בכל זאת רכב צעיר עם טיפה כוח וסחיבה. אחרי מחקרים וחיפוש של כמעט חודשיים עוד לא מצאתי את הרכב האולטימטיבי לקריטריונים האלה ולכן מבקש עזרה. ממה שהבנתי עד כה, צרפתיות רואות מלא מוסך, קוראניות לא חסכונית ובתקציב הנ"ל חלשות. יפניות רוב מה שראיתי יקרות או ממש ישנות או לא חסכונית כלל גרמניות כבר כמעט רכשתי איביזה ידנית 1.0 אבל אמרו לי שהמנוע הזה ירד מפס יצור ב2020 ושלטווח ארוך לא שווה להתעסק איתו(המון כוח במנוע קטן עם 3 בוחנות = צרות ) ובכללי מרגיש לי שהאיביזה קטנה מידי. אובד עצות ואשמח לעזרה!
  3. היי חברים אשמח לעזרתכם למצוא את הרכב האופטימלי עבור משפחתי (רכב משני) אז ככה בקצרה: מחפש רכב יד שנייה לפי הפרמטרים הנ"ל: -חסכוני -אמין (לא צורך המון טיפולים ויחזיק מעמד כי אני נוסע 140 ק"מ ביום) -עם עדיפות לבגאז שאפשר להכניס בו עגלה\ טיולון חשבתי על משהו כמו קיה ריו, מיצובישי אטראז, סוזוקי סוויפט מאזדה 2 וכ"ו אשמח לעצתכם המון תודה לעונים! עידן
  4. שלום לכולם אתם מכירים מכוניות מיני / סופר מיני עם בקרת שיוט ? (לא חובה אדפטיבית , גם רגילה זה אחלה) , מחפש רכב קטן והתרגלתי לעניין של הבקרת שיוט , טויוטה יאריס ממש אהבתי והופתעתי שב105 אלף שקל אתה לא מקבל בקרת שיוט.. תודה לעונים
  5. שלום רב. אני מעוניין לרכוש רכב סופר-מיני חדש, אוטומט. אלו הדגמים שאני מתלבט ביניהם (בעיקר המאזדה 2 וסיאט איביזה): מאזדה 2, סיאט איביזה, פיג'ו 208, קיה ריו וסוזוקי סוויפט. הנסיעות הן 70% עירוניות ו30% בינעירוניות, רכב המתאים בעיקר לזוג ולעיתים גם לאנשים במושבים האחוריים. הדברים שחשובים לי: - אמינות. - צריכת דלק. - רכב מספיק חזק לעשות עליות ועקיפות (העליות של חיפה ונשר). - בטיחות. כמה הערות: - אחד הדגמים שהכי קורצים לי הוא הסיאט איביזה החדשה. הבנתי שזה רכב שמרגיש גדול יותר ממה שהוא וחזק יחסית. יצא לי קצת לחקור את האמינות של הרכב ונתקלתי בלא מעט ביקורות על הגיר שלו (DSG7). רציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון עם הגיר הנ"ל? האם לקנות רכב כזה במידה מסוימת יהיה כמו לשחק ברולטה רוסית? אשמח לקצת מידע. - הדגם הנוסף שמאוד עניין אותי הוא המאזדה 2. מכיוון שהרכב מגיע עם מנוע אטמוספרי, עד כמה הוא באמת חסכוני? האם המאזדה 2 מקבל את אותה רמת אמינות של שאר דגמי מאזדה? תקציב וקנייה: התקציב עומד על סביבות ה-100 אלף. מעוניין לרכוש רכב חדש מהחברה או 0 ק"מ ליסינג. אשמח לקבל עצות, המלצות ומידע על רכבים נוספים שהייתם מוכנים להמליץ עליהם (גם כאלה שלא נמצאים ברשימה שציינתי). תודה רבה!
  6. שלום חברים, אני נוסע כבר שש וחצי שנים על סיוויק שנת 2004, אני נהנה ממנה אבל התחושה שהגיע זמן להתחדש. אחד הקריטריונים הוא היכולת למצוא חניה, השני הוא היכולת להסיע אנשים מידי פעם ומכאן - סופר מיני. חשובה לי מאוד ההנאה בנסיעה, ותחושת יציבות וביטחון על הכביש, כמו גם כוח מספיק לעקיפה בטוחה ומהירה בכבישים מהירים. מחיר באזור 100K. מבחינת גיר - אוטומט, לא פחות מ-6 הילוכים. הלב אומר ידני, אבל הראש מזכיר לו שתיבה כפולת מצמדים יעילה כמו ידנית בהעברת כוח ומשפרת יעילות על פני קלאץ' בתפעול הנהג, אז DSG. הסתכלתי בינתיים על מאזדה 2 סקודה פאביה פיג'ו 208 וסיאט איביזה בינתיים מאזדה 2 נראית לי צבועה, מתהדרת בטכנולוגיות חדישות, אך על הנייר בסופו של דבר לא מציגה יתרון אמיתי. התיבה שלה לא כפולת מצמדים אך בעלת פטנטים מעניינים משל עצמה (SkyActiv Drive). איביזה.... נשמע ילדותי שאני פשוט לא רוצה כמו כולם? כי מאז שהיא הפכה לפולקסווגן בתחפושת אני לא מוצא חיסרון אמיתי מעבר לתדמית שלה בעיני. תדמית שיהיה כדאי להשתחרר ממנה אם בסופו של דבר היא תתאים לי יותר מהאחרות, ועדיין... בא לי משהו שלא רואים כל מאה מטר. הסקודה פאביה בינתיים הכי מושכת אותי. פיג'ו 208 - בבקשה ספרו לי עליה קצת... מה שאהבתי בה על פני הסקודה הוא מערכת המתלים, במיוחד בזנב. פניתי לסוכנויות ואני מצפה לתאם נסיעות מבחן במהלך השבוע הבא. אשמח לעצות של בעלי ניסיון עם סופר מיני בסגנון, ולהערות לגבי שימוש ארוך טווח. הצעות לדגמים שלא נלקחו בחשבון יתקבלו גם בברכה תודה!
  7. היי, אני מעוניין לקנות סופר מיני חדשה. אני מתלבט בעיקר בין מאזדה 2 לבין סקודה פאביה (אבל אשמח לשמוע על המלצות נוספות). עיקר הנסיעה היא עירונית. הדברים שחשובים לי הם שהרכב יהיה מהיר ושיסחוב את העליות של חיפה, נוחות נסיעה בתוך העיר ואמינות. תודה מראש!
  8. שלום, אני מחפש רכב שישרת אותי בנסיעות לעבודה שמתאפיינות בדרך בינעירונית של 60 ק"מ ביום (הלוך + חזור). כדאי שניתן יהיה להכניס עגלה בתא המטען. התקציב שלי הוא עד 60,000 ש"ח ובהעדפה לכמה שפחות מכך, מעבר לזה יהיה מאתגר. חשוב לי שהרכב יהיה חסכוני בדלק, לפחות 1:14 ושלא יהיה עם גיר ידני. ההעדפה שלי היא לא לקנות רכב חדש בגלל הפחת אלא לקחת רכב מיד ראשונה פרטית מטופל, שנתון 2014+. מאוד חשוב שהרכב לא יהיה מצועצע כמו סוזוקי ספלאש או יונדאי i10. אני נוסע כיום על סוזוקי SX4 של אמא ויוצא לדרך עצמאית, אין לי ניסיון רב בתחום. ההנחות שאיתן יצאתי לחיפושים הן: - טיפולים של צרפתיות הם יקרים - גיר רובוטי מועד לתקלות הרכבים שהסתכלתי עליהם עד כה: [TABLE=class: grid, width: 500, align: right] [TR] [TD]רכב[/TD] [TD]יתרונות[/TD] [TD]חסרונות[/TD] [/TR] [TR] [TD]קיה פיקנטו[/TD] [TD]זולה[/TD] [TD]לא מאובזרת השוק מוצף - יש סיבה? צריכת דלק[/TD] [/TR] [TR] [TD]מיצובישי ספייס סטאר[/TD] [TD]ממש זולה מאובזרת[/TD] [TD]איכות נסיעה ירודה רפידות[/TD] [/TR] [TR] [TD]סקודה פאביה[/TD] [TD]איכות נסיעה מעולה[/TD] [TD]אולי צריכת דלק? יקרה[/TD] [/TR] [TR] [TD]סיאט איביזה AM5[/TD] [TD]איכות נסיעה טובה[/TD] [TD]צפופה[/TD] [/TR] [/TABLE] השאלות שלי הן: 1. האם DSG + TSI נחשב אמין או שצריך לחשוד בו כמו כל גיר רובוטי כפי שחונכתי? 2. למה שוק היד השניה מוצף בפיקנטו? יש סיבה שכולם מעיפים אותן אחרי שנתיים? 3. האם הספייס סטאר באמת לא נוחה לנהיגה מחוץ לעיר? 4. האם יש רכבים נוספים שכדאי לבחון? אשמח לעזרה!
  9. מחיר- 45,000 גמיש קלומטראג' נמוך 96,000 יד ראשונה בעלות פרטית, מטופל עד לפרטים הקטנים צבע- לבן צמיגים חדשים טסט סוף אוקטובר 2017 דגם פרימיום (המפואר יותר) כולל גג נפתח, אמבולייזר מקורי, מרימי שמשות, חיישני רוורס, מזגן בקרת אקלים מקורי, חגית 054-6071151
  10. שלום לכולם, אשמח לעזרתכם , אני מחפש לקנות רכב מיני או סופר מיני. מחפש לקנות רכב קטן במחיר של כ40 אלף ש"ח, מחפש רכב חסכוני בדלק ואמין כך שלא אלך כל יומיים למוסך, וגם שאצליח למכור אותו בהמשך כשאצטרך. אני נוסע בכל יום בין תל אביב -פתח תקווה. ובנוסף פעם בשבוע או פעם בשבועיים נסיעה לאיזור ירושלים. חשבתי לקנות Kia picanto יד שנייה אבל אני קצת חושש שיהיה לה קשה בעליות. האם מישהו מתנסה בזה ויכול להגיד לי אם באמת יש ממה לחשוש? גם קצת מפחיד מבחינת הגודל - מקווה שהוא לא קטן מדיי.. (כרגע אנחנו זוג) אני גם פוזל לכיוון הסופר מיני - חשבתי אולי לקנות I20 שקיבלתי יחסית המלצות שהיא value for money. אשמח מאוד לשמוע את דעתכם לגבי הרכבים שכתבתי, או אם יש לכם המלצות לרכבים אחרים רלוונטים, תודה רבה!!
  11. שלום לכולם אני מחפש רכב בקטגוריית הסופר מיני בתקציב בין 70 ל 80 אלף (אין צורך במימון) רוצה אוטו חדש יחסית - שנתון 2015 או חדש לגמרי יעוד הרכב: נסיעות קצרות בעיר, לפעמים נסיעות לצפון/דרום בסופ"שים פעם בחודש (במהלך השבוע שימוש קטן מאוד ברכב וכתוצאה ק"מ קטן ושריפת כמות דלק קטנה סה"כ) לתקופה של 5+ שנים, מתאים ליחיד/זוג דגשים: -נוכות, עיצוב (אני אוהב את איך שאיביזה, פולו ופאביה נראות), עלות תחזוקה נמוכה/סבירה כמה שאפשר -חסחוני בדלק פחות חשוב כי אני לא נוסע כזה הרבה -אוטומט/ידני - תמליצו, או לפי הדגם של הרכב - לא אכפת לי -עלות חלקים נמוכה/סבירה בבקשה, כשאתם ממליצים על אוטו תרשמו במפורש מה הדגם ומאיזה שנה נ.ב. אם תמליצו על רכב חדש, לקנות מיבואן (מבצעי סוף שנה וכד) או 0 קמ או אחר? תודה מראש
  12. לאחר שעשיתי תאונה עם סובארו אימפרזה 2006 ששירתה אותי נאמנה, החלטתי להתחדש ברכב קטן יותר וקומפקטי וכמובן גם חסכוני יותר.. מה שחשוב שיהיה ברכב החדש: *קטן אבל לא קטן מידי (גודל של פולו או פביה ולא פיקנטו או i10) עם מראה מעט ספורטיבי, מפנקת.. *אוטומטי וחסכוני בדלק אבל בכל זאת גם עם קצת עוצמה (קראתי הרבה על הDSG שהוא חסכוני מצד אחד, אבל לא מבחינת טיפולים) אבל אפשרי גם ידני... *אמין מבחינת טיפולים (הסובארו אימפרזה הקודמת לא ראתה מוסך מעבר לטיפולים השגרתיים) *שיהיו בו כל מיני חידושים כלולים כמו מערכת מולטימדיה וסטיריאו טובה, דיבורית, חיישני רוורס/מצלמה... *התקציב הוא לא ממש האישיו.. כעיקרון הרציונאל הוא לא לעבור את ה100 אלף *השנתון חייב להיות משהו מהשנים האחרונות 2014 ומעלה *סאנרוף, קסנון וג'אנטים זה תמיד תוספת מגניבה.. *הצ'באק 5 דלתות - פחות אוהב את הגרסאות עם ה3 דלתות.. *יד שניה כמובן.. למרות שבתקציב אני בטוח שחלק אני יכול לקנות מהסוכנות.. האופציות שחשבתי עליהם עד כה זה: skoda fabia1.2 tsi style עם 110 כ"ס polo comfortline 1.2 tsi עם 110 כ"ס honda jazz ההיברידית סיאט איביזה תואמת 1.2 tsi כמו הפביה והפולו audi a1 שנת 2012 בערך פיג'ו 208 - לא בקיא בדגמים כל כך אבל משהו עם קצת פלפל רנו קליאו גם לא ממש בקיא בגרסאות אבל משהו גם עם פלפל קיה ריו כלשהי סיטרואן סי 3 או אפילו DS3 פיאסטה סוזוקי סוויפט אבל - אני פתוח גם להצעות אחרות ולאופציות שלא חשבתי עליהם... אני לא מקובע על שום דבר.. אשמח אם תציעו לי ותרחיבו לי קצת את האופקים.. תודה
  13. שלום, אני נהג חדש די זקן.. בן 25 כבר. צריך יעוץ ברכישת רכב ראשון, אני מתלבט עם לקחת ידני/אוטומט. התקציב שלי הוא בסביבות ה 40 אלף (מלמטה), מחפש משנתון 12 ויותר, יד ראשונה, סופר מיני כנראה, בעיקר לנסיעות קצרות בגוש דן ומדי פעם לטיולים בסופשים. הרכבים שמצאתי ועניינו אותי הם: - סוזוקי סוויפט, שנתון 2014 , ידני, יד ראשונה, 55,000 קילומטרז', שנה אחריות, הציעו לי ב 45 אלף. - קיה סיד, שנתון 2012, יד ראשונה, אוטומט, 80,000 קילומטרז', נשארו לה שנתיים אחריות. הציעו ב 45,000 אבל אני חושב שאפשר להוריד אותם יותר. מה עדיף? מה יותר אמין? למרות שקיה עם אחריות אני מעדיף לא לבלות הרבה במוסכים. הצעות חדשות גם יתקבלו בברכה. תודה
  14. התייעצתי פה לגבי הרכב הזה בעבר ואנשים הדגישו פה את החשיבות לקנות רק דגם דינאמיק. אשמח להרחבה לגבי הבדלי הדגמים ומדוע זה כל כך חשוב. הפער במחירים הוא 6 אלף במחירון ויכול להיות אף גבוה יותר במחיר האמיתי בגלל הצפה של השוק בדגם הדינאמיק.. האם בגלל זה שווה לרדת שנתון ולהוסיף כמה עשרות אלפי קילומטרים?
  15. שלום, אני מעוניינת למכור את הרכב שלי, יונדאי i20 אוטומטית 1396 דגם inspire שנת 2010. אין בעיות מיוחדות ידועות ברכב, יד שניה פרטית 80000 ק"מ. אני מעט מתקשה למכור את הרכב, רשום ביד 2 שהמחירון הוא 45500 ואני מפרסמת ב44000. האם עלי לחכות בסבלנות והמחיר הוא ריאלי? האם יש הצפה בשוק ועלי להתפשר? הרכב סה"כ במצב טוב.
  16. שלום לכולם, אני מחפש רכב עד 40000 כאשר מה שחשוב לי זה בעיקר אמינות ואח"כ כל השאר. אני עושה פחות מ15000 קילומטר בשנה, אך חלק לא מבוטל מהן יהיו לעליות בירושלים (פעם בשבוע). להלן הדגמים שבאים בחשבון : סוויפט 2007-2009 מאזדה 2 2008 יונאי i20 קיה פיקנטו 2011 1.25 (יודע שזה מיני, אך להבנתי מכונית בוגרת) טויטה יאריס דיאטסו סיריון מה דעתכם? יתרונות חסרונות? מחיר ריאלי לכל דגם(להבנתי מחירון יד 2 לא משקף)? כרגע נוטה לכיוון הסוויפט. היכן הכי כדאי לקנות (מגרש, פרטי switch) ? פרמטר נוסף שאשמח לדעת מה עדיף - קילומטרז דגם 2009 עם 150000 קילומטר או 2007 עם 91000 (סוויפט) שניהם יד ראשונה פרטית. וחלק אחרון. כרגע יש לי יונדאי אטוס 2001 166000 קילומטר טסט עד נובמבר יד חמישית. לא מצליח להיפטר ממנה. רעיונות? טרייד אין לא ממש הציעו לי כלום עבורה. סיכום: רכב מומלץ, מחיר ריאלי, פרמטר משמעותי יותר (קמ או שנה), היכן לקנות, מה לעשות עם הישן תודה לכולם!
  17. הרכב העיקרי שלנו הוא קורולה 2008 (רובוטי, סבבה לנו) שנוסע כ20,000 ק״מ בשנה. אנחנו מחפשים רכב נוסף משני שיסע כ-5000 ק״מ בשנה, בסכום של עד 15K. חשוב: - אוטומט - מסוגל ליסוע באופן סביר בעליות (כביש נהריה-מעלות, לדוגמא) - אמין במידת האפשר: - בטיחותי - חסכוני בדלק - קטן, כלומר לא יותר מסופר מיני. תודה רבה!
  18. מחפש לקנות סופר מיני, רצוי שנתון גבוה 2012,2013 כשב-2013 יש עדיין אחריות יצרן ככה שזה עדיף משמעותית. חשובה לי אחזקה זולה (דלק, טיפולים, ביטוח), נוחות, אבזור. בעדיפות משנית ביצועים ובטיחות ורק בסוף יופי, פופולריות והשאר. התעניינתי במיוחד בסוזוקי סוויפט, אפשר להשיג בסדר גודל של 50K עם קילומטראז' ממוצע. חשבתי גם על אופל קורסה, I20 ואשמח לשמוע חוות דעת נוספות גם על דגמים נוספים ששווה לבדוק.
  19. שלום לכולם וגמר חתימה טובה ! אני חדש פה קראתי הרבה פרסומים ומצאתי פה הרבה אנשים שמבינים עיניין מה דעתכם על הרכבים ? מה היתרונות חסרונות לגביהם ? מבחינת ביצועים הן כמעט אותו דבר אותו מנוע מה עם טיפולים ? ומה לגבי הגיר DSG שמעתי שהוא די בעייתי כמה זה נכון וכמה הנזקים צפויים לעלות ? כל מידע שאפשר לשפוך על הרכבים יתקבל בברכה! המון תודה לעונים!!
  20. אהלן חבר'ה. קודם כל - אחלה פורום; כל הכבוד. -- לאחר שנגנבה לי הטויוטה קורולה, בצער רב, אני מחפש רכב חדש. הפעם חושב למצוא לעצמי איזו סופר-מיני אוטומט. (מן הסתם אני מוכן להתפשר על נוחות.) נסיעות - מהשרון למרכז - לא יותר מזה. נסיעה ממוצעת. בעיקר בינעירוני וקצת בעיר. תקציב - 70-80 אלף ש"ח. מעדיף כמובן משהו ברף התחתון של התקציב כדי להשאיר לעצמי מרווח נשימה כלכלי.בינתיים ניסיתי: בינתיים עשיתי נסיעת מבחן על טויוטה יאריס - נחמדה ביותר, רק שמדובר ברכב יקר ואני לא מוצא יחסית הרבה רכבים כאלו במצב טוב יד שניה. ספייס סטאר: שמעתי שיש בעיה מוכרת של שחיקת בלמים מהירה ביותר ברכב. האם נכון? תהיות מרכזיות: 1. האם שווה להשקיע כ-80 אלף לרכב סופר מיני יד שניה, או שעדיף לקחת את הכסף הזה ולהשקיע ברכב חדש מהניילונים? (לדוג' הספייס סטאר לעומת היאריס) 2. כמובן, המלצות לדגמי מכוניות שלדעתכם יספקו את העבודה. חשוב לי חיסכון בדלק, אמינות (עד כאן קלישאות), מקום לנהג (אני גבוה - 2 מטר). מקומות ליושבים מאחורה ובגאז' גדול - לא מעניין אותי. אני רווק ונוסע לבד כל הזמן. תודה רבה!
  21. מישהו מתמצא במחירי הטיפולים (15K) ו/או יכול להביא דוגמא של קבלה ממוסך מורשה? ובכלל מה עלות הטיפול ברכב, מה זמינות החלקים ומחירם ביחס למתחרות בקטוגריית מיני/סופר מיני. (קיה פיקנטו או ספלאש) תודה מראש.
  22. שלום לכולם, אני רוצה לרכוש סופר מיני חדשה (מניילונים) עד 90K. מתלבט בין מאזדה 2 (יד ראשונה מליסינג "0 ק"מ") לבין אופל קורסה (מבצע של בהצדעה). מה עדיף? כמו כן המלצות על רכבים אחרים יתקבלו בברכה
  23. שלום! לפני שנתיים וחצי התייעצתי איתכם והחלטתי לקנות סקודה פאביה 1.4 ידנית חדשה מהייבואן. קצת פרטים על הרכב : מרוצה ממנו מאוד, היה קצת בעיה בקלאצ' שתוקנה במסגרת האחריות, צריכת דלק 14 ק"מ לליטר נסיעות בינעירוניות בעיקר. עברתי איתו 55א' ק"מ עד היום. 1. אמרו לי שכדאי להחליף רכב כל 3 שנים.. זה נכון? במידה וכן, הצרכים שלי לא השתנו: עדיין נסיעות בין עירונית, 40 ק"מ הלוך ו40 ק"מ חזור 5-6 פעמים בשבוע. 2. ע"פ יד2 המחירון של רכב כזה הוא 57200ש"ח.. כמה אפשר לקבל עליו ריאלית? 3. האם יש איזה טרייד אין שווה או שעדיף ללכת למגרש? מה מומלץ? 4. התעניינתי קצת באופציות, מה דעתכם על טויוטה אייגו, טויוטה יאריס, יאריס היברידית או אופל קורסה? אפשרי מבחינתי להוסיף עוד 50א' שקל מקסימום מעל מה שאני אקבל על הפאביה, אבל כמובן שעדיף יותר בכיוון 15-25א. תודה רבה
  24. שלום, אנחנו זוג נשוי ללא ילדים. עד עתה הייתה בבעלותנו מאזדה 2, שעברה תאונת טוטאלוס ולכן אנחנו מחפשים רכב חדש. המשפחה כן צפויה להתרחב בשנתיים הקרובות ולכן חשבנו על קניית רכב משפחתי, אך גם סופר מיני עם תא מטען קצת יותר גדול מזה של המאזדה 2 יכולה לבוא בחשבון. הדרישות מהרכב: קודם כל בטיחותי (במיוחד לאחר התאונה האחרונה), חסכוני בדלק (אני נוסעת כ70-80 ק"מ ביום, כולל העליות של ירושלים) ואם אפשר גם נוח (לנסיעות הארוכות להורים בצפון). אני חשבתי על הפורד פוקוס משנת 2011 (הדגם שהושק ב2011), אך אשמח להצעות נוספות ואם אפשר לרדת מה70K זה יהיה מעולה. המון תודה לעונים
  25. אנחנו משפחה סופר צעירה (שבוע 38.. ואני מעוניין ברכב שיהיה כמובן נוח, אבל לא רוצה להתפשר על בטיחות. ואני מנסה להבין אם יש הבדל בין מבחני בטיחות של הקטגוריות. כלומר, האם ריו שקיבלה 5 כוכבים באמת בטיחותית כמו פוקוס? או שלמרות כל התוספות וההגנות עדיין האורך של הפוקוס נותן לה יתרון שמכוניות סופר מיני לא יכולות להשיג לעולם?
  • תוכן חדש...