Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פיוניר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. למכירה רדיו דיסק פיוניר דגם 80 PRS האודיופילי עם קרוס 3WAY וכל מתאמי הבלוטוס שצריך בן שנה וקצת במצב חדש חדש- 1050 שקלים. מידים במידה 6.5 של פוקל K2P מקוריים במצב מעולה כולל גרילים- 700 שקלים. טוויטרים MOREL SUPREMO PICCOLO במצב טוב מאוד - 1200 שקלים. בוואטסאפ או בטלפון - 0545319126
  2. היי חברים ברשותי רכב פיג'ו 5008 חדשה(2019) וחשבתי לעצמי איך ניתן לשדרג את הסאונד ברכב. מדובר ב HU המקורי של הרכב (לא רוצה להחליף אותו וגם לא נראה לי שכדאי) PSA RCC A1 Bosch מוציא 21 RMS בלחץ לפי המפרט שמצאתי באינטרנט מוציא רק ב HIGH LEVEL 1. החלפתי את הרמקולים הקדמיים לקומפוננט של פוקל FOCAL PS165F MADE IN FRANCE 2. הוספתי סאב מתחת למושב רק בשביל להגביר באס (אני לא צריך להרעיד את השכונה) סאב וופר Pioneer WH500A עכשיו לתוצאות: שומעים יפה אך הטוויטר של הפוקל כמעט לא נשמע, הגעתי על למקסימום הווליום במערכת ועדיין נשמע חלש מידי. (הבנתי שהHU מוריד את עוצמת הבאס כאשר שומעים בעוצמה גבוהה) איך כדאי להמשיך מכאן? 1. להוסיף מגבר עם מנחת מובנה כמו למשל Pioneer GM-D8704 ולשדרג רמקולים אחוריים (כרגע נשארו המקוריים) 2. להוסיף מנחת Stinger לרכב SSLOC 35 ולחבר אותו למגבר וכמובן להחליף את הרמקולים האחוריים לFOCAL RCX-165 המטרה היא לשמוע הכי טוב את הצלילים מבלי להגיע ועוצמה מלאה של ה HU וכמובן לא לשמוע רעש מנוע ברמקולים. (את כל העבודה עושה מתקין כמובן) אודה לעזרתכם
  3. שלום לכולם ברשותי HU במצב חדש של אלפיין מדגם UTE-92BT במצב חדש נרכש בדצמבר בלי שריטה כלל שמור בקנאות. מוכר עקב שדרוג HU עם המון אפשרויות שליטה מלאה על חיתוכים כולל קרוס 3 WAY מלא אקולייזר גרפי 9 תדרים שליטה וחיתוך על כל ערוץ הגברה כמובן 3 יציאות RCA כניסת USB ו AUX קדמיות DAC 24BIT המכשיר קורא גם קבצי FLAC BLUETOOTH עם הזרמת אודיו וגישה לאפליקציה של אלפיין המאפשרת שליטה מלאה בקרוס ובאקולייזר של המכשיר המכשיר מגיע בקרטון המקורי עם כל האביזרים כולל צמת חיבור ומיקרופון לדיבור. קישור https://www.alpine.co.uk/p/Products/digital-media-receiver-4660/ute-92bt המוצר השני הוא יחידת ראש פשוטה של פיוניר DEH-2350UBנמכרת AS-IS ללא צמה פשוט כמו שהיא. המוצר השלישי זה 6.5" Acoustic Speaker Baffle נקנו מאיביי ויושבים בבית ללא שימוש. הם נועדו להגן על הרמקול כמו כן למנוע ויברציות ולשמור על צליל מאוזן ונעים. מחירים: אלפיין-1200 ש"ח לא תמצאו יותר זול מזה (בזאפ 1400) מפני שהוא במצב חדש חדש רק הורכב ולא עבר מרכב לרכב המוצר חדש. פיוניר- 200 שקל רק כי הוא כמו שהוא "ערום" ואת הבתים של הרמקולים אני מבקש עליהם כמה ששילמתי לא מחפש להרוויח 150 ש"ח טלפון 0522822828 שגיא
  4. שלום לכולם יש ברשותי פינויר 2850 ומכשיר אנדרואיד s6 גלקסי ומשום מה אני לא מצליח לבצע את פעולת השיקוף. התקנתי באנדרואיד את האפליקציה אך עידן אני לא מצליח להציג שום דבר על המולטימדיה. יש איזשהו מדריך? מישהו שיודע איך עושים את זה? האם זה מחייב שימוש בכבל או שאפשר לשקף גם דרך הבלוטות'? תודה ושבת שלום
  5. שלום לכולם, מוכר דאבל דין ורמקולים מהסוג הבא: 1.סוג:Pionner x2750BT תאריך רכישה:20/9/15 התקנה:נעשתה התקנה מקצועית המכשיר כולל: קופסא מקורית. מסך 6.2" כולל ציפוי נגד סינוור. 3 יציאות RCA PREOUT 2V,שליטה על IPHONE,MIRROR CAST. תומך WAZE. שלט מקורי. אופציות נוספות:כולל יציאה למסכים כולל יציאה למצלמהכולל הקרנת MIRROR-CAST. הקרנת WAZE מסך מלא,מכשיר בן חצי שנה ומגיע בתוך הקופסא והאביזרים המקוריים. תושבת לרכבים גרמניים (שחור)+2 פאנלים לרכבים אחרים. מחיר:1299 ש"ח 2.רמקולים 6*9 רוקפורד Prime חדשים בקופסא המקורית,מעולם לא הותקנו. דגם: ROCKFORD FOSGATE R1693 מחיר:199ש"ח **זמין בהרצליה,רחובות,רמלה,ראשון** נייד:054-2445689
  6. היי, יש לי פיג'ו 308 שנת 2009 דגם פרימיום, אתמול התקנתי ברכב מערכת של פיוניר Pioneer AVH-X2750BT. המתקין ניתק לי את שלט ההגה המקורי, ועכשיו הבעיה היא שאין לי שליטה על הצג של הרכב. (עם השעון והמידע הנוסף) השאלה שלי היא האם יש אפשרות לחבר את השלט הגה רק לצג המידע של הרכב או שאני צריך מתאם מיוחד? ואם צריך מתאם, איזה דגם? תודה מראש עדי
  7. שלום לכולם! בשעה טובה פותח כאן שרשור ראשון אחרי הרבה זמן שרוצה להתקין מערכת ברכב שהוא שלי. ברשותי דייהטסו סיריון 2008 עם מערכת מקורית, בנוסף לHU 1DIN סיני שקר-כלשהו. תכננתי להוציא בסביבות ה1000-1200 ש"ח על כל הסיפור כולל התקנה. HU כבר בדרך אלי מדובר בדגם pioneer deh-x2750ui [עלה 340 ש"ח] עכשיו מכיוון שהפלסטיקה ברכב היא לא איכותית בלשון המעטה, ירדתי מעניין הסאבוופר כי לא בא לי שכל הפלסטיק ירעד ויקרקש. חשבתי על ביטול הרמקולים בדלת האחורית לגמרי, והחלפה של ה4" מקדימה בדשבורד והתקנת 6x9 במגש האחורי. לגבי ה4" ראיתי מס' דגמים ביניהם: jbl cs-742 [מחיר 225] , JBL gt5-402 [מחיר 199] , JBL gt6-4 [מחיר 268] לגבי 6x9 גם התלבטות בין morel tempo 6x9 [סביב ה530 ש"ח] ובין JBL GTO938. שעולים 320 ש"ח. על שניהם קראתי רק דברים טובים בפורום, על הJBL קראתי שהבאס קצת יותר מפציץ ולכן יותר קרצו לי כי זה עיקר תפקידם בכח [לעומת ה4" מקדימה.] לסיכום אגיד שאני יותר מפתוח להצעות אחרות/חדשות/שונות וגם עם ראש פתוח ליד 2. אני שומע בעיקר מוזיקת היפ הופ [עשירה בבאס] אך גם מאד נהנה ממוזיקה יותר רגועה עם details בסאונד כמו גיטרות סקסופון וכו' לכן מחפש משהו שיתן מענה גם לזה ולא רק בום בום בום. [נוטה לאיכות ולא לפוזה.] תודה מראש!
  8. רדיו דיסק של פיוניר במצב כמו חדש - הוחלף לשם שידרוג. דגם DEH-P7400MP. תומך mp3. עם שלט, תצוגה גדולה ונוחה. איזור חיפה.
  9. למכירה: 2 מגברים לרכב * 4 ערוצים רדיו-דיסק לרכב פיוניר (אפקט הדולפינים דגם DEH-670MP - כולל שלט) סאב-וופר + בוקסה של פיוניר 1000W גרסת ה- Premier תציעו מחירים, תהיו הגיוניים איסוף מאיזור ת"א-ר"ג
  • תוכן חדש...