Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '195/65r15'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 17 תוצאות

1. בזמנו היה מומלץ פאלקן 912 ולאחר מכן 914 האם במחיר שלהם יש מתחרה היום או צמיג אחר אהוד כאן בפורום?
  2. שלום חברים. הצמיגים שלי חייבים החלפה ואני מתלבט לגבי כמה דגמים, הפרמטרים שחשובים לי במיוחד: אחיזה טובה,שקטים ככל שאפשר, שחיקה איטית. התקציב שלי הוא עד 1400 לרביעייה, ראיתי 2 דגמים שתפסו לי את העין יותר מאחרים: dunlop bluresponse במחיר של 325 לצמיג falken ZE914 במחיר של 225 צמיג עכשיו ההתלבטות שלי היא האם כדאי להשקיע עוד כמה מאות בשביל הדאנלופ, מבחינת זמן שחיקה בעיקר ותוצאות, זאת אומרת שאם הדאנלופ צפויים להחזיק שנה וחצי ומעלה יותר מהפאלקן שווה לי כבר להשקיע, אשמח לעצתכם בנושא ואם יש לכם המלצה לצמיגים שעונים על אותם פרמטרים אשמח לשמוע.
  3. שלום לכולם . רכשתי לא מזמן יונדאי i35 שנת 2015 כרגע מותקנים על הרכב צמיגים סיניים מה שלא מוצא חן בעיניי. רוצה לרכוש רביעייה איכותית יותר וכידי לעשות את הבחירה הנכונה אני זקוק לעזרתכם. מידה : 15/65/195 91h מתלבט בין שלוש חברות 1. Continental primium cantact 5 2. Goodyear efficientgrip performance 3. Michelin energy sever שלושתם פלוס מינוס נכנסים לתקציב כ1200 הדרישות שלי: 1. בטיחות 2. נוחות 3. ושחיקה נמוכה כמובן עוד תכונות הן בונוס. אופי הנסיעה ברכב הוא בדרך כלל עדיין עם ילדים במושב האחורי . תודה מראש לכל העוזרים.
  4. שלום וחג שמח, אני רוצה להחליף צמיגים ובמקרה הגרוע להשקיע מקסימום 380 לצמיג אחד במקרה הגרוע ובמקרה היותר טוב קצת פחות, מי לדעתכם בהשוואה אחד על אחד נחשב בתוצאות יותר איכותי, בטיחותי ואמין, ונותן יחסי עלות ותועלת? קוד 210 91H 195/65/15 קישור: http://www.tiredeal.co.il/web/8888/nsf/FILTERS.TAF?PRO4=&did=1518&_UserReference=F702BE436DBCC714575A841F&Attribute1=195&Attribute2=65&Attribute3=15&search=%C3%A7%C3%B4%C3%B9
  5. הי, האם צמיגי פירלי מומלצים לקורולה 08? אילו דגמים של החברה מומלצים מבחינת בטיחות ואריכות חיים של הצמיג? ראיתי שפירלי מיוצרים מסין - האם זאת בעיה? המידות: 195/65R15 91H תודה!
  6. היי, אני צריך עזרה בבחירת צמיגים איכותיים (סט של 4) עבור המאזדה. -המידות ברישיון: 195/65R15 91V עבור קדמי + אחורי. לגבי התקציב, שיהיה בסביבות 350 ל- 400 ש"ח. תודה רבה, וחג שמח!
  7. שלום, כאמור כמו בקוטרת מחפש המלצה לצימיגים לרכב, מדובר רק ב3 צמיגים הקדמיים (ה2 האחוריים הוחלפו ע"י בעל הרכב הקודם לפני כמה חודשים,סינים). מחפש צמיג במחיר של 200-300 ש"ח. מחיפוש באתר של יד 2 יש מספר אופציות לא קטן,אני מחפש קוד H . שאלה נוספת איך אני יכול לדעת עוד פרמטרים על הצמיג? למשל אם הוא ירוק , אני יודע שיש מדד לכל צמיג מ A והלאה (כמו למוצרי חשמל). נ.ב לא יודע כמה ניתן להסתמך על האתר של יד 2 , לפני כשנתיים כאשר ביצעתי השוואה של צמיגים לרכב הקודם שלי , ע"י אתר אחר שהציע השוואה תמיד כל הפנצריות הציעו מחיר זול באתר אבל בפועל כשהתקשרתי לאף אחת לא היה את המידה (למרות שזאת מידה נפוצה,כמו שאני צריך עכשיו) או שכן היה אבל טענו שהמחיר באתר לא מעודכן.
  8. צריך להחליף צמיגים בקיה פורטה כמו בכותרת. מידה 195/65/15. שיהיו שקטים ויאפשרו נסיעה נוחה עד כמה שניתן, כמו גם אורך חיים ארוך עד כמה שניתן אם אפשר גם מחירים מומלצים ומקום להתקנה. תודה!
  9. בוקר טוב. התגלה אצלי שקע בדופן הצמיג, אז הגיעה הזמן להחליף. אבקש המלצה על צמיג באתר הבא: http://www.tiredeal.co.il/web/8888/nsf/mobitiredeal.taf?PRO4=&did=1518&_UserReference=DF1AA4EDDA912E4C5726D772&Attribute1=195&Attribute2=65&Attribute3=15&search=%EE%F6%E0+%F6%EE%E9%E2&_function=f המידה: 195 65R 91H כעיקרון אני מזהה שם צמיגים שנראים לי טובים, אבל אני ממש לא מומחה במחירים וכו'. לגבי הצמיגים שבמבצע, הם במבצע בגלל תאריך וכו'? האם כדאי לקחת במבצע? הדרישה שלי זה אחיזה. תקציב 400 לצמיג, עדיפות על פחות. צריך זוג צמיגים. לגבי, Goodyear EfficientGrip 195/65R15 91H RF. מה הסיומת RF אומרת?
  10. אני מעוניין להחליף שני צמיגים ברכב מאזדה 3 ביקשתי לפי המפרט של הרכב ושיהיה משהו איכותי הציעו לי בפנצריה זוג צמיגים של מישלין אנרג'י סייבר פלוס 195/65/15 91v ב 450 ש"ח לצמיג האם מדובר במחיר יקר לצמיג מהסוג הזה ?
  11. אשמח לקבל המלצה לרבעיית צמיגים זולים, לא חשובה לי החברה, אך שלא יהיה זבל שיהרס אחרי מספר חודשים, אלא רמה סבירה ובטיחותית. הרכב הוא סקודה אוקטביה שנת 2012, להלן מידות הצמיג (להבנתי סטנדרטי): 195/65 R15 91V אשמח לקבל המלצה והערת עלות למחיר עבור רביעיה (כולל התקנה וכו', והאם צפוי אלמנט של כיוון פרונט ושאר המצאות )
  12. שלום רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לרכישת 4 צמיגים חדשים לרכב מאזדה 3 2008 התקציב שלי נע בין 300-380 מידות הצמיג שלי הם 195/65 R15 היום הציעו לי את צמיגי המישלן enrgy saver באזור ה380 וgoodyear eagle sport ב350 מה עדיף והאם יש עוד הצעות
  13. שלום חברים התחדשתי לפני כמה ימים בטויוטה פריוס שנת 2010. דור שלישי הצמיגים האחוריים יבשים וחייבים החלפה. והצמיגים הקדמיים הוחלפו לפני חצי שנה לפירלי P1 שייך בכלל להחליף רק את האחוריים? או שמומלץ להחליף את כל ארבעת הצמיגים?? במידה ואין טעם להחליף גם את הקדמיים אז לאחוריים לקחת אותו סוג בדיוק כמו הקדמיים של פירלי ? ובמידה ומומלץ להחליף את כל ארבעת הצמיגים אשמח לייעוץ מה כדאי לשים מידת הצמיג היא 195\65\15 קוד מהירות H אני כמובן שולל מראש צמיגים סינים או עלומי שם למינהם תודה לעוזרים
  14. שלום, עד כה ראיתי בפורום המלצה גורפת ל FALKEN ZE914 כי הם איכותיים יחסית למחיר. אבל כעת אני רואה המלצות נוספות על ה NanoEnergy 2 של TOYO. יש לי SX4 אך הצמיגים הם 195 ולא 205 (יש לי סדאן). אשמח להמלצות או הערות בנושא (אני צריך להחליף אחוריים כי הקדמיים בני שנה)
  15. האוטו עם הצמיגים המקוריים מישלין בדיוק 3 שנים על הכביש - 52 אלף קילומטר זיהיתי היום חתך דיי רציני בקדמי הימני שלי , כזה שמחייב החלפה. בגלל שהצמיגים כבר דיי ותיקים על הכביש אני רוצה להחליף זוג. לפי איזה קריטריון אני אמור לחפש, חוץ מהמידות וקוד המהירות , ברור לי שהוא צריך להיות טרי השאלה מבחינת סוגים שונים ומותגים , איך אני יודע על מה ללכת ? תודה.
  16. אני צריך להחליף את שני הצמיגים האחוריים שכבר יבשים וסדוקים. אני רוצה משהו לנסיעה נוחה, שקטה ואורך חיים. פחות מעניין אותי ספורטיבי. מעוניין בחברה טובה(לא סיני) . מכיר את החברות הטובות, אבל לא יודע איזה דגם יתאים לי. יש המלצות?
  17. שלום לכולם אני צריך להחליף צמיגים להונדה מידת צמיג 195/65R15 התקציב עד 1500 ש"ח לארבעת הצמיגים איזה צמיגים כדאיים? רוב הנסיעות הם בינערוניות חשבתי על גודאייר TOYOU R1 תודה לעוזרים
  • תוכן חדש...