Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'צמיגים'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי חברים. חלפו שנתיים מרכישת הרכב והצמיגים יבשים. הגשם לא עזר והגיע הזמן להחליף. נתונים: פולקסוואגן קראוול 2021 215/65 r16 T104. מורכב עליו ברידג’סטון duravis R660 נסועה של כ 15-20 אלף בשנה, בד”כ במהירויות גבוהות 120-150 קמ”ש. הצמיגים התייבשו מהר ממש (כבר לפני חצי שנה היו יבשים) ככה”נ בגלל חנייה מרובה בשמש שלנו. לכן לא מעוניין להשקיע במשהו יקר בהנחה שגם החדש יחזיק תקופה דומה. לא רוצה סיני פשוט אלא מותג אמצע כזה, סגנון של טויו הנקוק וכאלו. חשוב לי אחיזה טובה יותר (הרבה מעגלי תנועה מחליקים) ומרחק בלימה קצר יותר. פחות חשוב רעש או צריכת דלק. צריך להחליף את 4 הצמיגים והרזרבי נראה חדש, לכן אני שוקל גם רכישה של 3 צמיגים זהים לברידג’סטון המורכב היום, אך לא מצאתי במרשתת את הדגם הזה במדויק. המלצותיכם?
  2. היי אם בצמיגים הרגילים הרכב נוסע על 17״ ובמדבקה על הרכב כתוב שהספייר הוא 16 ״ אפשרי לשים ספייר 15״? קיה נירו פלוס
  3. היי אני מחפש צמיגים ספורטיביים לסיאט שלי וראיתי את אלה Yokohama advan ad08 מישהו מכיר אם הם טובים גם לחורף כי אני לא מצליח למצוא ממש מידע בנושא אשמח גם לשמוע חוות דעת ממי שהתנסה בכאלה צמיגים המידות אצלי הם 205/45 R16 תודה מראש
  4. שלום, הצמיגים האחוריים שלי כבר ישנים(2018) אם כי עוברים את מבחן מחווני השחיקה. עדיין הם נראים סדוקים ויבשים וככל הנראה בטסט הבא בעוד 3 חודשים אצטרך להחליף. בפועל לנהג שלא נוסע בצורה פראית ומאתגר את הרכב יש איזשהוא הבדל בין יצרני הצמיגים כל עוד הם עומדים במידות וקוד המהירות הדרוש לרכב? לפי מה שראיתי אלו האפשרויות בהתחשב במידות שלי: https://tires4u.co.il/license-number/28773186?type=private בנתיים יש לי 4 צמיגי falken על הרכב.
  5. אהלן, קניתי טויוטה אוריס היבריד לפני כמה שבועות בשעה טובה🚗 ברכב מותקנים 4 צמיגים בני שנתיים, מחברות שונות: 2 סיניים, ו-2 מישלן וקלבר. קיבלתי את הצמיגים הקדמיים במצב לא מנופח, אבל לא הופעלה נורת אזהרת לחץ אוויר. אחרי שבוע מהקנייה התחילה להיות מופעלת הנורה. מילאתי אוויר (38 psi) בארבעת הצמיגים ועדיין לא נכבתה הנורה, אפילו אחרי שלחצתי על הכפתור בתא כפפות של איפוס הלחץ.. מה יכול להיות הסיבה לזה? לא רוצה ליסוע למוסך בשביל דבר כזה.. ועוד שאלה, שגם קשורה: הבנתי שאוריס היברידית אמורה לצרוך 1:20. אנחנו חיים באזור הררי, והיא צורכת לנו 1:17 בערך..תקין? אולי זה קשור לצמיגים? תודה מראש לעונים🙏
  6. היי, התייעצות לגבי רכישה של צמיגים חדשים לטוסון - 215/70R16 תחילה חשבתי לרכוש בדיוק את הצמיגים המקוריים מסוג HANKOOK כיוון שקראתי שהמקוריים הכי שקטים בנסיעה. אבל אני מתלבט, מכיוון שהציעו לי מחיר טוב ברכישה של צמיגי מישלין. השאלה היא איזה צמיג הכי טוב בהנחה ששניהם בני אותו מפרט ושניהם עולים בסביבות 550 ש"ח לצמיג ?
  7. שלום חברים, ברצוני להתייעץ איתכם על מציאת צמיגים איכותיים(כמה שאפשר ביחס למחיר של עד 600-650 לצמיג), במידה 215/45 R18. הצמיגים המקוריים שהיו על הרכב בזמנו היו של DUNLOP, לא אהבתי את האחיזה שלהם ולא את הרעשי רקע. כרגע אני עם GOODYEAR EAGLE F1 Asymmetric 2 93Y ודיי מרוצה, אך אלו צמיגים יחסית יקרים בשבילי. האם ישנם צמיגים שלא יורדים מהרמה של הגודייר אך במחיר יותר סביר מנסיונכם? הצמיגים בערך עושים 13-15 אלף ק''מ בשנה. *האמת שפחות מעדיף לרכוש צמיגים סינים(על אף שהם ''עומדים'' בתקנים אירופאיים וכו), אלא אם כן יש איזו הברקה או דגם ספציפי שידוע ונוסה. תודה מראש!
  8. שלום וברכה, ככל הנראה הגיע הזמן להחליף רביעיה של 175/65R15 להונדה אינסייט שברשותי. המטרה כמובן לאזן בין תקציב וביצועים, לא צמיג סיני מצד אחד, אבל גם לא צמיגי ספורט יקרים. משיטוט וקריאה הגעתי לספק בין שני דגמים, שניהם של Falken האחד Z310 ותיק ומוכר והשני SN110 כנראה חדש יותר. ההשוואה נמצאת כאן: thetirelab.com/vs/falken-sincera-sn110/falken-ziex-ze310-ecorun/ ומקריאה של הפרטים נראה שאין באמת העדפה ל Z310, מה אני מפספס? גר בנגב, והמחירים שמצאתי בסביבה שלי וכוללים התקנה מתייחסים לשני אלה בעיקר: Z310 - ב 1188 ש"ח https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=35077&PF=&did=1120&G=&SM=&PAGE=100 SN110 במחיר של 958/1028 ש"ח https://www.tireclub.co.il/search/165-65r15-81t-tl-3/ יש העדפה בין השניים? משהו אחר שכדאי לשקול? בנוסף, אני מודע להבדלים בין הצמיגאים השונים מבחינה מקצועית, יש לי צמיגאי ותיק שאני מכיר שנים, יתקין לי רביעיה ב 200 ש"ח, האם אכן עדיף להתקין בנפרד? תודה רבה!
  9. אני צריך להחליף את הצמיגים של הסקודיאק. מותגים מומלצים שעושים צמיגים טובים אבל לאו דווקא קורעים את הכיס? עדיפות לאיכות על פני המחיר.. תודה!
  10. שלום רב , לאור התפתחויות אחרונות בתחום שינוי הרכב (ממש מהימים האחרונים 14.10.20), רציתי לשתף אתכם בשינוי שמשרד התחבורה עובר. מהצורך להיות זה שמפעיל ומאשר בעמדות מספר 1 שינויי מבנה רכב\שינויי סיווג רישוי וכיוצא בזה, משרד התחבורה “פותח” את התחום למעבדות להתחרות בתחום זה. מה שקורה הוא שמשרד התחבורה מאשר למעבדות רכב בארץ (בדוגמה הזו - מעבדת הרכב בטכניון ובתקווה לעוד מקומות בעתיד) לבצע אישור של שינוי מבנה רכב. זה יכול להיות מאישור של יבוא רכב אישי ועד לשינוי גודל צמיג ברכב שלכם. איך בעצם משנים גודל צמיג? 1. נכנסים ללינק הבא: https://iim.technion.ac.il/he/labs/vehicle-machines-lab/%D7%94%D7%96%D7%9E%D7%A0%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90-%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%9B%D7%A1-4/ 2. פרטים אישיים נמלא את פרטים האישיים שלנו שדרכם יצרו איתנו קשר על מנת לקבוע את מיקום הבדיקה של השינוי. 3. פרטי השינוי נמלא את פרטי הבקשה עצמה, איזו מידה כבר היו מאושרת ברישיון הרכב ואיזה מידה אנחנו רוצים לקבל עליה אישור ממעבדת הרכב. 4. פרטי הצמיג החדש בחלק האחרון בעצם צריכים לצרף את המידע עצמו על השינוי במידת גודל הצמיג המבוקש א. צילום רישיון רכב ב. תעודה מזהה של בעל הרכב ג. ספר או מסמך יצרן המציג מידת צמיג מקורית - אם אני לא טועה בעצם מדובר בפלט של לדוגמה Auto-data או אפילו ספר הרכב שמגיע עם הרכב ד. הצמיג המבוקש - צריך לפנות ליצרנית הצמיגים ולבקש דף עם הפירוט הטכני עבור הצמיג המבוקש. ה. אישור יצרן\יבואן רכב - ממה שאני נתקלתי בעבר ראיתי שהדרישה היתה אישור מהיבואן בלבד. כעת נראה שמדיניות השתנתה וניתן לבקש אישור מהיצרן עצמו אישור עבור הרכב. ו. תמונת הרכב - המלצתי היא כעת לצלם את הרכב מהצד ככה שיראו את הרכב והגלגלים שמותקנים כעת. 5. קבלת אישור מנציג רשות הרישוי\משרד התחבורה והנפקת רישיון רכב חדש לאחר קבלת אישור מהמעבדה, יש לפנות למשרד התחבורה ולבצע עדכון לרישיון הרכב *אין לי כל קשר למעבדת הרכב בטכניון **מאחר מדובר בתהליך חדש לחלוטין שיצא לאחרונה מידי משרד התחבורה אל עבר מעבדות הרכב בארץ, אני צופה שיהיו בעיות חבלי לידה. לכן קחו בחשבון שיהיה מצב שלא יאשרו לכם את השינוי. מוזמנים לשתף בתגובות את החוויות שלכם בשינוי מידות גודל הצמיג.
  11. למכירה סט ג'אנטים מקוריים וחדשים שהורדו מיד לאחר הרכישה לפני מספר ימים. מקורי של פורד פומה ST X כולל צמיגים חדשים של קונטיננטל. ג'אנטים: 18' מגנזיום תוצרת אירופה מרווח ברגים 108*5 et47.5 18*7 צמיגים: Continental EcoContact™ 215/50 ₪2970 זמין בר״ג לכל המעוניין/ת צרו עמי קשר בפרטי לקבלת מספר טלפון.
  12. היי, אני מעוניין לרכוש 4 צמיגים לקיה פיקנטו ספורט 175/50/15, ראיתי עד עכשיו 3 צמיגים מומלצים(פלקין ze914 ופלקין ze310, הנקוק K425) אבל אני ממש לא סגור על מה ללכת, אשמח להמלצה , תודה לעוזרים!!
  13. שלום, אשמח לקבל המלצה עם קישור לדף יצרן/יבואן ובמידת האפשר פנצ'ריה ,עבור צמיגים איכותיים לשברולט קפטיבה ספורט 2014 LT. כרגע ברכב מותקנים צמיגי firestone מקוריים שלא מצאתי בארץ. תודה
  14. שלום לכל הנוכחים, אני מתכוון לרכוש רביעייה למרות שהצמיגים תקינים וחדשים (קדמיים דאנלופ, אחורי מישלן ואחד סיני), מיועד לאוריס של האישה. מתלבט בין 2 צמיגים אלה: Goodyear 205/55R16 91V EFFICIENTGRIP FP TL ארצות הברית 300₪ Goodyear 205/55R16 91V EAGLE SPORT TL ארצות הברית 270₪ המחירים כוללים מעמ והתקנה.
  15. שלום, מדובר על צמיגי p1 של פירלי שהבעלים הקודם של הרכב התקין לפני כ-3 שנים וכ-50 אלף קילומטר. לדעתי מבחינת שחיקה הם נראים בסדר, אבל היובש קצת מדאיג אותי. מה אומרים?
  16. שלום לכולם! אני מתכנן לקנות ג'אנטים בלי צמיגים לטויוטה קורולה שלי, התכנון זה מתישהו לנסוע איתה לפצאל או לאחד המסלולים וקצת להנות. (אני יודע שיהיו הרבה תגובות של תמכור את הרכב ותביא משהו יותר ספורטיבי אבל אני אוהב אותה ורוצה להשקיע ולהישאר איתה!) אני מחפש צמיגים שיספקו אחיזה טובה ושיחזיקו (לא סליק ולא סמי סליק יעני) ועל הדרך שלא ישברו לי את הכיס בכל זאת טויוטה קורולה ולא צריך להשתגע. על מה אתם ממליצים? מה אתם אומרים על האיגל ספורט של גוד ייר? https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/8284585.html מה אתם אומרים על הSPFM800 של דאנלופ? https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/8300014.html ***יש לי הנחה גדולה על צמיגים באוטודיפו אז אם יש משהו משם אפילו עדיף.
  17. צריך להחליף שני צמיגים 195.60.r15 לקורולה 2007. V88 מחפש משהו בסביבות 300 שח לצמיג. מה הייתם ממליצים? הציעו לי riken תוצרת סרביה ב235 בערך
  18. אשמח לקבל המלצה לצמיגים (רביעייה) במידה 255/55/18 ומהיכן מומלץ לרכוש. מוכן להשקיע 600-700 ש"ח לצמיג. מבחינת פרמטרים, חשובה לי יותר רמת האחיזה בכביש. קוד מהירות/עומס: 98V ניתן לבקש שינוי במשרד הרישוי ל-H, מופיע במדבקת הוראות לחץ אויר בדלת. מה דעתכם על FALKEN ZE310 TL ? https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=35016&PF=&did=1120 כמו כן, ארצה המלצה נוספת לצמיג כביש-שטח שיהיה בעיקר נעים ושקט לנסיעה יום-יומית (ורק פעם במס' חודשים נהיגה בשטח קל - חצץ, מעט בוץ וכו')
  19. שלום חברים ברשותי שברולט טרקס 1.8L 2014 עם צמיגים במידה 205/70R16 ניגשתי למספר צמיגיות ובכולן נאמר לי שהמידה בעייתית ואין מבחר צמיגים במידה הזו יש צמיגיות שאין להם את הצמיג גם לא בהזמנה ואחרות שמחזיקות מבחר דל ויקר להחריד - בין 500ש"ח ל-700ש"ח לצמיג נאמר לי שניתן לבדוק במכון הרישוי (אפשה שעושים טסט לרכב) אפשרות למידה חלופית לרכב תוך בדיקה בדאטה במערכת הממוחשבת של המכון במכון הרישוי נאמר שאין מידות חלופיות ושאפנה ל-UMI למנהל הטכני. השאלה היא האם מישהו התנסה בבעיית צמיגים ברכב זה? והאם אכן קיימת אפשרות לבצע כזה מהלך? בבקשה עזרה האם יש פתרונות נוספים? אחרים? כתובת נוספת לפנות אליה? משרד הרישוי?? גוועלד - אשמח לקצה חוט
  20. היי, איך אני יכול לדעת איזה צמיגים מתאימים לרכב שלי? המידות זה 185\60\15 התכוונתי לסוג צמיג לסוג הנהיגה (רוב הזמן נסיעה בתוך העיר, אחת לשבוע נסיעה בין עירונית ב90 קמ"ש) וכמה עולה הצמיג הזה? ואם הוא בכלל שווה משהו?
  21. שלום לכולם! מחפש המלצה לצמיג ממש טוב (לא סיני!) עם אחיזת כביש + דגש על כביש רטוב 175/60/15 חשבתי על דנלופ כפתרון ביניים (1100 ש"ח ל-4 צמיגים), אבל קראתי כמה תגובות שבכביש רטוב הוא לא משהו. אשמח לתגובות. תודה.
  22. שלום, בדקתי מחירים לצמיגים במידה 225/45/17 לאוקטביה ויצאתי מבולבל. אחד המליץ על Good year ואחרים בכלל לא כי אמרו שהם מטורקיה אחד המליץ בכלל על pirelli p7 שראיתי שהוא רועש וצריכת דלק רעה כולם כמובן המליצו על מישלן אבל הם מאוד יקרים בסביבות 600 שקל לצמיג יש לכם המלצה? ואיזו פנצריה באזור המרכז? תודה,
  23. היי, מעוניין להחליף צמיגים ברכב יונדאי i35 מוכרים באוטו דיפו צמיגים של חברת SUNWIDE במבצע של 2 ב300₪ האם כדאי לרכוש אותם? ואיך הם מבחינת איכות? לינק של הצמיגים: https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/8123860.html
  24. שלום לכולם יש לי גולף mk4 שנת 2000. צמיגים 175/80R14 הצמיגים נקנו על ידי הבעלים הקודם לפני 3 שנים. הם נקנו חדשים. תאריך הייצור שלהם משנת 2012. אני בדילמה אם ומתי להחליף הצמיג. החריצים עוד ישנם אבל יש לכאורה סימני סדקים. דעות?
  25. רציתי לדעת עד כמה חמורים הסדקים בצמיג שלי.. אני מבין שבגדול אני צריך להחליף השאלה אם יחזיק עוד חודש? אני יכול להחליף רק בימי שישי. תודה מראש הצמיגים בני 4 שנים כולם
  • תוכן חדש...