Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קופה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. רנו ארקנה מגיע לאירופה לאחר חשיפה בתערוכת מוסקבה הבינלאומית, איי שם ב2018, ושיווק לשוק הרוסי שהחל במאי של אותה שנה, הארקנה ממשיך את מסעו מערבה אל השוק האירופאי, כאשר המכירות צפויות להתחיל החל מהשנה הבאה. כיאה לכל רכב חדש בימינו, נוספה גרסת RS ליין להיצע שמשווה לארקנה מראה ספורטיבי יותר, עם פגושים מוגדלים ומנופחים, ספליטר קדמי חדש, גלגלי סגסוגת בשלושה עיצובים שונים, ופגוש אחורי אגרסיבי יותר המאכלס שני יציאות אגזוז בולטות במיוחד בגימור כרום בוהק. בפנים נוספה תוספת של תפירה אדומה בהגה ובדשבורד , בנוסף ניתן למצוא בתא הנוסעים גם תוספת של פנלים בעיצוב סיבי פחמן במקום הדיפונים הפלסטיים הרגילים. מבחינת בטיחות ומולטימדיה, נראה שהארקנה מסמן וי על רוב האבזור הסטנדרטי בקטגוריה: בקרת שיוט אדפטיבית, עם מצב אוטונומי לפקקים הכולל שליטה על גז , ברקס והיגוי , בלימה אוטונומית ,מערכת לשמירה על נתיב וזיהוי תמרורים. עיצוב הקופה של הארקנה מקנה לו תא מטען גדול יותר בהשוואה לקפצ'ור ולקליאו, עם נפח של 513 ליטרים מכובדים ביחס לקטגוריה, הוא מגיע עם אופציות פרקטיות כמו ספסל אחורי מתקפל לרצפה ומצלמת חנייה עם תצוגת 360 מעלות מסביב לרכב. בנוסף, קיימת כאופציה ללוח מחוונים דיגיטלי בגודל עשרה אינץ', במקום 4.2 אינץ' המגיעים כסטנדרט. הארקנה מבוסס על הפלטפורמה הנוכחית של הקליאו , ויעשה שימוש גם ביחידות ההינע שלה. הארקנה יוצע בהתחלה עם שתי יחידות הינע היברידיות. היחידה הבסיסית היא שילוב של מנוע ה-1.33 טורבו המוכר, עם תגבור היברידי קל. מנוע זה יגיע משודך לתיבה כפולת מצמדים. האופציה הבכירה בהיצע הינה יחידה היברידית מלאה. היא כוללת מנוע 1.6 מרובע צילינדרים , אשר משולב עם שני מנועים חשמליים, בהספק משולב של 158 כ"ס. היחידה ההיברידית תשודך לתיבת ההילוכים חדשה מבית רנו, תיבה נטולת מצמדים, המבוססת על טכנולוגיה שנלקחה מרכבי הפורומולה 1 של היצרנית, ותציע לפי רנו פעולה יעילה וחלקה יותר בהשוואה לתיבה אוטומטית רגילה.
  2. רנו ארקנה מגיע לאירופה לאחר חשיפה בתערוכת מוסקבה הבינלאומית, איי שם ב2018, ושיווק לשוק הרוסי שהחל במאי של אותה שנה, הארקנה ממשיך את מסעו מערבה אל השוק האירופאי, כאשר המכירות צפויות להתחיל החל מהשנה הבאה. כיאה לכל רכב חדש בימינו, נוספה גרסת RS ליין להיצע שמשווה לארקנה מראה ספורטיבי יותר, עם פגושים מוגדלים ומנופחים, ספליטר קדמי חדש, גלגלי סגסוגת בשלושה עיצובים שונים, ופגוש אחורי אגרסיבי יותר המאכלס שני יציאות אגזוז בולטות במיוחד בגימור כרום בוהק. בפנים נוספה תוספת של תפירה אדומה בהגה ובדשבורד , בנוסף ניתן למצוא בתא הנוסעים גם תוספת של פנלים בעיצוב סיבי פחמן במקום הדיפונים הפלסטיים הרגילים. מבחינת בטיחות ומולטימדיה, נראה שהארקנה מסמן וי על רוב האבזור הסטנדרטי בקטגוריה: בקרת שיוט אדפטיבית, עם מצב אוטונומי לפקקים הכולל שליטה על גז , ברקס והיגוי , בלימה אוטונומית ,מערכת לשמירה על נתיב וזיהוי תמרורים. עיצוב הקופה של הארקנה מקנה לו תא מטען גדול יותר בהשוואה לקפצ'ור ולקליאו, עם נפח של 513 ליטרים מכובדים ביחס לקטגוריה, הוא מגיע עם אופציות פרקטיות כמו ספסל אחורי מתקפל לרצפה ומצלמת חנייה עם תצוגת 360 מעלות מסביב לרכב. בנוסף, קיימת כאופציה ללוח מחוונים דיגיטלי בגודל עשרה אינץ', במקום 4.2 אינץ' המגיעים כסטנדרט. הארקנה מבוסס על הפלטפורמה הנוכחית של הקליאו , ויעשה שימוש גם ביחידות ההינע שלה. הארקנה יוצע בהתחלה עם שתי יחידות הינע היברידיות. היחידה הבסיסית היא שילוב של מנוע ה-1.33 טורבו המוכר, עם תגבור היברידי קל. מנוע זה יגיע משודך לתיבה כפולת מצמדים. האופציה הבכירה בהיצע הינה יחידה היברידית מלאה. היא כוללת מנוע 1.6 מרובע צילינדרים , אשר משולב עם שני מנועים חשמליים, בהספק משולב של 158 כ"ס. היחידה ההיברידית תשודך לתיבת ההילוכים חדשה מבית רנו, תיבה נטולת מצמדים, המבוססת על טכנולוגיה שנלקחה מרכבי הפורומולה 1 של היצרנית, ותציע לפי רנו פעולה יעילה וחלקה יותר בהשוואה לתיבה אוטומטית רגילה. לצפייה במאמר המלא
  3. שנת 2017 דגם פרימיום , ידני! 13000 ק"מ תאריך עליה לכביש 04.2017 טופלה ב10000 ק"מ במוסך היבואן. ללא מובילאיי. שמורה ואהובה. מחיר מבוקש, מחירון משוקלל 181,000. לפרטים נוספים נא לשלוח הודעה פרטית באתר או לטלפון אפס חמש שתיים שלוש 673398
  4. אז אחרי שהתחדשתי ברנו מגאן קופה מנוע 2000 אוטומט שנת 2012, החלטי לתרום בחזרה לפורום שלמדתי ממנו הרבה. למה רנו מגאן קופה? לא חיפשתי את הרכב ספציפי הדרישות שלי מרכב היו: כמה שיותר חדש, קילומטרז נמוך,שמור,צריך לשמש כרכב משפחתי בחגים, ורכב עם מעט פלפל. שיטוטים ביד 2 העלו את המגאן במחיר נמוך שנת 2012 ועם 10 אלף קילומטר (כן כן אמייתים לגמרי) מבן אדם מבוגר שטיפל כל שנה במוסך מורשה. בדקתי את הרכב והחלטי ללכת עליו. צריכת דלק מנוע 2000 בעידן של מנועי טורבו קטנטנים נשמע די מלחיץ בהיבט של צריכת הדלק, ובנוסף ש 60% מהניסעות שלי הן בתוך העיר. אדגיש שאת כל הנתונים אני מקבל ממחשב הרכב (שמחשב את כמות הדלק שנשרף ב1000 קילומטרים האחרונים), בנוסף הצמיגים שלי כבר יבשיים מאוד ובקרוב אני אחליף אותם, אני מאמין שזה ישפר את הצריכה. אחרי 1000 קילומטר צריכת דלק היא 1 ל10.1 (אני נהג די רגוע) מחוץ לעיר לפי מחשב הדרך הממוצע עומד על 1 ל15 לא כל כך נורא כמו שחשבתי, בהשוואה לi10 אוטומט שהיה לי (1 ל11.4). מרווח פנימי פה מגיע ההפעתה: רכב קופה נמוך, שיכול להכיל 4 מבוגרים גדולים וגם ישבנו 5 לנסיעה של שעתיים והיה לא פחות מרווח ממאזדה 3 (הדור הקודם). מקדימה לא חסר מקום והכל נמצא בהישג יד, כיסאות מאוד מפנקים. מאחורה החלנות הקטנים ומושחרים בנסיעה לילית לא תורמים לאווירה במושב האחורי, חלון גדול יותר היה מתקבל בשמחה. גיר מנוע הרכב תופס קצב יפה מאוד, והאצה מאוד לינארית עד המהירויות החוקיות ואפילו מעבר לכך. עקיפות מתבצעות בקלות, יש תחושה שהרכב מאיץ מ20 ומ80 באותה מהירות. חסרון שמורגש מהגיר, במעבר מהזדחלות (7 קמ"ש בערך) להאצה מורגשת כמו זריקת הילוך, דבר שבנהיגה נכונה לא מורגש כלל. נוחות נסיעה בעיר: שקט מאוד מאוד בפנים, את הצפצופים בקושי שומעים, מה שמשפר את הנסיעה בעיר פלאים. אך המתלים הקשיחים מרגישים קופצניים ובכבישים משובשים הדבר לא הכי כיף. מחוץ לעיר: לא שקט כמו בעיר, אך לא רועש. אבזור המזגן מדהים! חזק, מפוצל (אפשר לבחור טמפ' שונה מצד ימין ושמאל) גם בימים הכי חמים לא היה לו בעיה לקרר את הרכב בשניה, במצב הכי חזק הוא רועש, ויש לו נטייה תמיד להביא אוויר מבחוץ(במצב auto) שזה די מעצבן. מערכת מולטימדיה: במבחנים שקראתי המערכת עם המסך טאץ ומצלמת הרווס מלאת בעיות, וקורסת מלא, לי יש את המערכת הרגילה ללא הטאץ, והיא נוחה מאוד (לא קרסה לי מעולם) מזהה ישר את הפלאפון דרך הבלוטוס, ואיכות הרמקולים מרשימה מאוד. חלון פנוראמי: רעיון חמוד אבל אם יש כבר חלון למה שהוא לא יפתח?, בנוסף הסוגר שלו זה כמו וויליון שמרגיש טיפה לא איכות, וחבל כי כל שאר הדברים מרגישים איכותיים. בונוס הרכב לא כאילו ספורטיבי, הוא ממש, (כמובן שזה הרכב הספורטיבי הראשון שאי פעם נהגתי עליו) ההגה שלו מדהים, כל פניה מעלה אצלי חיוך, ויש תחושה שאני לא מנצל אפילו חצי מהיכולות שלו. לסיכום: הרכב אצלי פרק זמן יחסית קצר (ובנוסף אני לא נוסע יותר מדי כדי להכיר אותו לעומק) אך הוא עונה לי על כל הדרישות, אני מקווה שאני לא אבקר במוסך באופן תדיר מדי, אפשר היה לקבל צריכת דלק טובה יותר, יותר מרווח מאחורה,מתלים יותר רכים, וההצאה יותר מהירה (סתם בשביל הכיף :lol:) בנוסף כמה דברים שאשמח אם תעזרו לי: אני מתלבט איזה צמיג לבחור: -eagle sport tl goodyear -maxxis maz3 94w האם יש שוני גדול בין צמיגים איכותיים, לגבי צריכת הדלק, וקצב התייבשות (אני נוסע ממוצע של 10 אלף בשנה), או שפשוט למצוא צמיג מחברה איכותיית בהכי זול ולהרכיב? ובנוסף אני מחפש מוסך טוב לרנו, מאחר והמחירים במוסך מורשה לא זולים בכלל,(השירות שלהם אדיב מאוד). מקווה ששפכתי עוד טיפה אור על הדגם מאחר ולא מצאתי הרבה מידע על הדגם אצלנו בפורום.
  • תוכן חדש...