Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סיאט איביזה tsi'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 10 תוצאות

1. היי לכולם אני חייבת את עזרתכם!! יש לי סיאט איביזה Tsi 2014 אוטומט, קניתי אותה לפני חודש, יד ראשונה, 113,000 ק"מ. הבחור שקניתי ממנו עשה לפני חודש וחצי החלפה של יחידה הידראולית במכטרוניק (בגיר). היו לי בעיות של נזילות שמן מהגיר, אז נסעתי כמה פעמים למוסך שהחליף את היחידה לבדוק את זה והם טענו שהכל בסדר, באחת מהפעמים הוציאו את הגיר, החליפו שמן וחיזקו את הברגים. קרה לי כמה פעמים בשבועיים האחרונים, שתוך כדי נסיעה ממושכת או מיד אחרי ההנעה, האוטו לא מחליף הילוכים בעצמו (אפשר להחליף רק ידנית), במקום שרשום ההילוכים בצג האלקטרוני, הD2 (ההילוך בדרייב) התחיל להבהב ובמקביל למטה יש הבהוב של מפתח ברגים. האוטו עדיין לא הגיע לזמן הטיפול שלו על פי הצג, לכן זו לא הסיטואציה של המפתח ברגים בצג. לא מצאתי שום דבר על זה בחוברת הוראות תפעול של הרכב ואני לא יודעת למה זה קורה. אני אלך למוסך אבל מפחדת שיחרטטו אותי סתם בשביל לקחת ממני כסף וזה עדיין יקרה. יש למישהו מושג מה זה אומר, מה התקלה, והאם זה קשור להחלפה של היחידה בגיר? ממש ממש יעזור. תודה!!
  2. יש לי שאלה בקשר להשחרות, אני רוצה לעשות הדבקה על החלונות,ידוע לי שמבחינת החוק זה לא חוקי, מדובר בהשחרה בגוון BLACK L שזה בשמש נראה קצת יותר בהיר(לא מההשחרות שאי אפשר לראות דרכם כלום) אני רוצה להשחיר את 4 החלונות, עד עכשיו ראיתי שלגבי השניים האחוריים לא עושים עם זה ממש בעיות,אבל אני רוצה לדעת איזה סיכון אני לוקח מבחינת החוק(קנסות וכו')לפני שאני מתחיל להיתעסק עם זה, למקרה שיעצרו אותי לבדיקת רשיונות או משהו ושוטר יתחיל להיתעלק עליי בגלל החלונות. בתודה מראש. רועי
  3. שלום, ברשותי סיאט איביזה 2013, FR בעל 2 דלתות בהפרש של חודשיים נשבר חלק מהמנגנון בשתי הידיות הפנימיות, הבנתי שפתיחת דלת באיביזה קופה זה סרט רע, במקומום שיצא לי להיות לא רצו להתעסק עם זה בכלל, מחפש המלצה למקום שמתעסק עם זה עם מחירים סבירים. תודה
  4. היי, קניתי לפני שבועיים סיאט איביזה fr 1.2 שנת 2015. לא יודע בדיוק למה זה קורה אבל אני לא מצליח לפתוח ולסגור את החלונות דרך השלט של האוטו. זה עובד מידי פעם אבל כמעט ולא. בעיה נוספת זה שהחלון מצד הנהג לא נסגר עם one touch (לחיצה אחת על כפתור של החלון אמורה לסגור את החלון מבלי להחזיק את הכפתור) יש למישהו אולי רעיון למה זה קורה ואיך פותרים את זה? תודה מראש!
  5. שלום רב, אני מעוניין לרכוש רכב סופר מיני ומי שתפסה לי את העין זאת הסיאט איביזה. הלכתי לצ׳מפיון והציעו לי הצעת מחיר עבור האיביזה style ועבור האיביזה fr . אפשר להגיד שזה רכב ראשון שלי שהוא מעל שנת 2000 לפני כן היו לי רכבים שנים 1998, אך יצא לי לנסוע על הונדה סיוויק של אבי 2009 1.8. דגם הסטייל עולה בערך 85K , ל FR זה טיפה יותר מ100K . מדובר על 25-30 אלף ש״ח הבדל במחירים. הסתכלתי על שני הרכבים והאבדל הגדול בFR אלו דברים שבמכונית מיני ב70K יש כסטנדרט . פנסי לד וערפל , ציפוי עור לבלם היד וההגה, והכי עצוב זה מערכת בקרת עקלים שיש בFR ואין בסטייל. והתוספת האחרונה זה ״הסאן רוף״ בעצם מבחוץ זה ניראה כסאנרוף עצום שנפתח כמעט עד אמצע הגג אך מבפנים זה ניראה כמו סאן רוף רגיל וקטן ובנוסף הוא בכלל לא נפתח על עולה טיפה למעלה כמו מסיט רוח יותר. בנוסף האיביזה מגיעה עם רמת איבזור 0 ! בשני הדגמים. מה שעוד יותר מקשה עלי להבין את פער המחירים ! סה״כ המידות ניראות מתאימות לי ולאישתי ונוכל בכף להתנייד עם הרכב, אך חשוב לי טיפה גם הרושם של הרכב ואין ספק שהFR ניראת קצת יותר טוב. בנוסף נסעתי על הרכב , הרגשתי אותו מאוד נהנתי מהנסיעה (מן הסתם הגעתי מרכבים שנת 98 ) אבל גם הרגשתי ממש יותר מהר מההונדה של אבי, אבל האם המנוע הזה קצת בנוי להנאות? הכוונה קצת סחיטות דבשה ונסיעות במהירות קצת גבוהות 150 וכו׳ , שוב מדי פעם לא כל הזמן. ואם כבר אתם ממליצים על הfr אולי כדי ללכת על סקודה פאביה style ? אומנם לטעמי היא ניראת פחות טוב אך היא נותנת הרבה יותר באיבזור מה שקצת גורם לי להבין את תג המחיר שלה שהוא כמו ה fr בדיוק. והמנוע שלה הוא 1.2 האם הוא מתאים להנאות קצת ? בנוסף חשוב לי דבר נוסף וזה השוק, אני לוקח את הרכב במימון כך שאני ישלם עליו בערך 1000-1200 ש״ח בחודש + 15,000 ש״ח מקדמה יצא לי לאחר שלוש שנים לשלם 58 אלף ש״ח. האם ירידת הערך שלו לאחר השלוש שנים תשאיר אותי בחוב ? במידה ואני ימכור את הרכב ? אשמח מאוד לעזרה וכיוון מה לעשות ומה הכי מתאים.
  6. יש לי סיאט איביזה, שנת 2015, 1.2TSI (דגם FR). אני מעוניין לשמור עליה כדי שתשרת אותי לכמה שיותר זמן, עם כמה שפחות תקלות, ועם כמה שפחות עלויות. אני מעוניין בטיפים שיעזרו לי להשיג את המטרה הזאת. לדוגמה, לא מזמן המליצו לי במוסך המורשה לחכות כדקה לפני כיבוי האוטו בסיום הנסיעה, כדי לשמור על הטורבו. אני מעוניין בטיפים מהסוג הזה, ובמיוחד כאלה שמתאימים לאוטו הספציפי הזה, למנוע הספציפי הזה (1.2TSI), ולגיר הספציפי הזה (DSG 7)... אשמח גם לטיפים הקשורים לסגנון הנהיגה הנכון.. הערה: אני לא נוהג מהר, לא משפר את האוטו, נוהג בו לבד, נהיגה חנונית לחלוטין... בתודה מראש
  7. היי האם החברה car keys4 u הינה חברה בטוחה להזמנת שכפול מפתח לרכב, או שעדיף לשכפל במוסך מורשה (הבדל פי 3 במחיר)
  8. היי לכולם אני מעוניין לקנות סיאט איביזה משומשת ואני צריך עזרה איך השילוב בין המנוע טורבו וגיר ידני ? שמעתי דברים לא טובים על האוטומט ולמה לא לפתור את זה עם הגיר המוכר והממכר ?! אבל בכל זאת הייתי רוצה לשמוע על האמינות של השילוב ביניהם ממקור אמין ! תודה לעונים ! שבת שלום ושקטה !!
  9. שלום לכולם וגמר חתימה טובה ! אני חדש פה קראתי הרבה פרסומים ומצאתי פה הרבה אנשים שמבינים עיניין מה דעתכם על הרכבים ? מה היתרונות חסרונות לגביהם ? מבחינת ביצועים הן כמעט אותו דבר אותו מנוע מה עם טיפולים ? ומה לגבי הגיר DSG שמעתי שהוא די בעייתי כמה זה נכון וכמה הנזקים צפויים לעלות ? כל מידע שאפשר לשפוך על הרכבים יתקבל בברכה! המון תודה לעונים!!
  10. היי, יש לי סיאט איביזה TSI שנת 2011 עם 26,000ק"מ. יום ראשון האחרון נדלקה לי מנורת EPC באמצע הנסיעה- הרכב ירד מיידית ל40 קמש ולא סחב יותר מזה לאורך כל הנסיעה עד למוסך מורשה צ'מפיון בחולון. במוסך בדקו את התקלה ואמרו לי שזה סליל הצתה 4 פלגים סט חוטים ועדכון תוכנה. (כל התענוג ניתן לי במחיר 2850 ש"ח לא כולל מע"מ). האם המחיר הזה הגיוני ? האם זה הגיוני שיש בלאי כזה לרכב שבקושי היה על הכביש ונסע בשלוש שנים 26,000 קמש?
  • תוכן חדש...