Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקסו דיזל ידנית

amisha
שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם רוב שימושך ברכב הוא נסיעות עירוניות/ בין עירוניות רגועות הייתי ממליץ לך יותר "לפזול" לעבר מכוניות כמו סוזוקי סוויפט/דייהטסו שרייד וחברותיהן- מכוניות שבד"כ "תפורות" על סטודנטים- עושות את העבודה כמו שצריך בלי הרבה בעיות.

לי יש כבר כמה שנים טובות אחת כזו ואני ממליץ בחום- מבחינת האמינות, צריכת הדלק ועלות האחזקה. פשוט סוכר! :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של סקסו דיזל 2001 בעבר... האוטו מדהים ! מכל הבחינות ... צריכת דלק של 41 ליטר ל 800-900 ק"מ תלוי בנסיעה \ מזגן

האוטו מאוד חלש אומנם, אבל הרבה יותר טוב מכל דייטסו שרייד למינהן (יש לי כרגע כזו) כיון שהוא חדשני , בעל כריות אוויר, מזגן חזק מאוד!! , ח"ח , נ"מ ה"כ וכו , פשוט תענוג של אוטו , הבעיה היא הסחירות שלו, הוא נמכר הרבה מאוד מתחת למחירון... כך שאל תתפשר , אפשר למצוא שנת 2002 במחיר של 15-13 אלף שקל!

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רד מזה. הנושא נטחן פה עד דק, אבל בגדול מדובר ברווח רק אם נוסעים המון, וכיום הסולר כבר יקר ועומד להתייקר עוד יותר. האגרה השנתית יקרה, כי משרד האוצר שכח להורידה עם ייקור הסולר. עוד בעיה היא שיש בשוק רק כאלו שמישהו כבר נסע איתן המון, מהסיבות המוזכרות כאן.

ובמקרה של הסקסו, גרסת הבנזין חסכונית אף היא. יש לי כזו כבר שבע שנים. מחוץ לעיר 17 קילומטרים לליטר ויותר, ובממוצע 14 בערך. אפילו נסיעה מרובה בעיר עם מזגן לא תגרום לרכב לעשות פחות מ- 12 לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהי אגרת הדיזל ?

כמה היא יוצאת בשקלים ??:wink:

האם יש סקסו דיזל אוטומטית גם??

סקסו דיזל אוטומטית אין.

האגרה של סקסו דיזל נכון להיום לאחר הקיזוזים שעשו הינה בסביבות 2000 + ש"ח.

יותר מכפול מאשר אם היתה בנזין,אך אין ספק שהעלות הזו מתגמדת לעומת החיסכון בדלק מצד אחד, ועלות הסולר מצד שני.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך באמת לשקול אם אולי עדיף לך לחפש סקסו בנזין.

מנוע 1.1 גם כן מאוד חסכוני (ועצל :wink: ),מנוע 1.4 חסכוני יחסית ומספק ביצועים סבירים מאוד.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של סקסו דיזל 2001 בעבר... האוטו מדהים ! מכל הבחינות ... צריכת דלק של 41 ליטר ל 800-900 ק"מ תלוי בנסיעה \ מזגן

האוטו מאוד חלש אומנם, אבל הרבה יותר טוב מכל דייטסו שרייד למינהן (יש לי כרגע כזו) כיון שהוא חדשני , בעל כריות אוויר, מזגן חזק מאוד!! , ח"ח , נ"מ ה"כ וכו , פשוט תענוג של אוטו , הבעיה היא הסחירות שלו, הוא נמכר הרבה מאוד מתחת למחירון... כך שאל תתפשר , אפשר למצוא שנת 2002 במחיר של 15-13 אלף שקל!

ממליץ בחום.

לדעתי אתה טועה, המכוניות הללו דווקא מאוד מבוקשות בגלל צריכת הדלק הנמוכה ובנוסף די נדיר להשיג אחת שאין לה המון קילומטרז'.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...