Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מודיעין - אי אפשר להצליח יותר !!!

Playmouth61
שימו לב! השרשור הזה בן 7644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגיע בהחלט לכל אלה שטרחו ועמלו באירגון האירוע במודיעין.

ניכר היה המאמץ האירגוני. שכלל מידע מפורט לחברי המועדון שהשתתפו בתצוגה, גם בשבוע שחלף, גם מרגע ההגעה לאתר. כמו כן, מיקום המכוניות על פי יצרנים ודגמים, במקומות שתוכננו ומוספרו מראש.

היה מקום בו ניתן לחברים להתכנס ולשוחח ללא קהל הצופים, לשתות קר/חם ולאכול את אשר הוכן ע"י המארגנים. כמו כן, היתה בחורה שאירגנה משחקי בינגו.

קהל הבאים הוערך ב-20000 נפש, המכוניות היו מוגנות בחבלים לכל האורך ובשומרים שדאגו שהילדים והמבוגרים (שנורא נורא רוצים להצטלם על יד האוטו) לא יעשו זאת.

בקיצור חברים - להוריד בפניכם את הכובע.

צילמתי תמונות ובקרוב יופיעו בשירשור זה.

להתראות באירועים נוספים, אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ששי אחה"צ הסתיים פרוייקט חידוש הריפוד של המוסטנג. גג הסקיי הוחלף (ותוך כדי כך גג המתכת עבר טיפול), שטיח הריצפה הוחלף וכן התקרה הפנימית.

האוטו נסע מרעננה למודיעין וחזרה להרצליה פיתוח כמו חלום...

שמחתי לראות מכוניות עם רמה ואני מצטרף לכל החברים בתשבחות על האירגון (שלא הייתי מעורב בו). יש הרבה חומר ל"אבטומוביל" הבא. (החוברת הנוכחית כבר בדפוס אז אי אפשר להכניס תמונות מהארוע הזה...).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות. לצערי לא הייתי באירוע אבל שמעתי שהיה מצויין.

כן ירבו.

T

No trees were harmed in the sending of this message, however a large number of electrons were terribly inconvenienced...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאין לי בסיס להשוואה , אני מצטרף לברכות על ארגון האירוע שאכן היה מהנה מאוד. חבל רק שלא היו שלטים גם לבני האדם כי פיספסתי כמה אנשים שרציתי לפגוש - אני מכיר אותם רק דרך הרשת!

הגענו שלושתנו: בכורי עמרי , אני , והתוספת החדשה למשפחתנו - הפורד LTD מודל 1971 שעל יבואה עמלנו בחצי שנה האחרונה. זה היה מעט מירוץ נגד הזמן כי שיחררתי אותה מהמכס רק לפני שבועיים ולפני יומיים קיבלה רישוי ישראלי.

את סיפור היבוא של האוטו אפרסם בנפרד בהמשך כי אני חושב שיש בו הרבה אופטימיות למי שמתלבט אם לייבא רכב אספנות מחו"ל.

מצורפות מספר תמונות שלא מייצגות את כל גודל האירוע. אני סומך על האחרים להשלים את התמונה.

נמרוד

מודיעין 3.jpg

מודיעין 2.jpg

מודיעין 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירוע השתתפו כ - 80 מכוניות, לא הגיעו כ-4 נוספות שנרשמו אך משהו כנראה מנע מהם להגיע ברגע האחרון.

היו גם כמה אופנועים, לא ספרתי אך מעריך בכ- 10.

אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירוע השתתפו כ - 80 מכוניות, לא הגיעו כ-4 נוספות שנרשמו אך משהו כנראה מנע מהם להגיע ברגע האחרון.

היו גם כמה אופנועים, לא ספרתי אך מעריך בכ- 10.

אבי.

כן, אני יכול לספר ממקור אמין מאוד שכמה חבר'ה מהצפון ביטלו בגלל שלא הצליחו להתארגן לנסוע בשיירה או משהו בסגנון ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה המקום והזמן לומר לעוסקים/ות בדבר תודה. תודה על האירגון למופת האירוח המכובד והכייף של הביחד. לנחום, אירית, צליק וכל מי שפעל ויסלח לי שלא זכרתי את שמו...

מחכה כבר לאירוע הבא.

דורון סגל, ג'יפ 42 שועלי שמשון.

FORD GPW מודל 1942, במתכונת "שועלי שמשון"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שועלי שמשון הוא הכינוי שניתן במלחמת העצמאות ליחידה מגדוד 54 של חטיבה 5 - היא גבעתי ההסטורית.

זו הייתה יחידת פשיטה רכובה על ג'יפים (רוב צה"ל הלך אז ברגל...) מעודפי מלחמת העולם השניה.

הנה תמונות של ג'יפי שועלי שמשון - מתוך אתר חטיבת גבעתי (givati.org.il).

shimshon1.jpg

shimshon.jpg

shimshon2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחבר מועדון החמש ברצוני לברך את כל מי שאירגן והשתתף היה גדול ,בני סחתיין על המוסטנג

הגעתי עם הלארק היה ממש כיייייייייייףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

:lol:

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...