Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפריצרים של המים סתומים....

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 6706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אפשר לעשות כאשר השפריצרים של המים של הווישרים סתומים?

בחיפוש שעשיתי בפורום ראיתי כאלו שהציעו להכניס אותם למי מלח וכאלה...

מה בקשר להוספת מעט סילט (חומר מסיר אבנית) וכל המוצרים מהסוג הזה?

או שזה עלול לפגוע במע'..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת חומץ במיכל מים ולמלא את המיכל מים עד הסוף ולהשפריץ

להבא ניתן להוסיף שקית נוזל חלונות של סנו ועליו למלא עד הסוף מים, זה שומר שלא יהיה אבנית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיליט , אבל רק לשפריצרים . כאשר הם מפורקים.

אלא אם אתה רוצה לבקר את הפחח שלך בקרוב.

אחרי ניקוי של המערכת , מומלץ להוסיף נוזל ניקוי כחול , או מעט סבון כלים , וכן פילטר קטן.

בצע עוד חיפוש. הכל כבר הוזכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר בעניין הסבון נדמה לי שמישהו העלה פעם פרוק של המיכל מים אצלו לאחר שימוש קבוע בסבון והתגלתה כמות סבון לא קטנה בתחתית המיכל בגלל שהסבון שקע.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפתוח את הסתימה בשפריצר עם מזרק - להשיג אצל סוחרי הסמים המובחרים או לחלופין בסופר-פארם. לבקש את המזרק הכי קטן שיש להם.

יש למלא את המזרק במים (אפשר עם סיליט - לא חובה) ולהזריק לתוך השפריצר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פירקתי את שלי וסמתי לחצי שעה בחומר נגד אבנית בקופסת פלסטיק קטנה (DRUGOL או משהו כזה בא במיכל גדול) את השאר שפכתי למיכל והשפרצתי קצת שהמע תתמלא חומר ואחרי חצי שעה רוקנתי ושטפתי עם מים. המ"ע כמו חדשה (ואין נזק לצבע)

--זה לא בגדר המלצה לאף אחד-- פשוט אני מספר מה אני עשיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתפרנים שבנינו...

במקום לקנות מי-שפריצרים בהום סנטר או אוטודיפו ניתן לקחת מיכל משומש, למלות אותו במים שסוננו בבריטה או במטהר כיורי, כמה טיפות פיירי או פלמוליב לכלים ויש לכם אחלה נוזל לשפריצרים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...