Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכנה חדשה ישנה

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 6756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת כל הקשיים והבעיות שחברו יחדיו כנגד אספני המכוניות, מתגברת הסכנה החדשה ישנה גניבת הרכב להתכה, מחירי המתכות מאמירים, ושיש ביקוש יהיו מי שיספקו את הסחורה ....לתשומת לב כולם שימרו על האוצרות שלכם עכשיו יותר מתמיד.....רן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3169071,00.html

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי גנבו את הוראינט (שהיתה לחלקי חילוף לפרויקט שלי)לברזל נבלות גנבים

מחפש וריאנט לחלקים אפשר בלי רשיונות

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פחד! אבל הכל כבר נאמר בתגובות לכתבה - עד שמישהו לא יוציא את האצבע מהתחת, ולא יתחיל לדאוג, שיאסרו (לא יקבלו כנס אפילו-יאסרו) את אלה, שקונים, ולא רק אלה שגונבים, שום דבר לא יזוז כאן! FUCK, לאיזה מצב הגענו - אנשים כבר מתחילים לפחד, שיגנבו להם את הגרוטאות, אפילו לא את הרכב! לא יאומן! אסור להשאיר כלום ללא השגחה, אבל מה לעשות, כשאין מקום סגור לאיחסון?!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת טוב את התגובות הרי שהאשמים נימצאו...זו המשטרה......

תמונה לימור ליבנת לשרת הבט"פ....

כשהיתה שרת חינוך היה חינוך?

אולי שתהיה אחראית על הפשע לא יהיה פשע........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שתהיה אחראית על הפשע לא יהיה פשע........

אני בעד.

לדעתי האשמים הם הממשלה שעסוקה בלחלק את תקציב המדינה (שזה הכסף שלנו) ולתת אותו במכרזים (שברובם אם לא כרולם תפורים) במקום לנצל אותו לדברים חשובים.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מעצבן ברמות חדשות, שאי אפשר לישון בשקט מבלי להיתעורר לרעש הכי קטן שנשמע מאיזור האוטו ולרוץ לחלון לבדוק מה פשר העניין.

תמונה לימור לבנת לשרת הפשע!

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה לרעתו אם הוא ישב איתי באותו תא....

המכוניות שלי הן כמו הילדים שלי - מוזנחים עם נזלת ושקית במבה - אבל שלי ואוי למי שישלח יד

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לימור לבנת?

חסרים חברי כנסת שנחקרים, מואשמים והורשעו בפלילים או במעילה באמון הציבור?

רשימה חלקית - עמרי שרון, יחיאל חזן, יאיר פרץ, זהבה גלאון, צחי הנגבי, ישראל כץ, מיכאל גורולובסקי, אלי אפללו, רוחמה אברהם, נעמי בלומנטל, סלאח טריף, איווט ליברמן, ענבל גבריאלי, עזמי בשארה, אהוד יתום, יוסף פריצקי, שלמה בניזרי ורבים ולא טובים אחרים.

הנתונים אומרים שאחד מכל עשרה חברי כנסת מכהנים נמצא כרגע תחת חקירה. הוסיפו לזה את מספר הח"כים שהיו בעבר תחת חקירה ויצאו בכסת"ח או באי הסרת חסינות ותבינו למה הפושעים במדינה חוגגים. זה פשוט נורא - לפושעים יש יותר ייצוג בכנסת מלכל מגזר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון שלי רשימת חברי כנסת חדשה:

חן פרחי-שר התחבורה

אירית -שרת החינוך

ירון פ-שר המשפטים

קובי מילוא-שר הבט"פ-אף אחד לא יתעסק עם ג'ינג'י

יולה-ועדת קישוט

ג'ורג'- האנרגיה והתשתיות

הרגישו חופשי להוסיף.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע, סע לך בפריוס...

אבל אם אתה רוצה לקבל ביטוח רפואי נאות, אני אסע לי בקורבט ממשלתית...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...