Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גגון על טנדר

yoelbe
שימו לב! השרשור הזה בן 6749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר, מסגר, התקין גגון על טויוטה היילקס. הגגון ארוך ובולט קדימה מעבר לארגז כך שמטר בערך נמצא מעל תא הנוסעים, כמו באיור המטורף שציירתי- הגגון באדום.

בבדיקת רשיונות שגרתית הוא היה על סף קבלת דו"ח כיוון שהגגון מעל תא הנוסעים.

הרי מותר להתקין גגון על רכב פרטי, ומותר להתקין גגון על טנדר, אך אסור שבטנדר הגגון יהיה מעל תא הנוסעים...? הזוי, לא? מישהו מכיר את הנושא מקרוב? אולי יש מוצא חוקי להתקנת גגון על טנדר?

גגון קצר פשוט קצר מדי...

הטויוטה של רונן.JPG

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי אני יכול לכתוב לך ספר על הגגון הזה...... וכמה חרא אכלתי ממנו, והאזורים ה"אפורים" מבחינת החוק...

אני מדבר על מקרים שהיו בטנדר שלי עם הגגון...מה עובר ומה לא...

הגגון שהיה לי היה גגון נשלף, זאת אומרת, גגון שכשהיה צריך להעמיס היו שולפים אותו מעל תא הנוסעים, ומחברים אותו עם רצועות למטען שהיה עליו. ואז היו טוענים שהחלק הנשלף הוא חלק מהמטען, כמובן שזה עבד רק על אחוז אחד מהשוטרים.

שוטרים חביבים נותנים לך להכניס את החלק הנשלף ולהמשיך בנסיעה ללא דו"ח, שוטרים אפילו יותר חביבים לא עושים כלום, ובוחנים גומרים מלראות גגון כזה.

קיבלתי אני חושב 4 הורדות מהכביש על הגגון הזה בתקופה של שנה.... משמע - 5 טסטים בשנה..., כל אחד היה עם דו"ח של 250 שקל. ויומיים התרוצצות סביב המוסך כי ההורדה מהכביש היתה כמובן עם תוספות מוזרות כאלה ואחרות.

המשטרה מעולם לא התערבה כשהגגון היה בולט כ30 ס"מ מעל תא הנוסעים, מעבר לזה, תמיד היו מעירים ולפעמים מורידים מהכביש.

מה הפתרון אתה שואל?? אז ככה, גגון צר כזה כמו של פרייבטים שמתחבר לגג תא הנוסעים, חוקי לחלוטין, אבל מותר לו לסחוב רק 75 קילו, אתה צריך להשתמש בגגון החזק שבנו לך ולקשור עם רצועות לגגון שמחובר לתא הנוסעים בצורה כזאת שלא יהיה עליו משקל כמעט אבל מבחינת השוטר זה חוקי...

כמה אורך אתה סוחב על הגגון?

במקרים יותר קיצוניים מותר להרכיב מוטות ברזל מהחלק הקדמי לגובה ולהניח עליהם את המטען הארוך שבא מהגגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזכיר- הרכב של חבר.

כלומר, התקנת שני גגונים כמו בתמונה הזאת הינה חוקית ומותר להעמיס, נניח מוטות ברזל, על שניהם יחדיו? המגבלה היחידה היא 75 ק"ג על הגגון שעל תא הנוסעים?

נראה לי שזה יסגור את העניין יפה. תודה רבה.

הטויוטה של רונן1.JPG

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגגון יכול להיות מעל תא הנוסעים, אך עליו להיות נפרד לחלוטין מהגגון שעל הארגז. כל חיבור ביניהם מהווה שינוי מבנה. כך הסביר לי הבוחן במכון הרישוי. אני התקנתי גגון מעל תא הנוסעים. ניתן לשאת עליו עד 150 קילו. יוצא לי להוביל עליו מוטות באורך 3.6 מ' ללא כל קושי. עבור מטען ארוך יותר אני משתמש בעגלה נגררת.

יניב

DSC_0150 small.JPG

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...