Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נצפה למכירה ג'יפ וויליס

metrix
שימו לב! השרשור הזה בן 6671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא וויליס , זה M -151 -הגפ"ס, אולי מאותם הבודדים שהצליחו בדרך לא דרך לעלות על הכביש - שמת לב אם יש לו לוחיות רישוי צהובות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא וויליס , זה M -151 -הגפ"ס, אולי מאותם הבודדים שהצליחו בדרך לא דרך לעלות על הכביש - שמת לב אם יש לו לוחיות רישוי צהובות ?
מעניין לדעת !!!!

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון גם אני אמרתי שזה M151 לפי הפנס איתות

יש כמה בודדים שיש להם רישוי אני זוכר את הגיפ הזה שתמיד עפו לי צלבים בקצת מאמץ שלו נדבר על חוסר יציבות וכיסה מפלט רק לנהג :) למי שמכיר

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירות מדהימה מתלה נפרד לכל גלגל,קוטר סיבוב הגה קטן מאוד דבר שגרם להרבה התהפכויות.

ג'יפ זה שירת בנאמנות את מיטב היחידות בצה"ל עד לפני כ-10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

המודעה הזו היא בת למעלה מחודש, האם היא עדיין רלוונטית?

הכי קל לראות שזה ג'פ"ס, כי הגריל שוכב (בניגוד ל-6 צלעות עומדות בגי'פ או בוויליס).

בודדים אלו בעלי רישוי חוקי, אם משהו יודע מה מצבו של זה מבחינה חוקית, שיודיע.

נכון, יש קומבינות עם רשיונות של JEEP ודומיו, אבל עם רשיונות שלג'פ"ס, אני לא יודע אם יש.

בקיצור, אם מישהו כבר ברר, שיפרסם את המידע ונחסוך למוכר בילבולי מח.

ברק.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
עבירות מדהימה מתלה נפרד לכל גלגל,קוטר סיבוב הגה קטן מאוד דבר שגרם להרבה התהפכויות.

ג'יפ זה שירת בנאמנות את מיטב היחידות בצה"ל עד לפני כ-10 שנים.

לגבי המשפט השני, נכון.

לגבי העבירות? המילה "מדהימה" רחוקה מהמציאות. הרכב מונע ע"י ציריות, ולא ע"י סרן חי.

הרכב לא מתאים לעבירות, מה שקצת מפצה על העניין הם הצמיגים הגדולים מאוד.

אביגדור

OPTIC HOUSE

פתרונות ראיה מתקדמים

חפשו אותנו ב facebook

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...