Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית התחממות ב - 206

gal_shirin
שימו לב! השרשור הזה בן 6777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה גם בנסיעה עירונית וגם בבין-עירונית הטמפרטורה עולה מעל 90?

זה התחיל לאחרונה, זה לא היה ככה בעבר ויש מספיק מים...

0078dz.jpg

תודה לעוזרים.

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך זה היה לפני זה ?

אני יודע שאצלי ב-206XS שהייתה לי זה היה 80 בכביש מהיר ועולה אפילו קצת מעל 90 בעיר (90 זה בסדר גמור אם הצילום שנתת זה פיק ובדרך-כלל הוא מתייצב על 90 אז זה בסדר).

אותו דבר בדיוק אצל עוד חבר פורום עם ניק דומה מאוד לשלך :wink:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא היה ככה כנראה מערכת הקירור מאבדת מיעילותה לאט לאט, אני מציע לך : תרוקן את נוזל הקירור החוצה....תכניס צינור תזרים בלחץ מים דרך הרדיאטור ואחרי זה דרך המנוע, "תשטוף" ככה את כל המערכת כולה....אחרי זה תתן איזה 10 דקות ל-כ-ל המים שיכולים לצאת - לצאת....

תסגור ותמלא נוזל קירור יעודי חדש וטרי....כמו כן תשטוף את הרדיאטור מבחוץ......הג'יפה שנדפקת עליו לא עוזרת לו ביעילות

תשטוף אותו עם מים, אחרי זה תיקח בקבוק עם שפריצר....תכניס בפנים סבון לניקוי כלים עם מים (הרבה סבון) תשפריץ על כל הרדיאטור...ניתן גם לשפשף עם מברשת עדינה ואז תשטוף עם מים...

בזהירות בשפשופים ולא לחץ מים גבוה מידי !

בהצלחה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שצילמת זה מד חום השמן...:idea::-P

בXS יש מד חום שמן ומד חום מים.

טמפ השמן יכולה לעבור את ה90C ללא פחד. על סיבובי מנוע נמוכים (נסיעה בפקק או בעיר) 90-100 זה הטווח הנורמלי.

בנסיעה בכביש מהיר על סל"ד של 3000+ למשך כמה דקות טמפ השמן יכולה לעלות לאיזור ה110 -120 וזה טמפ עבודה נורמלית לשמן.

בקיצור, אין לך מה לדאוד. רק כדאי שתלמד איפה מחוון נוזל הקירור בXS. הוא נמצא בתחתית שעון הטורים.

נ.ב, תתחדש על הפנסים. נראים מעולה!

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רק אני רואה את המנורה האדומה דולקת ?

יש בעיה וצריך לפתור אותה. הדבר הראשון שתעשה זה מה שעתיד אמר. אם לא עוזר(וקשה לי להאמין שזה יעזור) ניקוי רדיאטור במכון זה הצעד הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה נכבות רק אחרי התנעה ? יש לך תקלה חביבי

הנורות היחידות שאמורות להשאר דולקות זה נורת לחץ שמן ונורת טעינה, כל השאר חייבות להכבות גם שהמנוע מכובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ובעל הרכב השאיר את הסויטץ פתוח ללא התנעה, בפיגו סיטרואן המנורות נדלקות לפני ההתנעה (להראות שתקין) ונכבות רק לאחריה.

חשבתי על זה,זאת אפשרות שפותח השרשור יצטרך לענות עליה, אבל הוא גם רשם:

זה התחיל לאחרונה, זה לא היה ככה בעבר ויש מספיק מים...

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רק אני רואה את המנורה האדומה דולקת ?

יש בעיה וצריך לפתור אותה.

גם אני ראיתי את המנורה.

יש בעייה.

ההנדברייק למעלה.

כדי לפתור אותה, תצטרך ללחוץ על הכפתור של ההנדברייק, להרים טיפה ואז להוריד.

בהצלחה!

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליובל שהרגיע את כולם, אכן הנורה היא נורת ברקסים ואכן הייתי עם הנדברייק מורם :)

עכשיו כשאני יודע איפה מחוון נוזל הקירור אני יכול להרגע...

אולי סתם בשביל הפינוק אני אנקה את הרדיאטור...

תודה, גל.

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...