Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר עבור רשיון זמני ל48 שעות

much
שימו לב! השרשור הזה בן 6785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה משלמים במשרד הרישוי עבור רשיון זמני ל48 שעות לרכב שפג תוקף הטסט שלו ועליי להביא

אותו לטיפולים במוסך ואח"כ להעביר אותו טסט

חייבים ללכת למשרד הרשוי לשם כך או שמספיק שיש לי את הרשיונות רכב שלו כבר משולמים וחתומים

בדואר+ביטוח חובה בתוקף לשנה ופשוט לנסוע לעשות טסט מה דעתכם?

במידה ואני יעצר ע"י שוטר ללא רשיון זמני ל48 שעות ממש בדרכי לטסט אם האישורים והרשיונות

שציינתי קודם אני צפוי לקבל קנס בכל זאת או שהשוטר יקבל זאת ויתן לי להמשיך לדרכי מה דעתכם?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לשאלה הראשונה אני לא יודע אבל בקשר לשוטר לפי דעתי על תיקח סיכון כי זה הכל תלוי בשוטר הספציפי שעליו "תיפול". תיתקשר מחר למשרד הרישוי ותישאל כמה עולה ומה הפרוצדורה להוצאת רישיון זמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אתה יכול ליסוע חצי שנה ללא טסט, המקסימום שאתה מסתכן בו זה דו"ח ע"ס 250 ש"ח לא יותר מזה...

אבל, ויש אבל גדול, במקרה של תאונה, כאשר לרכב המעורב אין טסט (וזה לא משנה עם אין לו טסט שעה או חודשיים) הביטוח לא תקף.

תעשה את החשבון שלך. אני עם האסקורט שהייתה לנו נסעתי 5 חודשים ללא טסט מבלי לדעת בכלל (ההורים קנו אותה מסוחר, ואם כל הקומבינות שהיו לה, אתם יכולים להבין למה אני כל כך שונא סוחרי רכב) המדבקה הייתה עד 01/05 והטסט נגמר 06/04 כאן כמובן גם הייתה מעורבת טיפשות שלי שלא בדקתי ניירת של הרכב, ועד שהגיע מכתב התראה ממשרד הרישויי לא שמנו לב שאין לרכב טסט. וכמובן שגם בטסט הוא נכשל על ליקויים כאלה ואחרים.

בסופו של דבר לא קרה כלום אבל זה כאב ראש גדול לדעת שאתה נוסע ללא טסט.

שיהיה בהצלחה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהשוטר יקבל זאת ויתן לי להמשיך לדרכי מה דעתכם?

קצת קשה כשיש הוראה להכניס כסף לקופת המדינה וכמה שיותר.

סע למוסך שם תקבל רישיון זמני לשבוע, ובשבוע הזה תתקן הכל, סביר להניח שיהיה אסור לך לנסוע בלילה, ככה יהיה רשום ברישיון הזמני.

סע למוסך קרוב. ובשעות היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה כשיש הוראה להכניס כסף לקופת המדינה וכמה שיותר.

סע למוסך שם תקבל רישיון זמני לשבוע, ובשבוע הזה תתקן הכל, סביר להניח שיהיה אסור לך לנסוע בלילה, ככה יהיה רשום ברישיון הזמני.

סע למוסך קרוב. ובשעות היום.

בכל מוסך רגיל נותנים רשיון זמני?

נראה לי שרק במשרד הרישוי מקבלים רשיון זמני ל48 שעות בלבד וגם זה כרוך בתשלום כמובן

אתה מדבר מניסיון או משמועות כי לא שמעתי דבר כזה שמוסך נותן רשיון זמני?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי טנדר טויוטה, מהעבודה, שכל חודש היה יורד מהכביש ערב שטויות, באמת שטויות, וו גרירה נמוך מידי וכאלה, והייתי מקבל במקום רישיון זמני מהשוטר ל48 שעות, הולך למוסך בקצרין, שם הייתי מקבל רישיון לשבוע ובשבוע הזה הייתי צריך לתקן ליקויים ולעבור טסט מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

32 או 33 ש"ח

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...