Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בקשר למשפט על נהיגה ללא מלווה

פליקס
שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה מתחיל הסיפור שלנו.

חבר שלי נסע עם 3 נוסעים במקום 2, נסע קצת מעל המהירות המותרת, קצת עקף וכ"ו.

ואז עצר אותו סמוי, וככה בערך היה הסיפור.

הסמוי עצר אותו, והיה מאוד מאוד מעוצבן, הוא אמר שהוא עוקב אחריו כבר 5 דקות, ושהוא נוהג בפרעות. אחרי מספר דקות של דיבורים של הסמוי, עוצרת עוד ניידת (הפעם לא סמויה) ומשם יוצאים עוד 2-3 שוטרים, לאחר עוד כמה דקות של דיבורים והצהרות, אנחנו נשלול לך את הרישיון, וכ"ו באה עוד ניידת ויוצאים עוד 2 שוטרים. קיצר דיברו דיברו, השוטר אמר יש לי הקלטה שלך שנסעת בפראות, אני עוקב אחריך 5 דקות בגללך עברתי ב3 רמזורים אדומים וכ"ו. ואז הוא שואל אותו איפה עוד אחד שהיה אתך ברכב חבר שלי אומר מה עוד אחד, אין אף אחד רק אנחנו. השוטר אומר אני יודע שהייתם 3 ברכב, ואסור לנהוג ללא מלווה עם 3 נוסעים. קיצר היו דיבורים בסוף השוטרים נתנו לו הזמנה למשפט עוד חצי שנה על נסיעה עם 3 אנשים ללא מלווה ( לא על נסיעה פרועה, או בקלות ראש, אלא אך ורק על המלווה).

עכשיו השאלה שלי, איזה עונש יכולים לתת לו במשפט? אני אמרתי לו שיתנו לו שלילה עד גיל 21 (כמו נסיעה ללא מלווה רגילה), האם אני צודק? האם יש סיכוי שהשופט ירחם עליו, והעניין יסתכם רק בקנס ונקודות? מה אפשר לעשות כדי להקל מהעונש הצפוי? האם ללכת על הטיעון שלא היו 3 ברכב אלא רק 2 (השוטר לא ראה את ה-3, שהלך לו הביתה, הוא כנראה ראה אותו ממקודם באוטו, אבל אחרי שהוא עצר את חבר שלי היו באוטו רק 2 אנשים).

מה בנוגע ללקיחת עורך דין, יש סיכוי שעורך הדין יוציא אותו מהבוץ? או שאפילו עורך דין אבוד.

שאלה נוספת: האם במשפט עצמו השוטר יושב ונותן טיעונים, או שהשוטר כותב את דברו, ובמשפט זה רק אתה והשופט? כמו כן האם יש סיכוי שהשוטר יוסיף גם את העברה של נהיגה בקלות ראש? או שאם כתוב בהזמנה לדין שהוא הוזמן על עבירה X אז דנים רק ב X?

מה שמצחיק עוד יותר הוא שהשוטר הטוב בא לחבר שלי ואומר לו "יש לי חבר שגם עכשיו קיבל שלילה, תשמע מה תעשה: עוד חצי שנה כשיהיה המשפט תבקש דחייה, וככה תדחה ותדחה, ואז כשיבוא המשפט, תבוא לשופט ותגיד הנה אני כבר שנה וחצי ללא עברות".

רק בקשה קטנה, לא צריך לתת הטפות מוסר וכ"ו, אני כבר שטפתי את חבר שלי שעתיים טובות, והסברתי וצעקתי.

תודה לכל העונים.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטער אבל אני יהיה מאלה שיגידו : איזה מטומטם חבר שלך !

לא מספיק שהוא נהג עם 3 איש ולא 2 , הוא גם משתולל !?!?!

מה הוא נורמלי?

הוא הביא את זה על עצמו , תישאו בתוצאות, וכן זה שלילה עד גיל 21 תכינו עורך דין טוב יש מצב שיוציא אותו מזה ...

איזה אנשים יש בעולם ... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו לא מובן במשפט הנ"ל :

" רק בקשה קטנה, לא צריך לתת הטפות מוסר וכ"ו, אני כבר שטפתי את חבר שלי שעתיים טובות, והסברתי וצעקתי."

הוא מודע לעניין שהוא מטומטם, אבל עם כל הכבוד לא ביקשתי ממך הטפות. אני יודע שהוא טעה, ותאמין לי שכבר שטפתי אותו כמו שצריך אבל בבקשה לא להפוך את זה לשרשור מגיע לך וכ"ו.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, נסיון משפטי אין לי.

אבל, אם הוא לא חתם על שום הודאה, וברגע שהשוטרים עצרו אותו היו איתו עוד 2 אנשים ברכב.

אפשר בקלות לטעון שתמיד היו 2 אנשים מלבדו (הרי רק אתה יודע שזה לא נכון).

נכון, זה לדפוק את מערכת המשפט, וזה לשקר. אבל כולנו חברים פה.

השוטר יטען שהיו 3, הוא יטען שהיו 2. שיזמין את כל השוטרים שעצרו אז (6 במספר) ושהם יחוו דעת על כמות הנוסעים שהיו ברכב.

אני הייתי מכפכף אותם לחפש במקום אחר, כי ברגע שעצרו אותי היו לי 2! זה הכל.

(עזוב את זה שחבר של אידיוט,לא אחראי וכד').

זו מילה שלו נגד מילת השוטר. עו"ד בהחלט יכול לעזור. למרות שאני, הייתי מייצג את עצמי במקרה כזה.

שיהיה בהצלחה, ושינהג ביתר אחריות להבא.

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיב לחבר שלך שיסתובב ויקבל את זה כמו גבר.

שידע לעמוד מאחורי מעשיו.

ועכשיו נינסה לעזור..

דבר ראשון לא ממש הבנתי איך אחד מהחברים שהיו באוטו יצא מהאוטו והלך הביתה?

מה השוטר לא ראה את זה?

שנית, כשהגיעו שאר הניידות הוא היה רק עם שני אנשים ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגיד שהיו רק 2 נוסעים וזהו .. אני היתי בכיף הולך למשפט ואומר מה שצריך על מנת להציל את הרישיון.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי..

הרי הסמוי עצר אותו בצד!!

החבר ה-3 עשה TELEPORT ונעלם??

קפץ מהדלת??

לא ראו אותו בורח?

לדעתי אין לו יותר מדי מה לעשות בנידון.

סמוי היה מעורב, עוד 4 שוטרים הוזעקו למקום והיו מעורבים.

בשורה התחתונה השופט יבין שהיתה כאן יותר מעבירה אחת (ללא מלווה, נהיגה פרועה בכובד ראש שיטענו השופטים, ואפילו עניין ה-3 נוסעים-היה או לא היה)

אין לו אפילו מספיק שנות נהיגה כדי שהשופט יוכל להתרשם מרזומה נקי- ועם ההגבלות של היום וחוקי התנועה החדשה, נוהגים להחמיר!!!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עצרו ליד קיוסק או איזה משהו, החבר השלישי יצא שניה לקיוסק ולאחר איזה דקה שתיים הסמוי נעצר, ואז התחיל הכל. החבר ה-3 כנראה ראה משטרה ובגלל זה לא חזר לאוטו (כנראה הבין במה מדובר). השוטר בוודאות לא ראה אותו הולך, הוא רק התעצבן ושאל איפה הבחור ה-3 לאן הוא הלך? (כנראה כשהוא עקב אחריו הוא ראה 3 ראשים במכונית, אבל את יציאת החבר ה-3 הוא פיספס). כשכל הניידות והסמוי הגיעו הם היו רק נהג +2 אנשים.

השוטר הביא לו את הדוח על ה3 אנשים, לטעמי מחוסר ברירה. הוא רצה לתת לו דוח על קלות ראש, ואח"כ הוא אמר לחבר שלי טוב יש לך מזל שאני נחמד וכ"ו אז אני אתן לך רק על 3 ללא המלווה.

בקשר ללטעון שהיו 2 ברכב, זה מיהל שלו ושל 2 החברים, מול מילה של 6 שוטרים :\, לא נראה לי יש סיכוי לצאת מזה ככה.

לגבי השאלות ששאלתי ולא נענו: האם במשפט השוטר ישב במשפט עצמו וזה יהיה טענה מול טענה?

יש טעם לנסות לדחות את המשפט מכל מיני סיבות?

בוא ונגיד ללא עו"ד הוא צפוי לעונש חמור? יש בכלל עונש קבוע ששופטים נותנים על עברה כזו?

תודה לכולם. :)

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתלשלות האירועים היא פרט מאוד מאוד חשוב באירוע הספציפי הזה.

- איך קרה שהסמוי עקב אחריכם כ"כ הרבה זמן לטענתו והוא לא ראה את הבחור יורד מהאוטו?

- מה היו המילים המדויקות של הסמוי לגבי זה שהיו 3 באוטו וכשהוא עצר אותו רק 2?

- מה הייתה תגובת החבר שלך? (האם הוא היה טיפש ואמר "מצטער, אבל זה היה רק לחמש דקות והנה הוא כבר ירד" או שהוא היה חכם ואמר "על מה אתה מדבר? יש פה רק 2. כניראה התבלבלת עם רכב אחר, או לא ראית טוב כי זה לילה").

שלושת השאלות האלו מ-א-ו-ד חשובות למשפט שלו.

הדו"ח כבר נרשם. אי אפשר במשפט עוד חצי שנה במשפט להוסיף סעיף על נהיגה בפראות או משהו כזה. אם הדו"ח לא נרשם באותו הרגע אז הוא בטל.

כרגע זה מילה שלו נגד מילה של שוטר במידה והוא יחליט לשקר. למילה של שוטר יש יותר משקל מאשר מילה של ילד אבל בכל זאת השעה הייתה שעת לילה מאוחרת עם הרבה חושך, היו עוד הרבה מכוניות בכביש. צריך פשוט להעלות ספק סביר שהסמוי פשוט מאוד התבלבל.

אולי היה רכב אחר שדומה לרכב של חבר שלך, והסמוי איבד קשר עין לחצי דקה ואז הוא ראה את חבר שלך וחשב שזה הוא היה?

אולי פשוט בגלל השעת לילה זה היה נראה לו שהיו שלושה באוטו, למרות שהיו רק 2?

אין עוד עדים חוץ מהסמוי שהיו 3 באוטו, והסמוי לא יכול להוכיח שהיה 3 באוטו. כל שאר השוטרים לא ראו לעולם שהיו 3 באוטו, הדבר היחידי שהם ראו זה נהג + 2 ושמעו את הסמוי טוען שהיה 3. אבל אף אחד מהם לא ראה את זה. הסמוי יכול לטעון עד מחר שהוא ראה נהג + 3, חבר שלך צריך להוציא אותו טמבל במשפט. ועם עבודה נכונה, זה יכול להצליח.

זה לא חכם לנסוע שלוש באוטו בגלל החוק החדש שיצא, וזהו זה. לכל המתחסדים למיניהם - עד לפני חצי שנה או קצת יותר כל נהג עם יום רישיון היה נוסע גם עם 5 באוטו. ההבדל היחידי זה מבחינה חוקתית, לא מבחינת סכנה. אז לכל אלה שאמרו "איזה ילד טיפש, שישלם על המעשה שלו" - אל תשכחו שכניראה גם אתם נסעתם ככה כשהייתם נהגים חדשים.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נוהג עם יותר מ2 אנשים באוטו מתחת לגיל 21 אז זה אסור?????????????.

אתמול יצאנו עם חבר שלי והוא לקח שלושה אנשים באוטו מתחת לגיל 21 ,עצר אותנו שוטר והוא לא אמר כלום על זה.

חתימה עד 3 שורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, עורך דין טוב, יוציא אותו בשניה בגלל הסיבה הפשוטה , שאין לשוטר שום הוכחה שהיה שם בנאדם שלישי, כאשר נעצר הבחור היו רק 2 אנשים. וזה החשוב.

חבר שלך מבחינתו צריך לטעון שמעולם לא היה בנאדם שלישי, ואם אדון שוטר צילם אותו , שיוכיח (ואין שום מצב שהוא צולם אל תדאג)

בכל אופן , פנה אלי בה"פ אם אתה מעוניין בעו"ד זול וטוב (מומלץ מאוד ע"י מספר רב של חברי הפורום) שיוציא אותו בוודאות נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקרא טוב כי אני אכתוב את זה רק פעם אחת:

אני לא מתכוון להטיף לך פה מוסר כי חבר שלך את הצינור שלו כבר קיבל.

ממה שכתבת השוטר תפס את חבר שלך על שלוש עבירות:

מהירות, עקיפה שלא כדין, והסעת 3 אנשים במקום 2 ללא מלווה.

יש לי כמה שאלות שרצויי שתיתן לי תשובה עליהם לפני שאני מייעץ לך משהו

1- האם העבירות הנ"ל שציינתי נכונות, או שיש עוד משהו?

2- האם העבר של החבר שלך מבחינת עבירות תנועה נקי?

3- האם יש תיעוד של חבר שלך מבצע את העבירות הנ"ל?

4- האם חבר שלך חתם על משהו?

5- האם היה עוד מישהו באוטו עם הסמויי? (חשוב מאוד!)

6- האם הסמויי היה בניידת סמוייה או ברכבו הפרטי? (חשוב!)

7- עד כמה טוב מצבו הכלכלי של חבר שלך? (מבחינה של לקחת עו"ד)

8- ועד כמה רחוק החבר שלך מוכן ללכת כדי לצאת מזה?

מצפה לתשובה בקרוב.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נוהג עם יותר מ2 אנשים באוטו מתחת לגיל 21 אז זה אסור?????????????.

אתמול יצאנו עם חבר שלי והוא לקח שלושה אנשים באוטו מתחת לגיל 21 ,עצר אותנו שוטר והוא לא אמר כלום על זה.

מישהו יכול לענות לי בבקשה

חתימה עד 3 שורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומופיעה לך ההגבלה של ה2 אנשים

לא מופיעה שום הגבלה, פשוט רשום "שנת רשיון : 2005". וזה אומר שאין סיכוי שהוא לא נכנס בחוק הזה.

עמית, לבדיקתך.

פליקס, דבר עם אורן. ;)

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...